LISTA CHORÓB

HISTORIE PACJENTÓW LECZONYCH SOKIEM Z NONI

.
Pomimo doskonałego efektu leczniczego, Polinesian Noni nie jest lekiem - jest naturalnym suplementem tzw. dietetycznym środkiem spożywczym, skutecznie wspomagającym leczenie. Zatem większość lekarzy kończących Akademie Medyczne w Polsce nie posiada nawet podstawowych informacji na jego temat, nie mówiąc o wiedzy o jego działaniu na ludzki organizm oraz  możliwości stosowania Polinesian Noni wraz z innymi lekami. Trzeba jednak mieć nadzieję, iż sytuacja ta dzięki Państwa pomocy, ulegnie wyraźnej poprawie.

.

Działanie soku z Noni jest nieporównywalne z niczym co stworzyła przyroda i co do tej pory wymyślił człowiek w najlepszym laboratorium farmaceutycznym. Nauka wciąż stara się uchwycić leczniczą moc natury, którą ta dała ludzkości do dyspozycji. W latach dziewięćdziesiątych  XX wieku, o Noni wiedziało zaledwie kilku lekarzy i naukowców mieszkających  na wyspach polinezyjskich. Praktycznie do 1996 roku nikt oprócz tubylców nie słyszał o Noni. Jednak sławni dziś z odkrycia Noni  lekarze i naukowcy nie pozwolili dłużej na ukrywanie tak ważnych dla naszego zdrowia i życia cennych informacji. Lekarze i eksperci z pełnym zachwytem odnieśli się do swoich badań i doświadczeń medycznych, jakie uzyskali do chwili obecnej.
.

Naturalny - liofilizowany sok z Noni jest jedyną znaną obecnie "bombą proteinowo-enzymatyczną". Wszystkie zawarte w nim substancje są dokładnie wyważone przez matkę naturę. Cały kompleks składników ma na celu wzajemne wspieranie swego działania. Synergizm nie spotykanych składników ma duży wpływ na prawie wszystkie mechanizmy funkcjonalne w organizmie człowieka. Mechanizmy te "ustawiają zwrotnicę" na chorobę lub na uzdrowienie i zdrowie. Zatem wyważone stosowanie Polinesian Noni jest obecnie najlepszą prewencją i jak stwierdza stare chińskie przysłowie:

"Mędrzec nie zwalcza choroby, lecz pracuje nad swoim zdrowiem".

.
Amerykańscy lekarze i naukowcy badając dziesiątki tysięcy osób udowodnili, że sok z Noni ma właściwości lecznicze i doskonale daje sobie radę z powszechnymi chorobami, w tym również z nowotworami, o ile stan choroby nie jest bardzo zaawansowany. Wtedy również nie należy tracić nadziei, gdyż są pojedyncze przypadki osób, które z bardzo zaawansowanego raka wyleczyły się stosując NONI jak również inne naturalne suplementy.  Więcej >>>

Zastosowanie Polinesian Noni to nie tylko nowotwory.
Oto lista problemów zdrowotnych poparta pilotażowymi i osobistymi historiami użytkowników wraz z opisem przyczyn i leczenia chorób.
Obejmuje ona prewencje i leczenie następujących  chorób, w przypadku których Polinesian Noni osiąga wysoką skuteczność: ZESTAW CHORÓB

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej