Czy wiesz że...
mogą być naturalne lub chemiczne konserwanty, a jednym z przykładów jest sól kamienna, która od setek lat była stosowana do naturalnej konserwacji mięsa, solonych ogórków oraz wielu innych produktów żywnościowych i przeciwdziałała osadzaniu się pleśni i gniciu produktów?
.


NAJLEPSZE NATURALNE  SUPLEMENTY TZW.  SUPLEMENTY DIETETY DLA CIEBIE!

CZY ZNASZ ICH ZALETY I PODSTAWOWE KORZYŚCI, JAKIE PRZYNIESIE CI  ICH STOSOWANIE?
CZY Z MORZA SUPLEMENTÓW POTRAFISZ WYBRAĆ TE W 100% NATURALNE I NAJLEPSZE?

POZNAJ RÓŻNICE MIĘDZY PRZECIĘTNYMI A NAJLEPSZYMI SUPLEMENTAMI!
.

Suplementy wielu firm zasadniczo różnią się między sobą sposobem pozyskiwania składników leczniczych, rodzajem technologii produkcji, standaryzacją i mocą działania leczniczych wyciągów roślinnych.  Różnią się naturalnością lub domieszkami syntetycznymi,  a przede wszystkim posiadają lub nie najważniejsze światowe certyfikaty. To zapewnia wysoką markę firmie i najlepszą jakość jej produktu, jego skuteczność leczniczą oraz 100% gwarancję bezpieczeństwa. 
Jeśli jako klient nie znasz tych różnic, to nie potrafisz dokonać właściwego wyboru i często podobnie jak statystyczne 80% społeczeństwa, sugerujesz się wyłącznie ceną zakupu, jako jedynego zrozumiałego Tobie kryterium wyboru.
Czy Ty też właśnie tak postępujesz?

Jeśli jednak zbierzesz więcej informacji, łatwiej Ci będzie dokonać najwłaściwszego doboru tych faktycznie skutecznych i leczniczych suplementów żywieniowych oraz poznasz najlepsze marki takich firmy. Wiele informacji uzyskasz w naszym serwisie www.noni.com.pl  oraz w innych m.in. www.algi.pl , www.mangostan.pl , www.gronkowiec.pl, www.faceci.com.pl , www.repix.ihe.pl  
Jedną z najlepszych firm spełniającą wszystkie powyższe kryteria, a w tym najwyższe normy czystości, naturalności i wysokiej jakości swoich produktów, jest CALIVITA INTERNATIONAL / CALIFORNIA FITNESS. Działa ona na terenia całej Europy oraz w Polsce.  Tu znajdziesz również informacje i kontakt  do najlepszych Menedżerów oraz Dystrybutorów produktów CaliVita International - linki:
www.zarzyccy.pl oraz www.zarzyccy.com.pl

Tradycyjnie na etykiecie opakowania suplementu produkowanego zgodnie z normami GMP i FDA takich jak CaliVita International, znajdziesz raport, dotyczący ilości najważniejszych składników, standaryzacji składników roślinnych oraz przeznaczenia i sposobu profilaktycznego zastosowania danego produktu oraz systemu produkcji zgodnie z najważniejszych światowym certyfikatem FDA. Taki raport zawsze znajdujesz na opakowaniach naturalnych suplementów CaliVita International, komponowanych zgodnie z najnowszymi normami i według receptur opracowanych w wielu badaniach naukowymi. Gwarantuje to wysoką skuteczność działania leczniczego suplementów i ich bezpieczeństwo stosowania zgodnie z normami.

CaliVita International zapewnia tym samym dla Ciebie najwyższą jakość, naturalność swoich produktów z wyciągów roślinnych w tym najlepszy w chwili obecnej sok z liofilizowanych owoców noni - Polinesian Noni. Dlaczego?
Na uwagę zasługuje
technologia liofilizacji owocu Noni, dzięki której zachowane są wszystkie najcenniejsze lecznicze składniki noni, które podczas tradycyjnej pasteryzacji nie mogłyby przetrwać.

Teraz ważna informacja dla Ciebie!!!
Dowiesz się dlaczego tak wiele suplementów różnych firm nie spełnia Twoich oczekiwań. Często opis na etykiecie i w ulotce jest zbyt ogólny i nie wyszczególnia ilości wiodących składników leczniczych. Produkt taki nie daje Ci gwarancji tego, czego się po nim spodziewasz. Zdarza się, iż biologicznie czynnych składników leczniczych nie ma w preparacie, ale są tam tylko wysuszone ziołowe liście lub zapasteryzowany płyn z lecytyną, noni czy witaminami.
Zauważyłeś już pewną prawidłowość, iż niższa cena często oznacza suplement półsyntetyczny a bardzo niską cenę mają tylko syntetyki. Takie produkty służą wyłącznie do profilaktyki a nie do diagnozowania i leczenia poważnych chorób. Nasze apteki czy sklepy ze zdrową żywnością pełne są podobnych produktów półsyntetycznych. Tanie półsyntetyczne tzw. "odpowiedniki" oryginałów w tym również pasteryzowane soki noni, sprzedawane są nawet na bazarach...
Ale czy Ty chcesz stosować takie półsyntetyczne lub czysto chemiczne "odpowiedniki"?
Czy wiesz, że Twój organizm ich nie lubi, bo są sztuczne, zakwaszając Twój organizm, niszczą
homeostazę, a w większych ilościach mogą nawet spowodować poważne zatrucie?

Od 1994 roku zgodnie z uchwałą amerykańskiego Kongresu, suplementy nie podlegają tak surowym przepisom jak sprzedaż leków. Przeciętne firmy już  nie muszą starać się o atesty
GMP i dalej o FDA. Wobec nie do końca zrozumiałych przyczyn (być może wpływowi właściciele firm farmaceutycznych produkujący teraz suplementy ziołowe wpłynęli skutecznie na zmianę tych przepisów), FDA wycofała się z kontroli suplementów w tym produktów ziołowych bez podania przyczyn a tym samym wbrew logice.
Teraz to Ty musisz dokonać właściwego wyboru - albo zakupisz przeciętne "buble" , albo dokonasz trafnego wyboru.
Twój lekarz raczej Ci nie pomoże w tym, gdyż naturalne suplementy i dieta nie są jego domeną, a on sam nie miał na studiach na ten temat specjalistycznych wykładów, o czym chyba wiesz...
Współczesny lekarz zajmuje się przede wszystkim lekami farmakologicznymi, podaje antybiotyki itp., a nie zajmuje się medycyną naturalną, dietą i suplementami diety.
Czy korzystając z konsultacji Twojego lekarza, zauważyłeś już podobny fakt?  

Czy wiesz, że...
podczas jełczenia utleniony olej z ryb wytwarza przykry zapach i smak jak np. tran, a w celu zatrzymania tego zjawiska
w najlepszych produktach stosuje się tylko naturalne środki konserwujące np. silnie antyoksydacyjne w postaci zestawu tokoferoli czyli naturalną witaminę E?
Przykładem jest najlepszy w tej branży produkt
OMEGA3.

Firmy produkujące suplementy w USA oraz innych krajach, które z różnych względów nie starają się o prestiżowe atesty jakościowe (głównym powodem jest zbyt niski poziom ich  produktów), nie muszą też dokładnie wyszczególniać składników oraz substancji konserwujących na etykietach. Jeśli na etykiecie nie pisze o konserwantach, to nie oznacza, że ich tam nie ma...
Aby uniknąć sztucznych konserwantów, najlepsi w tej branży stosują wysoko specjalistyczne technologie np.
dehydratyzacja czy liofilizacaja, a jeśli trzeba to stosują wyłącznie naturalne konserwanty silnie antyoksydacyjne, przeciwdziałające jełczeniu leczniczych olejków czy fermentacji leczniczych soków. Za tymi zabiegami idzie również wysoka jakość i wyższa cena specjalistycznego produktu. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj .

Czy wiesz, że...
podczas produkcji liofilizowanego soku z owoców noni, dodawane są naturalne antyoksydanty (tzn. przeciw utlenianiu się produktu - przeciwnowotworowe), doskonale zabezpieczające przed procesem fermentacji soku. Są to liofilizowane ekstrakty z owoców jeżyny, borówki i malin w ilości nie więcej niż  1,8 -2% całego soku noni. Zawierają silne antyoksydanty m.in. kwas elagowy z malin, antocyjany z borówek, naturalne składniki przeciwbakteryjne i barwiące z owoców jeżyny, owocowy kwas askorbinowy z bioflawonoidami w tym z kwercetyną, zestaw tokoferoli i inne naturalne składniki konserwujące o chemicznych obco brzmiących nazwach nadanych przez naukowców. Więcej na ten temat tutaj
Liofilizowane ekstrakty roślin konserwujących, działają również dodatkowo leczniczo,  zabezpieczają w naturalny sposób sok z noni, nadając mu tym samym swój wspaniały aromat, smak i barwę.
Oczywistym jest zatem, iż CaliVita International w swoim produkcie Polinesian Noni stosuje najnowocześniejszą recepturę wytwarzania soku z owoców noni - recepturę na miarę XXI wieku.
W Polinesian Noni dzięki liofilizowanym ekstraktom roślinnym, zupełnie zminimalizowano "przykry" zapach i smak owoców noni nadając mu naturalne aromaty i smaki skomponowane z maliny, jeżyny i borówki (maksymalnie do 1,8% zawartości w soku noni).

Czy wiesz, że...
firmy produkujące dietetyczne środki spożywcze tzw. suplementy, nie muszą informować klientów o konserwantach i standaryzacji składników roślinnych?
Pamiętaj, że kupując suplementy takich firm, które nie posiadają międzynarodowych certyfikatów
GMP lub FDA czyli nie mają kontroli na każdym etapie produkcji, bierzesz i kupujesz je wyłącznie na własne ryzyko!
Obok własnych napisów, firmy te powinny jednak na etykiecie opakowania zamieścić pewnego rodzaju informacje - ostrzeżenie. Wtedy specjalny napis umieszczony pod ogólną opinią zastosowania widniejącą na etykiecie, informuje Ciebie jako klienta, o braku światowych certyfikatów 
GMP lub FDA co oznacza, iż Ty jako klient stosujesz gorszy produkt i to "na własne ryzyko".
Sprawdź czy na Twojej butelce soku noni w oryginale angielskim widnieje napis wymagany dla produktów różnych firm sprzedających suplementy bez certyfikatów międzynarodowych, a szczególnie pasteryzowane noni. Napis często brzmi:

.

  STRONA GŁÓWNA

Najlepszym sokiem z owoców noni o najwyższej jakości i skuteczności leczniczej jest  obecnie liofilizowany sok -
POLINESIAN NONI.
Zobacz korzyści, jakie wynikają z tego dokładnie dla Ciebie. 
Tu są szczegóły 

 

 

 

"This statement has not been evaluated by the FDA (Food and Drug Administration).
This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease."


Tłumaczenie polskie: " Przedstawiony raport/opinia nie został potwierdzony przez Administracje Zdrowia i Żywności (Food and Drug Administration). Produkt nie służy diagnozowaniu, leczeniu bądź zapobieganiu żadnej  chorobie".

Szczególnie, jeśli posiadasz noni pasteryzowane taki napis informacyjny jest wymagany i świadczy o znikomej przydatności produktu w celach leczniczych. 
Sprawdź napis na butelce!
Teraz pilnie sprawdź czy na opakowaniu Twoich suplementów widnieje certyfikat 
Good Manufacturing Practices (GMP)  dający Ci 100% gwarancji najwyższej jakości. Jeśli taki napis widnieje na oryginalnej etykiecie (patrz w języku angielskim) - masz produkt najlepszej jakości - to PIERWSZA LIGA SUPLEMENTÓW!
Jeśli posiadasz suplementy firmy CaliVita International spełniające wszystkie rygorystyczne i najsurowsze wymogi wymagane na świecie, nie musisz się martwić o ich jakość - masz najlepsze pod tym względem suplementy do profilaktyki oraz do stosowania w celach leczniczych (w zwiększonych dawkach)! 
To PIERWSZA LIGA WŚRÓD ŚWIATOWYCH SUPLEMENTÓW!!!

.

Suplementy CaliVita posiadają:

Certyfikat GMP
Certyfikat FDA
Atesty Unii Europejskiej oraz wszystkie wymagane w Polsce zezwolenia - patrz rozdział: PRESTIŻOWE ATESTY

MOTTO:
Do profilaktyki oraz w celach wspomagania leczenia szukaj wyłącznie ostro kontrolowanych produktów z prestiżowym atestem GMP lub FDA, produkowanych w najnowocześniejszej technologii.
To cechy, jakie posiadają suplementy CaliVita International.
Produkty te są wyjątkowe, gdyż aby ich działanie było najbardziej  skuteczne leczniczo, unika się stosowania obróbki termicznej np. pasteryzacji lub suszenia w wysokich temperaturach, co zniszczyłoby wiele cennych składników leczniczych.

Produkty CaliVita są najczęściej dehydratyzowane lub liofilizowane, a tym samym zachowują swoje działanie lecznicze, są w większym koncentracie, co daje wysoki poziom ich wchłanialności do organizmu. 
Zatem stosowanie takich suplementów jak produkty CaliVita, daje Ci 100% bezpieczeństwo i najlepsze w swoim rodzaju suplementy. To skutecznie działające ponad 100 naturalnych produktów leczniczych w koncentracie oraz ich składników - m.in. ekstraktów roślinnych!
Produkty te sprzedawane są w całej Europie w tym w Polsce i Unii Europejskiej oraz w tak rygorystycznych krajach jak Szwecja, gdzie na rynek skandynawski zezwolenie sprzedaży otrzymują wyłącznie najlepsze firmy. [Więcej ]

 

1 litr (946 ml) to 100% liofilizowanego soku z owoców Noni konserwowanego naturalnymi wyciągami roślinnymi m.in. sokiem z jeżyn, malin i borówek.

Domieszka innych liofilizowanych soków dodanych dla walorów smakowo-zapachowych oraz konserwujących, nie przekracza 1,8% całości soku z Noni.

Szczegóły są tu

Aby zakupić produkty CaliVita International  lub najlepszy liofilizowany sok Polinesian Noni, zawierający wszystkie składniki lecznicze w skoncentrowanej ilości, nie trzeba chodzić do apteki, na bazar czy do sklepu ze zdrową żywnością. Tam ich nie kupisz!
Czysto naturalne produkty -  to znaczy chelatowane minerały i witaminy z bioflawonoidami w multiwitaminach do Twojej grupy krwi czy liofilizowanej flory acidophilne w AC Zymes lub liofilizowanego soku z noni - Polinesian Noni.  Znajdziesz tam raczej inne półsyntetyczne zamienniki,  tzw. "odpowiedniki" co opisane było powyżej.
A czy zastępcze tańsze środki chemiczne posiadają jakieś międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa?
Jak sądzisz?

Codex Alimentarius chce utrudnić nam dostęp do suplementów poprzez restrykcyjne ustawy jakie tworzone są w porozumieniu z lobby firm farmaceutycznych -  nasza wolność wyboru będzie w ten sposób zakazana -  zobacz film:

. .

Dlaczego tak się dzieje, że możemy nie mieć wyboru? Więcej szczegółów tutaj>>

Najlepszy sok z owoców noni - Polinesian Noni sprzedawany jest wyłącznie w sprzedaży indywidualnej - wysyłkowej w cenie detalicznej oraz w sprzedaży klubowej w najtańdzej cenie w Polsce - w cenie klubowej tylko dla oszczędnych - kliknij w napis - link poniżej.

POLINESIAN NONI KUP TERAZ ZAPISUJĄC SIĘ DO KLUBU KONSUMENTÓW CALIVITA 

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej

UWAGA!
Serwis www.noni.com.pl ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy. Celem jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać  - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat >>>  Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od mieszkańców wysp Polinezji Francuskiej, gdzie odbyłam w tym celu podróży w 2007 roku.  - przedstawiają mój osobisty pogląd w sprawie - autor tekstów serwisu: mgr Renata Zarzycka.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) -  zapytaj specjalistów w zakresie suplementów tutaj >>>