"Porządki we własnym domu"

Załóżmy, iż z jakichś powodów "mechanizm otwierania drzwi" w komórce,  nie działa prawidłowo -zaciął się zamek. Witaminy, pierwiastki śladowe, glukoza i proteiny nie mogą wniknąć do wnętrza komórki.
Z drugiej strony - produkty odpadowe nie mogą opuścić komórek.
Co może się wydarzyć, kiedy w przedpokoju naszego domu będzie się odkładało coraz więcej worków ze śmieciami, czekających na wyrzucenie?
Taka sytuacja będzie trwać tygodniami, miesiącami, a nawet latami?
Z pewnością nie będzie tam zdrowego powietrza do oddychania. Będzie coraz więcej szczurów, myszy, robaków i innych żyjątek żerujących na odpadkach i błyskawicznie się rozmnażających.

.

www.noni.com.pl

Co w takim przypadku dzieje się w komórce naszego organizmu?

Komórka jest wygłodzona i osłabiona, przemiana materii nie działa w niej prawidłowo i nie ma siły się bronić przed tysiącem żerujących na odpadkach "żyjątek".
Jej niewydolność automatycznie wpływa na inne komórki systemu i cały proces wzajemnego wzmacniania się komórek, coraz bardziej ulega zakłóceniu. Bioenergetyczne pole chorobotwórczych "żyjątek" wpływa negatywnie na pole jeszcze zdrowych komórek, zaburzając ich prawidłową energię. Tak rozpoczyna się destruktywny proces niszczenia kolejnych komórek i tkanek, aż wreszcie taka sytuacja prowadzi do poważnych zmian chorobotwórczych w organizmie.
>

Idealna kombinacja składników NONI-PPT "wysprząta i przewietrzy organizm"

Dzięki odkryciu w noni blisko 100 istotnych składników, począwszy od magnezu, wapnia, fosforu, miedzi i żelaza, do olbrzymiej zawartości witaminy C, prawitaminy A, witamin z grupy B oraz szeregu wyjątkowych protein i enzymów, mamy pewność iż wszystkie składniki odżywcze dzięki chelatom i proteinom z "kluczem", dostaną się do naszych komórek.  Odżywią je, dodadzą energii, z biologicznie aktywnego - żywego owocu noni co zapewnia wyłącznie proces liofilizacji,   "wysprzątają i przewietrzą". Szczególna proteina tzw. damnacanthal sprawdzi i kiedy trzeba naprawi zmieniony kod genetyczny w komórce. Potem chelaty zabiorą z powrotem składniki przemiany materii, toksyny i np. metale ciężkie - chelaty wspomogą procesy oczyszczania w  komórce
W takich przypadkach stosowanie miąższu Polinesian Noni w celach wspomagania leczenia, będzie na nas  oddziaływać, jak byśmy "robili generalne porządków we własnym  domu". I tak jak bywa z porządkami, czasem może na chwilę zrobić się "większy bałagan", aby potem wszystko wróciło na swoje miejsce".

Natomiast, kiedy jako zdrowa osoba będziesz stosować systematycznie Polinesian Noni  w ramach profilaktyki to tak, jakbyś "otworzył okno w celu przewietrzenia swojego mieszkania".

 

http://najlepszesuplementy24.pl/wyniki-wyszukiwania,2.html?sPhrase=noni&iProducer=&sPriceFrom=&sPriceTo=&iCategory=0&sCatalogNumber=&sProductIndex=&iFullSearch=0

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej