CHOROBY - LISTA >>>

. STRONA GŁÓWNA>>>

Czy wiesz, że...
dawkę profilaktyczną 30ml liofilizowanego owocu NONI możesz zastąpić dawką 3 kapsułki liofilizowanego owocu noni po 400 mg liofilizatu w każdej kapsułce co łącznie daje 1,2 grama składników owocu noni?

Polinesian Noni profilaktycznie dla dorosłych podajemy:
sok - 1 x 30ml dziennie na czczo
kapsułki - 1 x po 3 kapsułki na czczo lub 3 x dziennie po 1 kapsułce


Dzienna dawka profilaktyczna u dzieci - odpowiednio zmniejszyć dzienną dawkę w stosunku do masy ciała - analogicznie podawać 5 ml na 10kg masy ciała np. dla dziecka 10kg podawać plastikową łyżeczką 2 x dziennie po 2,5 ml (łącznie 5ml plastikowa łyżeczka)
starsze dzieci połykające kapsułki - dzienna dawka 1 kapsułka na 20 kg masy ciała.
+ dodatkowa suplementacja
Więcej na temat podawania dawek leczniczych u dzieci tutaj >>>

 

Proponowane dawki  lecznicze dla osób dorosłych skonsultuj ze swoim lekarzem otwartym na medycynę naturalną.
Możesz skorzystać również z naszych doświadczeń:

Polinesian Noni w chorobie nowotworowej
Polinesian Noni w stanach zapalnych, w bólu i w neuralgii
Polinesian Noni w cukrzycy typ I i typ II

Infekcje grzybicze, gronkowiec, paciorkowce, inne, np. wirusowe zapalenie wątroby
Choroby alergiczne, astma, kostno-stawowe, układu nerwowego i nerwowo-mięśniowego


 Polinesian Noni w chorobie nowotworowej

LIOFILIZOWANY SOK NONI ( idealne wchłanianie z wykorzystaniem wszystkich biologicznie czynnych składników - uważaj na znacznie słabsze w działaniu soki pasteryzowane i mieszane z innymi sokami - pamiętaj, że stosując je,  musisz kilkakrotnie zwiększyć podstawowa dawkę leczniczą)   - minimum 3 x po 30 ml lub nawet do 6 miarek po 30 ml soku dziennie w zależności od stanu choroby i zagrożenia życia.

LIOFILIZOWANE KAPSUŁKI NONI - 3 x po 3 kapsułki lub analogicznie od 33 do 6 razy dziennie po 3 kapsułki.

Białaczka - zestaw najskuteczniejszych liofilizowanych produktów czyli w pełni biologicznie czynnych:
 Ocean21, Zenthonic, ImmunAid, Super CoeznymQ10, Polinesian NONI >>

Wspomagająca kuracja sokiem NONI na beznadziejne przypadki (nie jest NIESTETY gwarancją, że owoc NONI zdąży zatrzymać lawinowo postępujące procesy chorobowe, zatem warto go wesprzeć ważnymi składnikami na raka, zwiększającymi szanse przedłużenia życia i dodatkowego czasu, niezbędnego w celu zatrzymania procesów choroby: ZENTHONIC 3 po 30ml, Ocean21 3 po 30ml, OXYMAX ( 3 x po 20kropli), Sharc Aid 6 x po 4-5 tabl., ImmunAid 5-6 x po 3 kaps., AC Zymes 3 x po 2 kaps. i Super Co Q10 ( 3 x po 3 kaps.) aby naturalne składniki produktów wchodziły w synergizm i działały znacznie mocniej, niż w pojedynczych suplementach - to tylko niektóre produkty naturlane podawane naraka)
(...)"Dowiedzieliśmy się o kuracji na beznadziejne przypadki i dziadek zaczął ją stosować. Kuracja ta polega na tym, że przez pierwsze 4 dni pije się dziennie po 1 litrze soku Noni (!!!), następne cztery dni po pół litra soku, a następnie sukcesywnie zmniejsza się dawkę" (...) Więcej na temat tej historii tutaj>>>

Jeśli uda się zatrzymać chorobę i w ciągu miesiąca pacjent poczuje się lepiej, można zaplanować stopniowe zmniejszanie dawek poszczególnych suplementów. Pomoc i konsultacja  tutaj>>>

UWAGA CUKRZYCY!!!
Cukrzyca wyklucza tego typu duże dawkowanie - Polinesian NONI. Podajemy w cukrzycy 3 x dziennie po 15ml  lub 2-3 x dziennie po 2 kapsułki na 1/2 godz. przed posiłkami. Jeśli zachodzi potrzeba podania większych dawek np. w półpaścu, neuralgiach lub przy raku, podając 3 x po 30ml należy regularnie sprawdzać poziom cukru i ewentualnie w konsultacji z lekarzem zmniejszać ilość podawania leków na cukrzycę (posiadają skutki uboczne>>) o połowę lub z czasem więcej. OWOC NONI  podobnie jak NOPALIN>>, u cukrzyków regulują cukier w organizmu, pozwalając na utrzymanie jego stanu w normie. Leki chemiczne, insulina mają za zadanie obniżać cukier, stąd należy kontrolować ich podawanie i zmniejszać dawki pod kontrolą lekarza.

Zadaj pytanie na temat raka płuc oraz inne na temat choroby nowotworowej tutaj>>>

Kuracja wspomagająca z Polinesian NONI  - biologicznie aktywny sok bo liofilizowany, zawieraja wszystkie cenne składniki jak w naturze + niezbędna dodatkowa suplementacja (Zenthonic lub Mega Protect, Ocean21, C 1000 , ImmunAid Digestive Enzymes, Shark Aid, AC Zymes, OXYMAX lub inne) -
czytaj tutaj>>>
 
Szczegóły
na temat chorób nowotworowych - pomocnicze linki:
 www.faceci.com.pl/rak.html 
 www.noni.com.pl/damnacanthal.html 
 www.noni.com.pl/prokseronina.html  (z leczniczego działania prokseroniny możesz skorzystać tylko w przypadku soków niepasteryzowanych - soki pasteryzowane  mają zniszczone enzymy w tym prokseronazę  - enzymu przekształcający prokseroninę w kseroninę.)
DDD

 Polinesian Noni w stanach zapalnych, w bólu
(stawy, półpasiec, fibromyalgia, stwardnienie rozsiane, reumatyzm, inne) oraz w ciężkim zatruciu pokarmowym i całego organizmu, również sepsa (posocznica - maksymalne dawki!!!)


LIOFILIZOWANY SOK NONI :  4 - 6 x dziennie po 30ml przez kilka pierwszych dni kuracji

LIOFILIZOWANE KAPSUŁKI NONI:  4 - 6 razy dziennie po 3 kapsułki przez kilka pierwszych dni kuracji

Po kilku dniach zmniejszyć dawkę do 2 x po 30 ml lub po 3 kapsułki i podawać jeszcze ok. 2 miesiące w celu zupełnego zregenerowania się chorych miejsc w organizmie, co może trwać 4 do 8 tygodni.

+ niezbędna dodatkowa suplementacja (C 1000, Omega 3, Strong Bones, White willow, AC Zymes, Ocean21, Mega Protect lub inne)

Pomoc i konsultacja  tutaj>>>
DDD Polinesian Noni w cukrzycy typ I i typ II

LIOFILIZOWANY SOK NONI : 1 dawkę 15 ml na 30 kg masy ciała czyli u dorosłych 2 lub 3 dawki dziennie po 15ml

LIOFILIZOWANE KAPSUŁKI NONI: 2 lub 3 razy dziennie po 2 kapsułki


+ dodatkowa suplementacja (Nopalin, Chromium Max, AC Zymes, Ocean21, Strong Bones, C Plus, Triple Potency Lecithin lub inne) + dietą zgodną z grupą krwi. Więcej tu: www.faceci.com.pl/cukrzyca.html 
Pomoc i konsultacja  tutaj>>>
DDD Infekcje grzybicze, gronkowiec, paciorkowce, inne, np. wirusowe zapalenie wątroby

LIOFILIZOWANY SOK NONI: podawać dawki od 2 x po 30ml (nakrętka od butelki=literatka) nawet do 6 miarek zgodnie z nasileniem infekcji

+ niezbędna dodatkowa suplementacja: AC Zymes(!!!) i Ocean21(!!!), Garlic Caps, NOPALIN, OxyMax, ParaProteX , VirAgo, ImmunAid, C 500, C1000, Pro Selenium, Chelated Zinc, White willow, lub inne)
DDD


 Choroby alergiczne, astma, kostno-stawowe, układu nerwowego i nerwowo-mięśniowego
(autyzm, schizofrenia, miastenia, choroba Parkinsona i Alzheimer, Sclerosis Multiplex oraz inne):

LIOFILIZOWANY SOK NONI: 2 - 4 miarki po 30 ml dziennie zgodnie z masą ciała oraz nasileniem choroby

+ niezbędna dodatkowa suplementacja (AC Zymes, NOPALIN, Zenthonic, Vitamin E, Ocean21, Omega 3, Protect 4 Life lub MegaProtect, Triple Potency Lecithin lub inne)

Jak zamienić sok na kapsułki i odwrotnie?

1 kapsułka Polinesian NONI = 10 ml soku Polinesian NONI.

Osoby, których waga przekracza 125 kg  muszą zwiększyć dawkę  o połowę podstawowej dawki leczniczej dla dorosłych.
Osoby powyżej 150 kg zwiększają dawkę o całą podstawową dawkę leczniczą przeznaczoną dla osób dorosłych.

W przypadku, kiedy nie odczuwasz wyraźnej poprawy, na pewien czas zwiększ podstawowa dawkę lecznicza o 1 lub 2 miarki dziennie i dopasuj do swojego organizmu. Lecznicze składniki NONI  działała, ale być może dla Ciebie sugerowana dawka była zbyt mała w stosunku do powagi choroby.
DDD

 

Dr Solomon pisze także: ,,Najkorzystniej jest pić sok noni przed śniadaniem i przed obiadem (jeśli rozkład dnia nie pozwala  na  to,  lepiej  jest  stosować  noni  w innym czasie lub w kapsułkach, niż z tego powodu zrezygnować). Należy pamiętać, że u jednych ludzi efekt pozytywnego działania noni pojawia się szybko, u innych potrzeba wielu dni , bądź tygodni.  Jednak aby stwierdzić jak mocno noni może pomóc należałoby pić go przez 6 miesięcy".

 

 

OSTRZEŻENIE!!!

Na świecie wytwarza się wiele oryginalnych produktów noni.  Jest Polinesian Noni, Noni-Premium, Samoa Noni, Fiji Noni, NoniVita, Thaitan Noni, Indian Noni i wiele innych.

Każda uczciwa firma produkuje swoje ORYGINALNE NONI i posiada stosowne  atesty na wytwarzany sok, kapsułki czy kremy z owocu noni oraz uprawnienia do legalnej produkcji i sprzedaży swoich oryginalnych produktów z noni wymagane w danym kraju. W innym wypadku, firma produkująca podróbki nielegalne, naraziłaby się na procesy sądowe prowadzące ją do nieprzyjemności, wysokich kar i upadku.
Dlaczego zatem nieuczciwi dystrybutorzy reklamują swoje soki jako: "jedynie prawdziwy sok noni", czy piszą: "jedynym oryginalnym sokiem noni zlecanym przez światowych naukowców i badaczy jest..." lub "firma bada soki noni innych firm i ocenia ich skuteczność"?

Niektóre "nieuki" piszą, że "30 mililitrów soku stanowi ekwiwalent 30 gramów składników owocu noni" nie rozumiejąc, że w takich proporcjach sok noni musiałby być skamieniały!
Dlaczego? Przecież owoc noni jak każdy, zawiera w swoim składzie blisko 85-90% wody. Zatem tylko 15-10% owocu, to stała masa - składniki noni. Reszta to woda wypełniająca owoc.
Analogicznie, za zamiennik  30ml soku noni, podaje się porównywalne dawkowanie = 2,5 - 3 kapsułki NONI po 400mg każda, co łącznie stanowią  1-1,2 grama składników owocu.
Niektórzy sprzedawcy soku, podają informację, jakoby "30ml soku to 30 gram owocu noni", nie zastanawiając się głębiej nad tym, że powyższy abstrakcyjny zamiennik dawki 30ml soku stanowiłby faktycznie aż 75 kapsułek noni jako profilaktyka!
To jakieś bzdury i absurd,
albo... kolejny chwyt reklamowy. Takie mylne dane znajdują się na wielu stronach sprzedawców noni, którzy chcą za wszelką cenę wprowadzić nas w błąd. Żaden z tych dystrybutorów noni z pewnością nie podaje przecież tych 30gram czyli 75 kapsułek noni jako podstawową dawkę profilaktyczną lecz 3 kapsułki = ekwiwalent 1 gram składników noni w 30ml soku.

Zapominając o tym, iż liofilizacja to nie jakieś science fiction (świat fantazji) ale to są fakty XXI wieku, nieuczciwi, dystrybutorzy piszą natomiast podobne absurdy: "bajka o liofilizacji", jakby te fakty nie docierały do ich umysłów.
Piszą też: "liofilizacja nie niszy bakterii i że to proszek wsypywany do butelki zalewany wodą", zapominając, iż na oryginalnym opakowaniu Polinesian Noni wyraźnie opisany jak sposób produkcji - do opakowania wsypuje się mrożoną pulpę owocu noni (cały owoc wraz z jego zawartością w tym woda z owocu) a nie proszek.
Co do bakterii, jeśli tak by było, sok ten z pewnością nie otrzymałby najbardziej prestiżowych certyfikatów międzynarodowych GMP i FDA, które jak sugeruje nieświadomemu czytelnikowi  sprzedawca pasteryzowanego "kompotu" z noni, FDA rzekomo "nakazuje wyłącznie pasteryzację soków".
I znów mamy kolejny paradoks blefujących sprzedawców.

Liofilizacja jest doskonale znana urzędowi FDA i GMP jako proces przygotowywania żywności o najwyższej jakości i standardzie. Konkurencja zapomniała dodać, iż FDA również nakazuje stosowanie innych technologii niż tylko pasteryzacja - np. takich jak liofilizacja.
Stosowana jest one również przez Archiwa Państwowe do odgrzybiania i renowacji starych zbiorów ksiąg oraz  dokumentów archiwalnych w celu zniszczenia grzybów i bakterii bez zniszczenia cennych zbiorów>>. Ciekawe dlaczego nie pasteryzuje się tych cennych zbiorów w archiwum w najniższej temperaturze 60˚C?

Produkty liofilizowane w CaliVita:
- noni (Polinesian Noni),
- mikroflora ( AC Zymes)
- znany w przyrodzie owoc o  działaniu przeciwnowotworowym  ze względu na najsilniejsze antyoksydanty (kwercetyna, ksantyny) - MANGOSTAN,
- chlorofil jako jeden z czterech najsilniejszych  fitozwiązków przeciwnowotworowych ( Ocean21),
- aloes, żurawina, wyciąg z zielonej herbaty (SLIM FORMULA, Trimex WMS, Ocean21 )   i wiele innych. Produkty te posiadają najtrudniejsze do zdobycia certyfikaty GMP i urzędu FDA, a produkty pasteryzowane z noni nie posiadają certyfikatu FDA wcale, co napisane jest ostrzegawczo na ich buteleczkach szklanych po angielsku lub w innym języku>>.
Ciekawe, dlaczego produkty firm konkurencyjnych nie posiadają tych ważnych certyfikatów jakości, a jednocześnie krytykują najlepszą obecnie technologię na świecie - liofilizację, skrzętnie ukrywając powyższe  fakty?

Nieuczciwi sprzedawcy noni tłumaczą się też, że "pasteryzacja niskotemperaturowa to nie jest to samo co pasteryzacja".  Czyżby?

Prawda to czy fałsz?
Największym nonsensem są nieudolne porównania i tworzenie nowych praw fizyki przez niedouczonych w tym przedmiocie dystrybutorów. Piszą oni, jakoby objętość 1 mililitra płynu (np. objętość wody, rtęci, oleju, ropy itd.) zawsze stanowiła i była tym samym co  1 gram czyli, że  wszystkie płyny ważą tyle samo czyli "30ml=30gram"?

Wprowadzając nas w błąd, wypisują na swoich stronach w Internecie bezpodstawne twierdzenia fizyczne: "
1g=1ml ".
Czy porównanie jest prawidłowe?
Co to za porównanie?
Wiemy, że 1ml (jednostka objętości) np. rtęci będzie znacznie cięższy od tej samej objętości 1ml czystej wody.
A np. 1ml denaturatu będzie lżejszy od 1ml oleju. A 1 ml wody będzie również lżejszy od 1ml soku noni.

Zatem jaki to "uczony" sprzedająca pasteryzowanego soku noni, posługując się nieuczciwą konkurencją, postawił znak równości między objętością a masą ciała?

Jakie jeszcze nonsensy wypisuje on, aby nas wprowadzić w błąd i ogłupić?

Na te bezpodstawne i nieuczciwe chwyty reklamowe dało się  nabrać wiele osób, a nieuczciwi dystrybutorzy soków noni, nabili ich w "zieloną czy brązową butelkę".

Dystrybutorzy różnych firm pisząc podobne slogany wykorzystali i dalej wykorzystują naiwność ludzką i brak wiedzy o technologii i prawach fizyki.
Dalej wprowadzają nas w błąd pisząc, że ich noni to jest tylko jedyne oryginalne NONI lub że niskotemperaturowa pasteryzacja to nie jest pasteryzacja.
Czy Ty dałeś/łaś się również oszukać i nabrałeś/łaś się już na podobne slogany?

Więcej na ten temat tutaj >>>


.
Właściwe żywienie podczas choroby oraz jako profilaktyka zapobiegawcza >>>
 

 

 

Informacje umieszczane na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Nie jest celem autora tego serwisu udzielanie medycznych rad, zalecanie środków bądź branie odpowiedzialności za osoby, które zdecydują się stosowania wspomagających środków naturalnych.

 

STRONA GŁÓWNA

DZIAŁANIE LIOFILIZOWANEGO OWOCU NONI >>>

Nie istnieje żadne prawdopodobieństwo przedawkowania lub uzależnienia się od soku Noni.
Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej

UWAGA!
Serwis www.noni.com.pl ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy. Celem jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać  - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat >>>  Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od mieszkańców wysp Polinezji Francuskiej, gdzie odbyłam w tym celu podróży w 2007 roku.  - przedstawiają mój osobisty pogląd w sprawie - autor tekstów serwisu: mgr Renata Zarzycka.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) -  zapytaj specjalistów w zakresie suplementów tutaj >>>