POMOC   NATURY  -> CHOROBY: AUTYZM

I 12 I 3 I 4 I 5 I 6 I

Związek między autyzmem i innymi chorobami a Candida albicans  (str.4 )

Drożdżyca,  Candida albicans, Grzybica - LECZENIE oraz " e-RECEPTA NATURALNA"

Skuteczny zestaw naturalnych probiotyków:
Polinesian Noni, AC Zymes PLUS, Garlic Caps, Vital do grupy krwi lub  B Complex , Rhodiolin oraz C 1000 Plus. Wszystkie suplementy są niezwykle pomocne w przywracaniu niezbędnej mikroflory jelit,  a tym samym usuwaniu podstawowej przyczyny rozsiewania się grzybicy na cały organizm, w budowaniu silnej immunologii oraz w oczyszczaniu organizmu.

W dobie najnowszych badań naukowych, coraz odważniej twierdzi się, iż przyczyna autyzmu mogą być tzw. szczepienia ochronne, a przede wszystkim zawarta w szczepionkach rtęć. To możliwe, aby rtęć wbudowała się w mózg dzieci, pozbawionych odpowiedniej porcji minerałów w wieku płodowym. W miejsce brakujących podstawowych minerałów z łatwością wbudowują się metale ciężkie. Stąd tym bardziej wazne staje sie pilnowanie zdrowia u kobiet w ciąży, a szczególnie podawania im najlepszych suplementów naturalnych NEW LIFE z zawartością najlepszych form mineralów - chelatów. Należy pamiętać równiez o ochronie mózgu nienarodzonego dziecka, o wspomaganiu jego rozwoju tak jak rozwoju całego układu nerwowego podając najlepszy tego typu na rynku pod względem jakości naturalny suplement - OMEGA3.
Tak zabezpieczona kobieta w ciąży (AC Zymes PLUS, New Life, Omega 3, C 300 Plus, Triple Potency Lecithin itp.
Ocean 21, ma szanse na urodzenia zdrowego dziecka bez infekcji, któremu nawet rtęciowe szczepionki nie dadzą rady z zniszczeniu zdrowia!

Ale co robić, kiedy jest już choroba?
Najnowszy produkt naturalny wspomaga usuwanie najcięższych toksyn z organizmu w tym rtęci a nawet słynnych ostatnio DIOKSYN to OCEAN21.
Jest niezawodny w chelatowym działaniu, w oczyszczaniu poprzez chelaty, w alkalizowaniu środowiska i przywracaniu w nim równowagi (HOMEOSTAZY), w walce z kwasicą jaką wytwarzają grzyby i bakterie chorobotwórcze - z acidozą. Odkwasza nerki, wątrobę, jelita, ponadto oczyszcza krew i podwyższa zawartość hemoglobiny, skutkiem czego do mózgu dociera więcej tlenu, co pozwala na jego sprawniejszą pracę. Ocean 21 to wielka szansa na zdrowie nie tylko u dzieci chorych, ale również wspaniała profilaktyka u dzieci zdrowych, które jednak co jakiś czas zapadają na przeziębienia i katary.

Grzybica jest chorobą, którą leczy się do roku czasu mimo, iż być może jej objawy są niedostrzegalne, a profilaktykę należy  utrzymać jeszcze przez kolejny rok, gdyż zarodniki grzybów potrafią bytować w zakamarkach organizmu nawet do 2 lat. Ostrożność i dbałość o zdrowie zawsze się opłaci.
Pamiętaj, iż to że nie ma już symptomów grzybicy nie oznacza, iż jest ona skutecznie usunięta z organizmu!
Ważne jest, aby pod wpływem chwilowego zachwiania się immunologii i zakwaszenia organizmu, nie nastąpił ponowny jej rozwój. Dlatego prowadząc profilaktykę,  2 razy w roku warto oczyścić organizm i zastosować kurację PARAPROTEX. 

Więcej informacji na stronach:

oczyszczanie.html 
uplawy.html 
immunologia.html
infekcje.html
fitocydy.html
acidophilus.html 
http://www.faceci.com.pl/grzybica.html


Poleca się również stosowanie specjalnej diety o niskiej zawartości cukru i innych składników pokarmowych np. mleka pasteryzowanego, którymi przecież żywią się drożdżaki. Niezwykle ważna w całej kuracji jest również właściwa dieta. Podstawy diety - link: http://www.gronkowiec.pl/dieta.html 

Co ciekawe, jeśli drożdżaki Candida albicans powodują problemy ze zdrowiem i zachowaniem, osoba po rozpoczęciu leczenia w skutek uruchomienia procesów oczyszczania może mieć gorsze samopoczucie, może wydawać się bardziej chora przez kilka pierwszych dni kuracji, choć nie musi tak być.
Z czasem, kiedy organizm się oczyści, a kanały wydalnicze udrożnią się, kuracja przebiegać będzie coraz sprawniej.
Drożdże są zniszczone, ale ich odpady zakwaszając krwioobieg, krążą w organizmie dopóki nie będą wydalone. Należy jeszcze przez kilka miesięcy utrzymywać profilaktykę w.w. suplementami w mniejszych dawkach ( szczególnie Ocean 21, Nopalin, Ac Zymes) oraz utrzymać właściwą dietę najlepiej zgodnie z grupą krwi, gdyż zarodniki mogą przebywać w organizmie nawet do 2 lat i uaktywnić się pod wpływem lekkiego zachwiania równowagi w układnie immunologicznym i w mikroflorze jelit.
Zatem nawet osoba, która przejawia negatywne zachowania krótko po otrzymaniu probiotyków, w leczeniu Candida albicans ma dużą szansę na wyzdrowienie. Należy jednak pamiętać: leczenie Candida albicans nie zawsze powoduje całkowite wyleczenie z autyzmu. Mimo to, jeśli ktoś cierpi na tę chorobę, stan zdrowia i zachowanie powinny się znacznie poprawić dzięki zalecanej terapii, tak jak miało to miejsce w HISTORII KUBUSIA >>>
 

TUTAJ JEST RECEPTA DLA CIEBIE - MOŻESZ Z NIEJ SKORZYSTAĆ 

Jak zamawiać suplementy bez marży w cenach klubowych czyli taniej: http://www.noni.com.pl/klubowicz.html
Cennik: http://www.zarzyccy.pl/cennik.html

I 12 I 3 I 4 I 5 I 6 I

Jedno na 150 dzieci w USA rodzi się z autyzmem. Ten wskaźnik stale rośnie. Matki autystycznych dzieci były narażone na działanie wielu produktów chemicznych obecnych w naszym środowisku. Wiemy na przykład, że pitocin, czyli syntetyczna oksytocyna ("hormon szczęścia"), która przyspiesza poród, może powodować autyzm. Talidomid, to środek przeciwko mdłościom podczas ciąży, po którym dużo częściej rodziły się dzieci z deformacjami lub z zanikiem kończyn, a duży odsetek urodzonych dzieci dotknięty był autyzmem. Również same kobiety chore na astmę lub artretyzm, bądź choroby autoimmunoagresywne (ogromna lista chorób) wytwarzają antyciała, które w 20 procentach przypadków atakują mózg płodu. Ciekawostką jest też fakt, iż ultradźwięki pozwalające uzyskać obraz płodu, mają niekorzystny wpływ na rozwój mózgu. Więcej na ten temat -  więcej>>

www.noni.com.pl 

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej

Serwis www.noni.com.pl ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy, promujący profilaktykę i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać  - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat >>>  Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od mieszkańców wysp Polinezji Francuskiej, gdzie odbyłam w tym celu podróży w 2007 roku.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) -  zapytaj specjalistów w zakresie suplementów tutaj >>>