NALEŻĘ DO FRUPY NAJSKUTECZNIEJSZYCH  DORADCÓW PROFILAKTYKI ZDROWIA
I MENADŻERÓW FIRMY CALIVITA INTERNATIONAL

KONSULTUJĘ DOBÓR ZESTAWÓW NATURALNYCH PRODUKTÓW I ICH DAWKOWANIA
MOGĘ CI POMÓC W ROZWIĄZANIU TWOICH PROBLEMÓW ZE ZDROWIEM!


Renata Zarzycka

Jesteśmy autorem wielu zdrowotnych serwisów internetowych przedstawiających możliwości lecznicze produktów CaliVita International, których składniki mają możliwości (przy umiejętnym ich stosowaniu) wprawiające zarówno osoby potrzebujące pomocy jak również wielu lekarzy w zdumienie i zakłopotanie. Informacje o tych produktach publikujemy w następujących serwisach: www.mangostan.pl ,    www.algi.pl,    www.gronkowiec.pl,
www.faceci.com.pl,  www.suplementy-online.eu i inne publikacji książkowych Informator oraz POLINEZYJSKI OWOC NONI >>

Jak do tej pory, od wielu lat należę do dość skutecznych opiekunów naszych Klubowiczów jak   Konsultant CaliVita nr 0481110715 (Renata Zarzycka)
Informacje te będą niezbędne do wpisu w miejsce rekomendacji  do formularza klubowego zapisu CaliVita International >>

Sklep Internetowy >>   Polinesian NONI >>    Organic NONI - Nowość >>

Książka o owocu noniCzytaj więcej >>

 

 

KONTAKT :

TU ZADAJ PYTANIE O NONI lub zestaw produktów>>>

TU ZAPYTAJ O MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY>>>

od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 - 19.00

 tel. kom.  + 48 (0) 509 970 880  oraz 17 8712978


Nasze artykuły w e-CaliNews (Biuletyn CaliVita International) znajdujące się w Internecie:

Sok z noni - dar od Boga 

Bez błonnika nie ma zdrowia

Eskimoskie menu. Badanie mikroskopowe natychmiastowa odpowiedź na potrzeby organizmu

Wątroba nie jest ze stali

 

Naturalne "żywe" produkty z owocu NONI
 

Jak można zakupić Polinesian Noni na rynku polskim lub w Unii Europejskiej - szczegóły
 


LISTY REKOMENDACYJNE DOTYCZĄCE NASZEJ PRACY W ZAKRESIE PROMOCJI ZDROWIA
 ORAZ PRAKTYCZNYCH KONSULTACJI - DORADZTWA POMOCY I  PROFESJONALNEJ OBSŁUGI :
 


June 22, 2006 11:29 AM

Szanowni Państwo, czy można zapisać się na Darmowy Kurs Zdrowia>> \"Medycyna naturalna\" nie będąc w Państwa strukturze?

Korzystam z subskrypcji ZDROWIE I ŻYWIENIE (na stornie www. faceci.com.pl/subskrypcja.html ) i bardzo sobie cenię Państwa wiedzę i zaangażowanie w rozpowszechnianie kultury zdrowia.
Jednocześnie pragnę pogratulować świetnej / wg mnie/ strony www.zarzyccy.pl   .

Choć sama jestem technologiem żywności, znajduję tu wiele bardzo ciekawych informacji, do których często wracam. Polecam tę stronę moim znajomym.

Z wyrazami szacunku

Krystyna R.
===

Sunday, July 16, 2006 7:02 PM

Dzień dobry Reniu

Faktycznie nie należę do Waszej grupy, ale czytam ciekawe informacje z subskrypcji ZDROWIE&ŻYWIENIE ( www.mangostan.pl/subskrypcja.html  ), które publikujecie.
Wiadomość o możliwości zapisu dostałam na moją pocztę wraz z kolejnym numerem subskrypcji i uczyniłam wpis nie wiedząc, że jestem intruzem.

Bardzo przepraszam, ale może zrobicie wyjątek, po starej znajomości i będę mogła dostawać od Was wiadomości tak jak Wasi Klubowicze?

Pozdrawiam serdecznie i przesyłam pozdrowienia od Ryszarda

Basia
===
P.S. od redakcji
Pan Ryszard jest kolejnym wyjątkowym lekarzem, który wraz z żoną interesuje się medycyną naturalną i produktami CaliVita.

===

Sent: Wednesday, October 04, 2006 8:44 PM

Witam Panią

Dziękuję za dotychczasowe informacje i poświęcony czas. Klubowiczem u jakiegoś bliżej mi nieznanego sponsora zostałem przypadkowo wpisując w google słowo calivita i wybierając na chybił trafił stronę.
Nie znałem zasad, innych sponsorów i.t.d.
Na Państwa stronę wchodzę często bo jest robiona najlepiej, profesjonalnie i z dużą ilością informacji. Zdrowym odżywianiem, medycyną niekonwekcjonalną (i nie tylko) interesuję się od dawna mimo, że nie jestem lekarzem tylko inżynierem.

W związku z tym mam pytanie czy mogę się zapisać do Państwa grupy sponsorskiej...?

Pozdrawiam
Grzegorz W.


Od autorów

Jest niezwykle ważne kogo Państwo wybieracie za Sponsora -  Konsultanta CaliVita?
Otrzymujemy setki listów miesięcznie od Klubowiczów z innych grup, którym nie mamy czasu odpowiadać, gdyż mamy kilka tysięcy własnych Klubowiczów, a doba ma tylko 24 godziny.
Państwa Konsultancji -  osoba do której się zapisujecie w CaliVita biorą swoje skromne prowizje  z Państwa zakupów, zatem powinni się Państwem opiekować, pomagać poświecić trochę czasu i udzielić konsultacji.
Jak widzimy każdego dnia z przychodzących do nas listów - tak nie jest. Niestety nie możemy wszystkim pomóc z przyczyn technicznych, którzy nie są zapisanie do naszej grupy.

UWAGA!!!

Wybierając osoby na swojego Konsultanta z wyszukiwarek lub innych list na chybił trafił, zostaniecie prawdopodobnie bez profesjonalnej opieki i możliwości konsultowania dawek oraz stosowanych zestawów produktów lub pomocy w budowaniu struktury handlowej  -  bez zawodowego doradcy marketingu. Warto zapoznać się  kto będzie Państwa Konsultantem i wybrać najlepszego (zobacz tu>>).


12 maja 2006 13:57

Witam

Na razie studiuję żywienie zgodne z grupą krwi, co jest dla mnie nowością. Zafascynowana czytam, w każdej wolnej chwili, wiadomości z Państwa stron internetowych. Znajduję tam odpowiedzi na szereg pytań nurtujących mnie od lat i od lat pozostających bez odpowiedzi. Za to też serdeczne dziękuję.

Taką wiedzę tybetańscy mnisi, kapłanie egipscy i ich pobratymcy trzymali w ścisłej tajemnicy, a Pani posłała tę wiedzę do ludu.....i do tego z uwagą pochyla się nad bólem nieznanego człowieka. Trzeba być wielkim HUMANISTĄ, aby czynić tyle dobra.

Jeszcze raz za wszystko dziękuję, a o skutkach terapii napiszę.
Pozdrawiam
Longina S.
===

June 26, 2006 12:51 AM
Witam Panie Piotrze

Witam - widzę, że przysięga Hipokratesa mnie zdradziła...
Zresztą wcale nie chciałam ukrywać mojego zawodu...
Jestem lekarzem dwunasty rok, uwielbiam swój zawód, uwielbiam pracę ze swoimi pacjentami...
Przykładem Filipka ( www.noni.com.pl/bialaczka.html  ) rozwiązał mi Pan język, gdyż najbardziej na świecie leży mi na sercu dobro Tych najmniejszych...

Jak się Pan zapewne domyśla jestem pediatrą...

Zdaję sobie sprawę z tego, iż to jak będę prowadziła moich pacjentów zawsze będzie rzutowało na ich przyszłość...

Często zdarza się, iż postępowanie moich kolegów w sferze beztroskiego "ładowania" leków mnie przeraża...

Nagminnym stało się np. w gorączce u dzieci podawanie profilaktyczne antybiotyków..?

Pytam - co to za profilaktyka???

Mam o niej całkiem inne pojęcie...

Coraz bardziej dociera do mnie również bezsilność medycyny klasycznej w wielu chorobach np. młodzieńcze reumatoidalne zapalenie stawów...

Nurtuje mnie bardzo kwestia przyczynowości chorób...

Jak bardzo w tak małym organizmie musiała zostać zachwiana równowaga wewnętrzna, że pojawiła się poważna choroba...

Widzi Pan, stąd moje poszukiwania alternatyw w leczeniu...
Stąd moja obecność, proszę się nie gniewać, najpierw w Akuna, a teraz w CaliVita...

Nie wiem w jakim stopniu wykorzystam wiadomości, które teraz zdobywam...

Powoli staje mi się obojętna presja mojego środowiska, tracę szacunek do profesorów z klinik, którzy z powodu kataru dają dziecku antybiotyk (bo takie mam przykłady w mojej pracy...)

Wiem jedno, chciałabym zapewnić moim pacjentom opiekę najlepszą jaką mogę dać, aby rodzice powierzając mi swój najcenniejszy SKARB mieli pewność, że nie skrzywdzę ich dziecka...

A tak faktycznie, jeśli dostajecie Państwo takie listy,  to uważam że o ludzkim cierpieniu wiecie dużo więcej niż niejeden lekarz... ( http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/historie1.html  ),

Jestem pod dużym wrażeniem, jeśli Pana Małżonka radzi sobie z takimi przypadkami...

Zdrowie i życie człowieka jest wartością najwyższą...

Co prawda ja nie jestem internistą i pewnie może moje rozważania mogłyby być przez moich kolegów skrytykowane, ale co tam zrobię to tak, jak czuję.

Przepraszam za te wynurzenia, ale łatwiej mi się rozmawia, z osobą której nie znam osobiście, a jakoś podświadomie mam pewność że Pan rozumie o czym piszę...

I znowu było za długo - sorry ale jestem gadułą...

Serdecznie pozdrawiam.

lek.med. Agnieszka C-B."
===

June 03, 2006 3:18 PM
Witam

Proszę o przygotowanie optymalnego zestawu produktów CALIVITA dla mnie i mojej rodziny. Od kilku lat moją podstawową dolegliwością jest ciągle zatkany nos i śluz spływający po tylnej ścianie gardła. Stwierdzono również alergię na roztocza. Długotrwałe leczenie wszelkimi możliwymi antybiotykami (przez Lekarza rodzinnego) nie dało żadnego skutku. Alergolog zastosowała Taffen, Telfast, Singlair a następnie bardzo mocny glikokortykosteroid krople do nosa Flixonase Nasule. Żadnej poprawy - stwierdziła, że to pierwszy
przypadek w jej karierze (ma ok.50 lat).

Poszedłem do Laryngologa. Stwierdził stan zapalny - przepisał kolejny antybiotyk Doxycyklinum (mocno obciąża wątrobę). Nie zrobił żądnego wymazu, nie przepisał nic osłonowego. Nie pomogło.

Ponad to mam wszelkie objawy ( wg. Tombaka) zniszczonej wątroby. Zaczynają \"trzeszczeć\"stawy...

Stwierdziłem - nie tędy droga, jestem w jakimś ślepym zaułku. Trzeba wrócić do podstaw.

W necie znalazłem Państwa witryny ( www.zarzyccy.pl  i inne) i tam znalazłem rozwiązania, które są zgodne z moją wiedzą.

Nie jestem jeszcze klubowiczem. Mam zamiar wstąpić do klubu przy okazji
pierwszych zakupów.

Serdecznie pozdrawiam
Michał R."
===

July 01, 2006 4:14 PM
Witam

Chciałabym powiedzieć parę słów o sobie. Lekarz z długim stażem. Pracuję w podstawowej opiece zdrowotnej i prowadzę też gabinet medycyny komplementarnej. Więc patrzę na pacjenta holistycznie. Skończyłam mnóstwo szkoleń/wykładowcy nasi i z różnych stron świata /.
Państwa subskrypcja pozwala mi zobaczyć jak patrzą osoby nie będące medykami oraz czasami wypowiedzi pacjentów/co oczekują/, więc jest to dla mnie nauka, którą stale staram się wykorzystać.

W subskrypcji i materiale z Darmowego Kursu Zdrowia, widziałam powołanie się na doktora Josefa Jonasa. Dlatego piszę, bo mam do Pani prośbę: szukam książki Jonasa ZAGADKI ŻYCIA. Może Pani ją posiada i mogła by mi Pani ją udostępnić/czy część mnie interesującą TEST KINEZJOLOGICZNY/- kinezjologię ukończyłam - ale chcę zobaczyć jak widzi to dr Jonas.

Serdecznie pozdrawiam.
Lek. med Cecylia J.
===

Sent: Thursday, August 03, 2006 5:30 PM

Pani Renata Zarzycka

Od wielu lat jestem zainteresowany medycyną alternatywną. Zapisując się na kurs nie zwróciłem uwagi, że jest on zasadniczo dla członków Klubu.

Czynnym członkiem Klubu nie jestem ze względów zasadniczych. Po pierwsze wiek 80 lat robi swoje.
Po drugie, prawie ukończyłem książkę na temat biochemicznych i psychosomatycznych powiązań medycyny alternatywnej i z medycyną naukową.

Niestety, w styczniu 2005r. dopadła mnie choroba nowotworowa i zmieniła moje życie. W tej sytuacji, istniejące motywacje i związany z nimi zapał znacznie straciły na znaczeniu. Chorobie nie poddaję się, ale ma ona jednak swój wpływ na moje życie.

Dziękuję za wszystko co Państwo dla mnie robicie.

Życzę powodzenia i sukcesów na dalszej drodze krzewienia wiedzy o naturalnej i zdrowej medycynie.

Z uznaniem

Jerzy T.

===

Sent: Saturday, August 05, 2006 1:49 AM

Szanowni Państwo

Z wielkim zainteresowaniem i szacunkiem poznaje cenne informacje udostępnione na Państwa stronach. Posiadacie Państwo ogromna wiedze na temat właściwości leczniczych tkwiących w przyrodzie.
Przekonaliście mnie Państwo, że to właśnie naturalne sposoby leczenia są najskuteczniejsze w walce z choroba...


... Moja rodzina jest liczna. Wiele osób potrzebuje pomocy lekarskiej . Chciałabym wesprzeć Ich właśnie naturalnymi sposobami odbudowania, czy wzmocnienia immunologii.
Teraz jestem przekonana, że jest to najlepszy sposób walki z chorobami.

Chciałabym współpracować z Państwem

Proszę włączyć mnie do Grona Klubowiczow.

Proszę mi pomoc.

Z poważaniem

Elżbieta Munoz-Woloszyn (USA)
===


Sent: Saturday, August 19, 2006 9:03 PM

Witam

Od niedawna korzystam z suplementów CaliVita i muszę przyznać, że czuję się dużo lepiej a stosowanie ich wg Państwa e-recept z www.euromentor.org.pl  bardzo mi pomogło w doborze właściwych suplementów...

Z góry dziękuję za pomoc

Z wyrazami szacunku
Monika K.
===

 

NAJSKUTECZNIEJSI   MENADŻEROWIE  CALIVITA INTERNATIONAL

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej