"Klucz" wprowadzający glukozę do wnętrza komórki

CENNIK>>>    
ZAKUP>>>   KLUB>>>

   Aby przedostać się przez błonę komórkowa do wnętrza komórki, proteiny w tym też insulina niosąca glukozę, muszą mieć ze sobą specjalny kod - "klucz, który otwiera drzwi do komórki."
Dla przykładu wszystkie substancje witalne np. witaminy i antyoksydanty, pierwiastki śladowe czy glukoza, muszą otworzyć sobie "drzwi" do komórki tylko specjalną "kartą magnetyczną" posiadającą właściwy "pin/kod" - przykładowe produkty naturalne. [Więcej ]

Klucz ten, to blisko 100 różnych składników naturalnych w formie chelatów oraz niezbędne dla naszego życia i zdrowia proteiny - anthrachinony takie jak: prokseronina (800 razy więcej niż w ananasie) damnacanthal, skopoletyna, fitocydyserotoninatlenek azotu, które występują tylko w naturalnym - tłoczonym na zimno i nie poddanym pasteryzacji  soku Polinesian Noni..

 

 .
Polinesian Noni to najdoskonalszy klucz zapasowy jaki w chwili obecnej znany jest nauce.  Ma zaprogramowane przez naturę wszelkie potrzebne mu kody zapasowe i posiada "zdolność otwierania  zamków we wszystkich komórkach". Sok z Polinesian Noni doskonale sprawdza się przy wspomaganiu leczenia cukrzycy jak również nieprawidłowej tolerancji glukozy, a wyniki są wprost zaskakujące - 84% skuteczności!

 Jak jest to możliwe, że sok z Noni pobudza wytwarzanie insuliny i glukagonu?

Wyspy trzustkowe Langerhansa (wysepki trzustkowe) to  grupy komórek w trzustce: tzw. typu beta - wytwarzających insulinę i typu alfa - wytwarzających glukagon. Glukagon, drugi, obok insuliny, hormon trzustkowy, wytwarzany przez komórki alfa wysp trzustkowych, powoduje rozpad glikogenu wątrobowego i zwiększa stężenie glukozy we krwi.
Prawdopodobnie wysepki Langerhansa znajdujące się w trzustce - komórki alfa i beta trzustki - dzięki takiej reakcji naprawczej pod wpływem picia soku z Noni, wydzielają więcej insuliny oraz glukagonu. Jest to wpływ ogólnej stymulacji tego gruczołu poprzez działanie składników naturalnego soku  Noni. Wzajemne współdziałanie wytworzonej insuliny i glukagonu oraz współpraca z aminokwasami soku Noni, powodują dużo lepsze wprowadzanie glukozy do komórek.

Rozdziały:

Cukrzyca
Cukrzyca typ I  i  Cukrzyca typ II
"Klucz" wprowadzający glukozę do wnętrza komórki
Stopa cukrzycowa - ochronna profilaktyka
Przykłady pacjentów
Wpływ infekcji pasożytniczych na rozwój cukrzycy
Więcej na temat mechanizmów choroby cukrzycy tutaj
Pomoc w cukrzycy


Artykuły na temat wspomagania leczenia cukrzycy:

NOPALIN KONTRA CUKRZYCA>>>
PIKOLINIAN CHROMU DLA CUKRZYKÓW>>>
MANGOSTAN OBNIŻA POZIOM CUKRU WE KRWI>>>
CUKRZYCA - CHOROBA ZBYT PÓŹNO ROZPOZNAWANA>>>
TURBODOŁADOWANIE TLENOWE NIEZBĘDNE W CUKRZYCY OXYMAX >>>
DIETA I SUPLEMENTACJA W LECZENIU CUKRZYCY I JEJ PÓŹNYCH POWIKŁAŃ>>>
WPŁYW CHEMICZNYCH TOKSYN, MIKOTOKSYN ORAZ PASOŻYTÓW  NA ROZWÓJ CHOROBY CUKRZYCY>>>

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej

Serwis www.noni.com.pl ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy, promujący profilaktykę i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać  - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat >>>  Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od mieszkańców wysp Polinezji Francuskiej, gdzie odbyłam w tym celu podróży w 2007 roku.  - przedstawiają mój osobisty pogląd w sprawie.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) -  zapytaj specjalistów w zakresie suplementów tutaj >>>