Polinesian Noni wspomaga leczenie stopy cukrzycowej

CENNIK>>>     ZAKUP>>>   KLUB>>>

  

 

Stopa cukrzycowa - zespół objawów klinicznych związanych ze zmianami na stopach osób chorujących na cukrzycę przewlekle. Przewlekłe powikłania cukrzycy w zespole stopy cukrzycowej (inne przewlekłe powikłania cukrzycy: zaburzenia nerkowe - nefropatia; zaburzenia narządu wzroku - retinopatia) obejmują tkanki miękkie oraz w przypadkach szczególnych - kości. Występują z powodu uszkodzenia układu nerwowego, układu naczyniowego (zaburzenia ukrwienia) oraz podatności na infekcje bakteryjne. Nie leczony zespół stopy cukrzycowej może doprowadzić - w skrajnych przypadkach - do amputacji palców a czasami i całej kończyny. Leczenie wymaga zaangażowania i współpracy lekarzy kilku specjalności (diabetologa, chirurga ogólnego, chirurga naczyniowego, ortopedy, rehabilitanta, pediatry w przypadku cukrzycy typ I, neurologa) oraz specjalisty od suplementacja (naturalnych produktów wspomagających leczenie sięgając do głęboko do przyczyn choroby) jak np. specjalistyczne produkty naturalne o silnej mocy działania:  Polinesian NONI, OxyMax (!!!), Triple Potency Lecithin, Omega3,  Protect 4 Life Ocean21 , Chromium Max , Nopalin,i wiele innych).

 

Sok z Polinesian Noni doskonale sprawdza się przy wspomaganiu leczenia obydwu typów cukrzycy, a wyniki są wprost zaskakujące - 84% skuteczności!
Nopalin wspomaga regulację cukru w organizmie praktycznie u wszystkich, którzy go umiejętnie stosują - dawki>> i pozbyli się zaparć >>

Czy zgodzić się z diagnozą lekarza i amputować nogę bez podjęcia próby cofnięcia przyczyn choroby?

We wrześniu 2004 wróciłem z konsultacji ze szpitala onkologicznego podczas której stwierdzili, że muszą mi usunąć nogę łącznie z biodrem w ciągu miesiąca z powodu nowotworu mięsaka na udzie. Przez 10 miesięcy miałem kilka chemioterapii i naświetlań ale niestety rana bez przerwy mi się powiększała. Przypadkiem natknąłem się na sok Noni i przy okazji miałem szczęście że skontaktowałem się z doktorem medycyny naturalnej który jest specjalistą od soku noni. Doktor powiedział mi, że mam pić 105 ml dziennie (7 łyżek stołowych czyli 7 x po 15ml dziennie - łyżka na 2 godziny) i zużywać 30 ml na smarowanie rany. Po tygodniu pielęgniarki które robiły mi opatrunki stwierdziły, że teraz rana się goi za szybko. W tej sytuacji w.w. doktor medycyny naturalnej nakazał nadal pić sok, ale przestać smarować ranę. Tydzień później doktor zalecił znów smarować, ale nie bezpośrednio na ranę tylko wokół niej. Przed komisją lekarską nakazali mi zrobić tomografię komputerową. Podczas komisji lekarskiej doktor powiedział mi że tomograf nie wykazał przerzutów na płuca i przypomniał mi po co do niego przyszedłem. Wtedy moja żona powiedziała do lekarza – „Panie profesorze niech Pan obejrzy ranę męża”. Odpowiedział jej, że jest to niepotrzebne i trzeba amputować nogę. Na to żona powiedziała że pielęgniarki stwierdziły że rana się goi. Wreszcie po kilku namowach ściągnął mi opatrunek, obejrzał ranę i stwierdził – „I co? Ja kazałem tą nogę obciąć? Ale bym zabulił”
Po pewnym czasie ten doktor zaczął sam kupować noniJ. K. marzec 2005

*  *  *

Kazimierz, lat 64, którego "nieuleczalne" schorzenie (stopa cukrzycowa) nie poddawało się żadnej terapii, otrzymał od prowadzącego go profesora, miesiąc na wypróbowanie ewentualnych innych terapii poza - farmakologicznych. Na krytyczny miesiąc zalecono mu bardzo intensywną kurację złożoną  i podawano maksymalne dawki lecznicze  -  podawano produkty naturalne:
OxyMax (wewnętrznie i w postaci okładów)
Polinesian Noni (poprzez uwalnianie tlenku azotu, zwiększa przepływy naczyniowe, wykazuje również działanie przeciwzapalne)
SuperCoQ10 Plus
C - plus
Garlic Caps
Mega Protect
4 Life
Triple Potency Lecithin
Omega - 3
Po upływie tego czasu, w oznaczonym terminie miał zgłosić się na amputację kończyny. Pan Kazimierz zgłosił się do szpitala przed upływem wskazanego terminu (po 3 tygodniach). Jak można się domyślać, jego pojawienie się potraktowane zostało jako gotowość do planowanej amputacji. Zdumienie było ogromne, kiedy okazało się, iż nie ma takiej potrzeby ponieważ kończyna jest w pełni wygojona.

Opis przypadku pochodzi z doświadczeń dr. n. med. D. Broniarczyk - Pawłowskiej

*  *  *

O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ?

Licznym powikłaniom dotyczącym stóp i konieczności ich leczenia szpitalnego można skutecznie zapobiegać stosując profilaktykę czyli odpowiednią dietę, ruch  - ćwiczenia oraz naturalną suplementację regulującą cukier i pozwalającą na znaczne zmniejszenie podawanych leków chemicznych w tym insuliny, a co za tym idzie na spowolnienie, zatrzymanie oraz cofnięcie wielu procesów chorobowych , związanych z cukrzycą.

ZACHOWAJ OSTROŻNOŚĆ!
- unikaj temperatur skrajnych - gorąca i zimna
- myj stopy w letniej wodzie
- nie chodź boso
- noś coodziennie czyste skarpetki
- noś wygodne buty
- nie używaj ostrych przyborów do pedicure
- nie używaj drażniących kremów ani środków usuwających nagniotki
- jeśli korzystasz z usług pedicure, powiedz że masz cukrzycę!

Rozdziały:

Cukrzyca
Cukrzyca typ I  i  Cukrzyca typ II
"Klucz" wprowadzający glukozę do wnętrza komórki
Stopa cukrzycowa - ochronna profilaktyka
Przykłady pacjentów
Wpływ infekcji pasożytniczych na rozwój cukrzycy
Więcej na temat mechanizmów choroby cukrzycy tutaj
Pomoc w cukrzycy
 

http://www.noni.com.pl 


Artykuły na temat wspomagania leczenia cukrzycy:

NOPALIN KONTRA CUKRZYCA>>>
PIKOLINIAN CHROMU KORZYSTNY DLA CUKRZYKÓW>>>
MANGOSTAN OBNIŻA POZIOM CUKRU WE KRWI>>>
CUKRZYCA - CHOROBA ZBYT PÓŹNO ROZPOZNAWANA>>>
TURBODOŁADOWANIE TLENOWE NIEZBĘDNE W CUKRZYCY OXYMAX >>>
DIETA I SUPLEMENTACJA W LECZENIU CUKRZYCY I JEJ PÓŹNYCH POWIKŁAŃ>>>
WPŁYW CHEMICZNYCH TOKSYN, MIKOTOKSYN ORAZ PASOŻYTÓW  NA ROZWÓJ CHOROBY CUKRZYCY>>>


Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej

Serwis www.noni.com.pl ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy, promujący profilaktykę i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać  - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat >>>  Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od mieszkańców wysp Polinezji Francuskiej, gdzie odbyłam w tym celu podróży w 2007 roku.  - przedstawiają mój osobisty pogląd w sprawie - autor tekstów serwisu: mgr Renata Zarzycka.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) -  zapytaj specjalistów w zakresie suplementów tutaj >>>

http://www.noni.com.pl