POMOC   NATURY  -> CHOROBY: AUTYZM
.

I 12 I 3 I 4 I 5 I 6 I

Związek między autyzmem i innymi chorobami a Candida albicans  (str. 3)

.

www.noni.com.pl 

 

>
W wielu stanach chorobowych liofilizowany sok Polinesian Noni jest niezwykle przydatny. Neutralizuje on toksyny w organizmie, oczyszcza go i odtruwa. Dzięki  fitocydom działa antyseptycznie i przeciwgrzybiczo. Działanie to przywraca podstawową równowagę kwasowo-zasadową tzw. homeostazę w organizmie,  niezbędną dla zdrowego systemu immunologicznego i nerwowego. 
Liofilizowany sok Polinesian Noni dzięki produkcji w organizmie tlenku azotu, również stymuluje prawidłową pracę układu nerwowego. Tlenek azotu jako gazowy neuromodulator, odgrywa także istotną rolę w czynności układu nerwowego, a w szczególności w mechanizmach drgawek, przekaźnictwie bólowym, uczeniu się, koncentracji i pamięci. Pewne źródła donoszą, iż szczególne znaczenie tlenek azotu może mieć we wspomaganiu leczenia chorób degeneracyjnych m.in. choroby Alzheimnera czy Parkinsona, autyzmu, schizofrenii, epilepsji, drgawek, torsji, martwica łącz nerwowych - przekaźnikowych , deprawacja sensoryczna, konwulsje, utrata percepcji i koncentracji, katalepsja. [Więcej ]
Liofilizowany Polinesian Noni zawiera również serotoninę -  neurotransmiter, który zawiaduje i przekazuje impulsy nerwowe do tkanek. Od niej zależy, czy sygnał systemu nerwowego będzie w stanie dotrzeć do wszystkich zakątków ciała. Serotonina bierze udział w przekazywaniu impulsów nerwowych między komórkami mózgu. Zbyt niski poziom tego neuroprzekaźnika zaobserwowano u osób agresywnych oraz będących w depresji.
Niedobór serotoniny powoduje zakłócenia we wzajemnej "rozmowie" komórek nerwowych. Trochę to tak, jakby nasza głowa nie wiedziała, co robi ręka, a ręka nie miała pojęcia o tym, co zamierza zrobić głowa. Totalny bałagan. Czujemy się zdezorientowani i popadamy w skrajne nastroje. Stąd zaburzeniom ulega równowaga całego systemu nerwowego. Serotonina sprzyja też lepszemu nastrojowi, samopoczuciu i działaniu antystresowemu.
W chorobie autystycznej niezwykle pomocny wydaje się również podstawowy składnik naturalnego soku z NONI - PROKSERONINA. Działa naprawczo dla kodów genetycznych w komórkach, a szczególnie w chorobach degeneracyjnych. Więcej
UWAGA!!!
Tylko liofilizowany owoc noni oraz produkty zawierają wszystkie cenne składniki lecznicze jak w naturze. Pasteryzowane soki noni oraz mieszane w dużej ilości z innymi sokami owocowymi nie nadają się do leczenia, a wyłącznie do profilaktyki.  Ponieważ na rynku jest już wiele podróbek, szczegóły dotyczące soku noni przeczytaj  tutaj -  ZANIM KUPISZ NONI.
.

Zespół Aspergera, syndrom Aspergera, "autyzm inteligentny" (DSM-IV 299.80) jest to zaburzenie mieszczące się w spektrum autyzmu, jest jedną z pięciu chorób należących do spektrum PDD (Pervasive Developmental Disorders) czyli całościowego zaburzenia rozwoju. Do PDD należą również m.in. autyzm wczesnodziecięcy oraz słabiej poznane zaburzenie semantyczno-pragmatyczne (SPD).

Zaburzenie to obejmuje przede wszystkim upośledzenie umiejętności społecznych, trudności w akceptowaniu zmian i sprawność (elastyczność) myślenia oraz szczególnie pochłaniające zainteresowania, natomiast rozwój mowy przebiega prawidłowo (w przeciwieństwie do autyzmu wczesnodziecięcego).

Ludzie cierpiący na niego przypominają osoby z autyzmem pod tym względem, że od wczesnego dzieciństwa występuje u nich ten sam rodzaj upośledzeń, wyróżniają się jednak o wiele większą elokwencją i lepszą adaptacją społeczną, a z powodu swych niezwykłych zainteresowań częściej uchodzą za ekscentryków niż za ludzi o zaburzonej osobowości.

I 1 2 I 3 I 4 I 5 I 6 I
 

Jedno na 150 dzieci w USA rodzi się z autyzmem. Ten wskaźnik stale rośnie. Matki autystycznych dzieci były narażone na działanie wielu produktów chemicznych obecnych w naszym środowisku. Wiemy na przykład, że pitocin, czyli syntetyczna oksytocyna ("hormon szczęścia"), która przyspiesza poród, może powodować autyzm. Talidomid, to środek przeciwko mdłościom podczas ciąży, po którym dużo częściej rodziły się dzieci z deformacjami lub z zanikiem kończyn, a duży odsetek urodzonych dzieci dotknięty był autyzmem. Również same kobiety chore na astmę lub artretyzm, bądź choroby autoimmunoagresywne (ogromna lista chorób) wytwarzają antyciała, które w 20 procentach przypadków atakują mózg płodu. Ciekawostką jest też fakt, iż ultradźwięki pozwalające uzyskać obraz płodu, mają niekorzystny wpływ na rozwój mózgu. Więcej na ten temat -  więcej>>

LECZENIE oraz e-RECEPTA NATURALNA (str.4 - kliknij dalej) 

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej

Serwis www.noni.com.pl ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy, promujący profilaktykę i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać  - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat >>>  Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od mieszkańców wysp Polinezji Francuskiej, gdzie odbyłam w tym celu podróży w 2007 roku.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) -  zapytaj specjalistów w zakresie suplementów tutaj >>>