Czy wiesz, że...
dawkę profilaktyczną 30ml liofilizowanego owocu NONI możesz zastąpić dawką 2 i 0,5 kapsułki liofilizowanego owocu noni po 400mg liofilizatu w każdej.

Proponowane dawki profilaktyczne i lecznicze - DAWKOWANIE NONI.

Polinesian Noni  może pić każdy: osoby dorosłe w każdym wieku,  kobiety w ciąży, niemowlęta, dzieci i sportowcy.
Sugeruje się picie soku na czczo oraz pół godziny przed posiłkami  z zachowaniem minimum 2 godzin odległości po wcześniejszym posiłku.
.
Osoby zdrowe w celach profilaktycznych mogą  pić 1 raz dziennie 30ml soku lub 2 kapsułki rano na czczo minimum pół godziny przed śniadaniem.
Mogą też  stosować noni dwa razy po 15ml lub po 1 kapsułce:  rano i w południe lub wieczorem z zachowaniem zasad jw.

Profilaktyczna dawka dzienna powinna wynosić 30 ml (zawartość kieliszka od wódki) lub 2-3 kapsułki po 400ml.
.

. STRONA GŁÓWNA

 

Osoby chore w celach wspomagania leczenia powinny pić noni dwa - trzy razy dziennie po 30ml: rano w południe i wieczorem.
Minimalna jedna dawka w zależności od stanu choroby może wynosić 60 ml.
Maksymalnie podaje się nawet 6 miarek po 30ml dziennie w takich chorobach jak nowotwory i zagrożenie życia, posocznica i inne poważne infekcje zagrażające śpiączce, paraliżowi bądź śmierci, ciężkie zatrucie organizmu, mocny ból,  półpasiec, aids, wysoka gorączka, mononukleoza, marskość wątroby, odtruwanie w narkomanii i inne choroby. Z reguły w większości chorób podawanie wysokich dawek trwa kilka dni, a później wraz z polepszeniem stanu zdrowia, zmniejsza się stopniowo ilości podawanych miarek dochodząc do 3 miarek dziennie.

Osoby, których waga przekracza 125 kg  muszą zwiększyć dawkę  o połowę podstawowej dawki leczniczej dla dorosłych.
Osoby powyżej 150 kg zwiększają dawkę o całą podstawową dawkę leczniczą przeznaczoną dla osób dorosłych.

W przypadku, kiedy nie odczuwasz wyraźnej poprawy, na pewien czas zwiększ podstawowa dawkę lecznicza o 1 lub 2 miarki dziennie i dopasuj do swojego organizmu. Lecznicze składniki NONI  działała, ale być może dla Ciebie sugerowana dawka była zbyt mała w stosunku do powagi choroby.

Kuracji na beznadziejne przypadki (nie jest gwarancją, że owoc NONI zdąży zatrzymać lawinowo postępujące procesy chorobowe)
(...)"Dowiedzieliśmy się o kuracji na beznadziejne przypadki i dziadek zaczął ją stosować. Kuracja ta polega na tym, że przez pierwsze 4 dni pije się dziennie po 1 litrze soku Noni(!!!), następne cztery dni po pół litra soku, a następnie sukcesywnie zmniejsza się dawkę" (...)
Przeciwwskazania: nie stosować tej ekstremalnej kuracji w http://www.noni.com.pl/cukrzyca.html.
Więcej na temat tej historii tutaj>>> 

Dr Solomon pisze także: ,,Najkorzystniej jest pić sok noni przed śniadaniem i przed obiadem (jeśli rozkład dnia nie pozwala  na  to,  lepiej  jest  stosować  noni  w innym czasie lub w kapsułkach, niż z tego powodu zrezygnować). Należy pamiętać, że u jednych ludzi efekt pozytywnego działania noni pojawia się szybko, u innych potrzeba wielu dni , bądź tygodni.  Jednak aby stwierdzić jak mocno noni może pomóc należałoby pić go przez 6 miesięcy".

.Więcej szczegółów na temat leczniczego dawkowania w poszczególnych chorobach dla osób dorosłych >>>
 

Dzieci:

- profilaktycznie - odpowiednio zmniejszyć dzienną dawkę w stosunku do masy ciała -
analogicznie podawać 5 ml na 10kg masy ciała np. dla dziecka 10kg podawać plastikową łyżeczką 2 x dziennie po 2,5 ml (łącznie 5 ml dzienna dawka); starsze dzieci połykające kapsułki - dzienna dawka profilaktyczna 1 kapsułka na 20 kg masy ciała.

Więcej szczegółów na temat leczniczego dawkowania w poszczególnych chorobach dla dzieci >>>

 

Zwierzęta:

Profilaktycznie
pies ok. 50 kg - należy podać dawkę jak dla dorosłych - 30 ml dziennie;
Pies, kot o wadze 5 kg pije 1/10 dawki czyli 3 mg (łyżeczka) trzy razy dziennie.

Leczniczo zwiększyć powyższą dawkę profilaktyczną 3 razy analogicznie jak u dorosłych.

Nie istnieje żadne prawdopodobieństwo przedawkowania lub uzależnienia się od soku Noni.
 

 

LISTA CHORÓB  - WIĘCEJ>>>     DZIAŁANIE LIOFILIZOWANEGO OWOCU NONI >>>


 

UWAGA!
Serwis www.noni.com.pl ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy. Celem jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać  - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat >>>  Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od mieszkańców wysp Polinezji Francuskiej, gdzie odbyłam w tym celu podróży w 2007 roku.  - przedstawiają mój osobisty pogląd w sprawie - autor tekstów serwisu: mgr Renata Zarzycka.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) -  zapytaj specjalistów w zakresie suplementów tutaj >>>

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej