POMOC   NATURY  -> CHOROBY: AUTYZM

I 12 I 3 I 4 I I 5 I 6 I

Związek między autyzmem i innymi chorobami a Candida albicans  (str.5)

Drożdżyca,  Candida albicans, Grzybica - LECZENIE oraz " e-RECEPTA NATURALNA"


"Nie przypuszczałam, że w tak bezpieczny sposób mogę pomóc mojemu synkowi"


Kuba urodził się 15 sierpnia 2000 r. W okresie niemowlęcym przechodził kolkę jelitową i miał uporczywe problemy z zaparciami. Poza tym był dzieckiem pogodnym, nie chorował, rozwijał się bardzo dobrze. Tak było do ukończenia przez Kubusia 1,5 roku.
Pewnego razu po spacerze Kuba zagorączkował. Nigdy wcześniej nic takiego nam się nie zdarzyło. Po podaniu leków przeciwgorączkowych na chwilę gorączka ustąpiła, a zaraz potem dziecko było prawie nieprzytomne.
Lekarz przepisał antybiotyk, stwierdził ostre zapalenie gardła. Wydało mi się to bardzo dziwne, ponieważ oprócz tej gorączki, żadnych objawów choroby nie było, żadnych!!!

Jako młoda i niedoświadczona mama, bałam się zignorować zaleceń lekarza i nie do końca przekonana o jego słuszności podałam Kubie ten "antybiotyk na gardło". Jeszcze tej samem nocy Kubuś gorączkował ponad 40 stopni.
Nie wiem jak ten incydent wpłynął na dalsze zdrowie Kuby, nie potrafię tego realnie ocenić, jednak wiem, że od tej pory Kuba chorował na gardło średnio co dwa miesiące.
Doszły do tego zaparcia, które stawały się coraz bardziej uporczywe, dziecko przechodziło koszmary przy oddawaniu stolca np. po dwóch, trzech dniach.
Równolegle Kuba zaczął się powoli wycofywać prawie ze wszystkich sfer życia - stracił zainteresowanie dziećmi, zabawkami i zabawą. Stawał się coraz bardziej nieobecny, jakby coraz mniej rozumiał. Wyraźnie zanikał jego kontakt z nami, odpychał nas, zaprzestawał posługiwania się mową, która nawet nie zdążyła się jeszcze rozwinąć. Zaczął odmawiać pożywienia, w końcu jego dieta stała się tak uboga, że bałam się o jego zdrowie. Zasypianie i budzenie się było koszmarem, sen też był bardzo niespokojny. Kiedy się zdenerwował nie potrafił się bardzo długo uspokoić.

Zawsze dbałam aby Kuba miał fachową opiekę lekarską. Informowałam lekarzy o swoich spostrzeżeniach i niepokojach. Lekarze nic w tej sprawie nie potrafili pomóc. W wieku prawie 4 lat Kuba został zdiagnozowany jako dziecko z zaburzeniami autystycznymi. Miał poważną infekcję candidą.

Samodzielną walkę o Kubusia rozpoczęliśmy w lipcu 2004 r. Od tej chwili osiągnęliśmy bardzo dużo. Bezcenne okazały się dla nas produkty CF/CV, na które trafiłam przypadkowo szukając rozpaczliwie sposobów na pomoc Kubusiowi po Internecie.

Wtedy trafiłam na strony w Internecie o autyzmie i opisywane tam produkty CaliVita przez Panią Renatę Zarzycka-Bienias.
Zaczęłam podawać Kubie Polinesian Noni codziennie 2 razy po 15 ml.
Do tego ImmunAid , Garlic Caps i oczywiście AC Zymes.

Po kilku miesiącach, przeprowadziliśmy Kubie kurację oczyszczającą PARAPROTEX.

Zmiany zauważyłam bardzo szybko. Już w pierwszych tygodniach. Kuba bardzo się zmieniał. Zaczął reagować na imię, na proste polecenia, szybko nabywał nowe umiejętności. Zainteresował się komputerem, grami, w których teraz nas prześciga. Lubi jak czytamy mu bajki, mamy z nim świetny kontakt. Bardzo ładnie zasypia, a jego sen jest spokojny i zdrowy. Budzi się z uśmiechem na twarzy, chętnie i długo baraszkuje z nami na łóżku. Najważniejsze dla nas jest jednak to, że przestał chorować.

Od siedmiu miesięcy - od kiedy podajemy produkty CaliVita - nie dostał żadnego antybiotyku. Zaczął uczęszczać do przedszkola.
Dwa razy poprosiłam o pomoc lekarza o interwencję, ale okazało się że nie była potrzebna.
Kiedy zauważam, że coś jest nie tak, że Kubę atakuje jakaś infekcja po prostu zwiększam na kilka dni suplementy z CF/CV i jest dobrze. Nawet jeśli zdarzy mu się katar, to mija po dwóch dniach, bez obciążenia organizmu. Nawet wtedy nie traci apetytu i śpi spokojnie.

Nie przypuszczałam, że w tak bezpieczny sposób można pomóc dziecku, podczas, gdy medycyna tradycyjna nie przynosiła pożądanych efektów. Od czasu, kiedy podjęłam walkę o Kubusia zaczęłam dużo czytać na temat zdrowego odżywiania, naturalnych sposobów wspomagania zdrowia. Ciągle się uczę i dochodzę do wniosku, że ta świadomość jest mi potrzebna jeśli chcę, żeby moje dziecko było zdrowe, żebym mogła uchronić go przed strasznymi chorobami XXI wieku. Bardzo się ich boję, a jeszcze bardziej tego, że moje dziecko mogłoby tak cierpieć.
Teraz jestem spokojna, bo wiem gdzie szukać pomocy, jak mu pomagać. Apteki omijam z daleka, prawie w ogóle do nich nie zaglądam.

W obecnej chwili Kuba pije OCEAN 21, podaję mu jeszcze Omega 3 , Wit. C 300 Plus, AC Zymes, Protect 4 Life i Nopalin.
Wiem jedno - sukces z preparatami można odnieść na pewno, a dowodem na to jest Kubuś - pomogły mu produkty CaliVita, o których wcześniej pisałam.
Tutaj potrzebna jest konsekwencja, wiara i wytrwałość, czego wszystkim z całego serca życzę!

---  Justyna Walas, Kielce


Jedno na 150 dzieci w USA rodzi się z autyzmem. Ten wskaźnik stale rośnie. Matki autystycznych dzieci były narażone na działanie wielu produktów chemicznych obecnych w naszym środowisku. Wiemy na przykład, że pitocin, czyli syntetyczna oksytocyna ("hormon szczęścia"), która przyspiesza poród, może powodować autyzm. Talidomid, to środek przeciwko mdłościom podczas ciąży, po którym dużo częściej rodziły się dzieci z deformacjami lub z zanikiem kończyn, a duży odsetek urodzonych dzieci dotknięty był autyzmem. Również same kobiety chore na astmę lub artretyzm, bądź choroby autoimmunoagresywne (ogromna lista chorób) wytwarzają antyciała, które w 20 procentach przypadków atakują mózg płodu. Ciekawostką jest też fakt, iż ultradźwięki pozwalające uzyskać obraz płodu, mają niekorzystny wpływ na rozwój mózgu. Więcej na ten temat  -  dalej >>

TUTAJ JEST RECEPTA DLA CIEBIE - MOŻESZ Z NIEJ SKORZYSTAĆ 

Jak zamówić suplementy bez marży czyli taniej - ceny detaliczne i klubowe: http://vitallife.calivita4.me/products
 

I 12 I 34 I I 5 I 6 I

www.noni.com.pl 

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej

Serwis www.noni.com.pl ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy, promujący profilaktykę i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać  - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat >>>  Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od mieszkańców wysp Polinezji Francuskiej, gdzie odbyłam w tym celu podróży w 2007 roku.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) -  zapytaj specjalistów w zakresie suplementów tutaj >>>