Pomoc Polinesian Noni w chorobach układu kostno-stawowego 
           - historie pacjentów cz.II

 1   2  3

Pan Jan cierpiał na dręczące go bóle barku i ramienia oraz co noc na drętwiejące nogi. Nie mógł spokojnie spać i cierpiał też na bezsenność. Już w krótkim czasie odczuł poprawę od zastosowania kuracji z Polinesian Noni. Po około dwóch miesiącach miesiącach minęło nocne drętwienie nóg a Pan Jan przesypia całe noce i budzi się wypoczęty. Przeszedł mu również ból barku i ramienia. Wcześniej maja 50 lat był siwiutki, a w chwili obecnej zauważył, iż zaczęły mu odrastać czarne włosy...

*   *   *

Pani Alicja będąc w wieku menopauzy, miała wiele problemów zdrowotnych, dokuczał jej ból w stawach, a szczególnie poranna sztywność i drętwienie. Po miesiącu odczuła już dużą ulgę a przy tym zauważyła, iż kobiecy problem (w trakcie i po menopauzie) jaki miała - dokuczliwy problem z utrzymaniem moczu - znacznie zmniejszył się i uspokoił.

*   *   *

Pani Zosia w związku z chorobą nowotworową zdecydowała się na stosowanie Polinesian Noni w dużej dawce leczniczej. W bardzo krótkim czasie zauważyła, iż jej problemy ze stawami i podagrą (dna moczanowa) jakie od wielu  lat ją męczyły - zniknęły. Dziś może poruszać się bez bólu, a wyniki badań związane z choroba nowotworowa, również są bardziej optymistyczne.

*   *   *

Doktor Steven Hall przed kilkoma laty skoczył niefortunnie z trampoliny na basenie. Wskutek tego doznał uszkodzenia kręgosłupa. Konsekwencją wypadku były bardzo bolesne bóle kręgosłupa. Jako lekarz potrafił sobie zaradzić przez stosowanie odpowiednich ćwiczeń i zażywanie środków przeciwbólowych.
Po upływie półtora roku od wypadku bóle tak bardzo się nasiliły, że pomimo stosowania wspomnianych środków, musiał dwa tygodnie leżeć w bezruchu do ustąpienia bólu. Po tym okresie funkcjonował przez 1-1,5 tygodnia i znowu nasilające się dolegliwości zmuszały go do położenia się na dwa tygodnie do łóżka. Problem ten powtarzał się coraz częściej. Doktor Hall zaczął rozpytywać i szukać dodatkowych środków. Pewnego razu jeden z uzdrowicieli zalecił mu pić naturalny sok z Noni. Doktor zapatrywał się bardzo sceptycznie na taki sposób leczenia, ale nie miał nic do stracenia - dokuczliwe bóle zmusiły go do podjęcia tej próby. Zakupił od razu odpowiednią dawkę kuracji - 2 butelki Noni. Jakież było jego zdziwienie, kiedy po czterech dniach od rozpoczęcia zażywania soku mógł normalnie funkcjonować. Cudowne uzdrowienie w krótkim czasie wzbudziło u niego tak wielkie zainteresowanie sokiem Noni,  iż zaczął interesować się badaniami prowadzonymi przez Instytuty naukowe nad właściwościami soku z Noni.
Doktor Hall do dzisiaj stosuje profilaktykę sokiem z Noni i czuje się bardzo dobrze. Przekonany do tego specyfiku poleca go pacjentom w swojej praktyce lekarskiej w różnego rodzaju schorzeniach, między innymi w chorobach układu kostnego i mięśniowego: problemy z dyskiem, a szczególnie kiedy bóle te związane były ze spastycznymi skurczami mięśni, w stanach zapalnych, w leczeniu zwichnięć, skutków pobić, uderzeń a nawet złamań. 

*   *   *

"Miałam artretyzm i problemy ze snem a jedynym sposobem aby spać było zażycie leku. Od kiedy zaczęłam picie soku noni, ból oraz opuchlizna kolan i nóg nie pojawiają się od roku. Dzięki Bogu za noni". 
Carolyn S.,
USA 20 kwietnia 2001

 *   *   *

"Przez  wiele  lat  uprawiania  sportu  cierpiałem  na  stały ból ramion i kolan.  Dwa i pół tygodnia po rozpoczęciu picia soku ból ustąpił.  Od  tego  samego czasu  daję  mojemu psu noni ze względu na problemy ze skórą. Poprawę można poznać po tym że pies przestał się drapać."
Darcey D.,
USA 11 kwietnia 2001 

 *   *   *

"Z pomocą soku noni wyleczyłem ból kostek, na który cierpiałem od dziesięciu lat". 
Jose Z.,
USA 30 Jun 2000 

 *   *   *

"Sok  noni  spowodował  wielką  zwyżkę  mojej  energii.  Dużo podróżuję i na każdą podróż zabieram ze sobą sok, pamiętając żebym  nigdy  nie  opuściła domu bez niego. Miałam bóle i sztywnienia kolana przez kilka lat. Po piciu soku noni w ciągu około pięciu miesięcy ból minął i kolana mi nie sztywnieją dzięki temu największemu cudowi świata". 
Lubin S.,
USA 21 kwietnia 2001 

 *   *   *

"Miałem  problemy  z  moim  łokciem  i  kolanem. Od czasu jak poję sok noni, zapalenie minęło. Powróciłem do biegania na 5 mil dziennie". 
Robert D.,
USA 21 kwietnia 2001 

 *   *   *

"Wiele  lat  temu,  kula przechodząc przez prawe kolano mojego męża rozerwała chrząstkę. Opuchnięte kolano było cztery razy grubsze od drugiego.  Uraz  był  bardzo bolesny i powodował że mąż powłóczył nogą. Po drugim dniu picia soku noni mógł już chodzić bez utykania i niemal żadnego bólu. 31 października 2002 będzie miał sześćdziesiąt pięć lat. 
Oboje czujemy że sok zwiększył energię i sprawił że smacznie śpimy przez całą noc. Pijemy dwie uncje (30ml)  rano i wieczorem". 
Sandra,
USA 29 października 2002  

*   *   *

"Miałam stały ból w kolanach a teraz po piciu soku noni ból ustąpił". 
Sharon M.,
USA , kwiecień 2001 

 *   *   *

"Cierpiałem  na  ból  kolana  i  stopy  w  czasie kiedy poznałem sok noni, tzn. w czerwcu 2001. Zacząłem pić 2 uncje (30ml - uncja) dwa razy dziennie  i  po  około  4  tygodniach,  już  nie  miałem  żadnego bólu w moich kolanach, stopach i łokciach. Dzięki Bogu za ten niewiarogodny owoc!" 
William D.,
USA 13 grudnia 2001

*   *   *

Ataki kaszlu i duszności, podagra (dna moczanowa), białaczka limfatyczna, zgrubieniem węzłów chłonnych w pobliżu gardła, ramion i pachwiny

Leczyłem się z powodu ataków kaszlu i duszności które wynikały z zapalenia oskrzeli. Przez długi okres czasu otrzymywałem antybiotyki. Badania laboratoryjne wykonane jedenaście lat temu wykazały ostatecznie przewlekłą limfatyczną białaczkę z poważnym zgrubieniem węzłów chłonnych w pobliżu gardła, ramion i pachwiny. Moje gardło mniej więcej podwoiło swą średnicę, a zgrubienie powodowało wielką trudność w przełykaniu i suchy kaszel.

Także kostki i pachwina były bardzo obrzmiałe. Lekarze poinformowali mnie, że ten typ białaczki nie można było leczyć ani chemoterapią ani radiacją. Od 15 lat miałem także dnę moczanową z kwaśnym moczem i wysokie ciśnienie krwi. Zarówno dna jak i nadciśnienie były leczone przepisywanymi lekami.


Dzięki kuzynowi mojej żony, od lipca 2000 zacząłem pić około 60 ml dziennie soku noni w pierwszym tygodniu następnie zwiększając dawkę. Bardzo szybko po rozpoczęciu picia soku noni, moje ciśnienie krwi poprawiło się tak, że mogłem zrezygnować z pigułek. Zgrubienie węzłów chłonnych zmniejszyło się niemal zupełnie, moje ogólne samopoczucie bardzo się poprawiło. Czułem się na powrót zdolny do życia i od tej pory nie miałem żadnych ataków dny moczanowej (podagra). Przez tę zmianę moje życie ma zupełnie nową jakość . Jestem dozgonnie wdzięczny Bogu za dar noni. On dał mi nowe życie.

Franz B., GER październik 2000

*   *   *

Artretyzm, reumatyzm to choroba pokrewna podagrze, spowodowana odkładaniem się kwasu moczowego, który w końcu przedostaje się do mięśni, gdzie ulega skrystalizowaniu. Stan chorego może ulec dalszemu pogorszeniu wskutek nadmiernego spożywania gotowanego białka zwierzęcego. Więcej 
.

Czasami trzeba zażywać 2 do 6 miarek (miarka=30ml) soku z Noni dziennie, aby uzyskać dobre rezultaty.
Zobacz też co sprawia, że noni pomaga w bólu 

1   2   3

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej