Insulina - Polinesian Noni pomaga w obu typach cukrzycy

CENNIK>>>     ZAKUP>>>   KLUB>>>

  

Insulina jest substancją wydzielaną przez trzustkę. Jej podstawową rolą jest umożliwienie wniknięcia glukozy do wnętrza komórki. Gdy ilość insuliny jest niewystarczająca, dochodzi do nagromadzenia glukozy poza komórką. Przedostaje się ona do krwi, w okolice naczyń, w przestrzeń międzykomórkowa, w układ nerwowy itp. Związane z tym zmiany degeneracyjne obejmują przede wszystkim układ nerwowy, sercowo-naczyniowy, nerki, narząd wzroku, tkankę podskórną i skórę. Może dojść  m.in. do otyłości, choroby nerek, owrzodzenia podudzia, problemów z krążeniem, tzw. stopy cukrzycowej lub retinopatii cukrzycowej łącznie z utratą wzroku. 
Oprócz zaburzeń związanych z gospodarką węglowodanową (cukrami), dochodzi do postępujących nieprawidłowości w metabolizmie tłuszczy i białek.

.

.

Rozdziały:

Cukrzyca
Cukrzyca typ I  i  Cukrzyca typ II
"Klucz" wprowadzający glukozę do wnętrza komórki
Stopa cukrzycowa - ochronna profilaktyka
 
Przykłady pacjentów
Wpływ infekcji pasożytniczych na rozwój cukrzycy
Więcej na temat mechanizmów choroby cukrzycy tutaj
Pomoc w cukrzycy


Artykuły na temat wspomagania leczenia cukrzycy:

NOPALIN KONTRA CUKRZYCA>>>
PIKOLINIAN CHROMU DLA CUKRZYKÓW>>>
MANGOSTAN OBNIŻA POZIOM CUKRU WE KRWI>>>
CUKRZYCA - CHOROBA ZBYT PÓŹNO ROZPOZNAWANA>>>
TURBODOŁADOWANIE TLENOWE NIEZBĘDNE W CUKRZYCY OXYMAX >>>
DIETA I SUPLEMENTACJA W LECZENIU CUKRZYCY I JEJ PÓŹNYCH POWIKŁAŃ>>>
WPŁYW CHEMICZNYCH TOKSYN, MIKOTOKSYN ORAZ PASOŻYTÓW  NA ROZWÓJ CHOROBY CUKRZYCY>>>


Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej

Serwis www.noni.com.pl ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy, promujący profilaktykę i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać  - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat >>>  Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od mieszkańców wysp Polinezji Francuskiej, gdzie odbyłam w tym celu podróży w 2007 roku.  - przedstawiają mój osobisty pogląd w sprawie.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) -  zapytaj specjalistów w zakresie suplementów tutaj >>>