Historie pacjentów >> -  pomoc Polinesian Noni  -  Dystrofia Mięśniowa 
  


www.noni.com.pl

www.noni.com.pl

Piję sok noni od trzech miesięcy i kilka dni temu miałam kontrolę u mojego neurologa. Mam rzadką formę dystrofii mięśniowej zwaną HNPP. HNPP uszkadza nerwy i uszkadza mięśnie. Nie miałam żadnych odruchów od początku mojej choroby (od roku 1994). Wczoraj mój neurolog i ja byliśmy oszołomieni kiedy badając mnie uzyskał wynik 2+ w każdym z moich kolan. To jest całkowity powrót do normy. Chwała Bogu!!!
On nie mógł tego wyjaśnić. Ta choroba jest postępowa i zwyrodnieniowa. Nie powinnam czuć się lepiej, tylko gorzej. Jak to dobrze że Bóg ma inny porządek. Mój doktor chce widzieć mnie ponownie po trzech miesiącach by zobaczyć co się jeszcze zmieni. On też zamówił butelkę soku dla siebie. Jakie błogosławieństwo przyjęłam. Także mój poziom trójglicerydu spadł od 474 w październiku do 212 w listopadzie. Mój lekarz ogólny również był zdumiony. Mam więcej energii niż miałam przez wiele lat. To na pewno dzięki sokowi noni. To jest jedyna rzecz inna od wszystkiego co stosowałam wcześniej. Dzięki Bogu za stworzenie tego cudownego owocu. 

--Cindy H., USA 12 listopad 2002

*   *   *

Moja historia jest czymś więcej niż zwykłą historią. Około 4 lata temu właśnie czekałam na śmierć. Lekarze robili wszystko co mogliby zrobić najlepszego biorąc pod uwagę ich medyczną wiedzę. Przyjmowałem 42 różne leki dziennie by pozostawać przy życiu. Moje nadzieje i modlitwy pomagały mi w tym, że jeszcze się jakoś trzymałam. Od kiedy dostałam butelkę soku noni mój świat zaczynał się zmieniać na lepsze!! Urodziłam się z  Dystrofią Mięśniową. Mając 11 lat nie mogłam dużo chodzić. To było w roku 1960. Szpitale i przychodnie nie były takie jakimi są dzisiaj. Przechodziłam przez ponad cztery długie lata różne   operacje i zabiegi aby lekarze mogli przystosować mnie do nauki chodzenia. Zawsze wiedziałam , że moje nogi kiedyś „wypalą się,, ponownie ale nigdy nie wiedziałam kiedy to się stanie. Przed 1996 rokiem cały mój świat, jaki znałam załamał się. Nagle stało się. Nie mogłam więcej chodzić i wtedy także moje główne życiowe organy zaczęły podupadać!
Chodziłam do trzech różnych szpitali i wielu różnych lekarzy zajmowało się mną. Każdy z nich przepisywał mi narkotyk, który pomagał utrzymywać mnie żywą i znosić ból, którego bardzo dużo doświadczałam w tamtym czasie. Nie spałam w normalnym łóżku od niemal siedmiu lat.
Żyłam siedząc pionowo w krześle z poduszkami podpierającymi mnie. Dobrze że w moim życiu znalazł się sok noni!
Mój pastor miał przyjaciela - innego pastora, który był jednym z pierwszych dystrybutorów soku noni w Północnej Karolinie. Oni stwierdzili że dla mnie sok noni będzie doskonały. W tym czasie - w 1998 byłam na rencie i już od lat nie pracowałam jako pielęgniarka właśnie z powodu mojego własnego stanu zdrowia! Moje modlitwy zostały wysłuchane… jak mówiłam wcześniej, brałam ponad 42 lekarstwa dziennie. Teraz nie leczę się na NIC!!!
Wyrzuciłam moje szkła kontaktowe w grudniu 2000. Straciłam ponad 25 kg. Pozbyłam się mojego krzesła i kupiłam łóżko o rozmiarach sań, w którym śpię jak wielka królowa po raz pierwszy od 7 lat. Moje schorzenia przestały mi doskwierać dzięki Bogu i sokowi noni. Gdyby nie miłość Boga i siła decyzji by popularyzować sok noni, ludzi takich jak ja już nie byłoby dzisiaj wśród żywych. Chodzę na moich własnych nogach, nie biorę więcej pigułek od lekarzy i mogę jeść to co chcę! 

-- Marguerite G., USA 14 maja 2002 

.

www.noni.com.pl

Czasami trzeba zażywać 2 do 4 miarek (30ml) soku z Noni dziennie pół godziny przed posiłkiem lub między posiłkami, aby uzyskać dobre rezultaty. Czasami, kiedy ból nie ustępuje,  na pewien czas należy zwiększyć ilość nawet do 6 miarek dziennie lub dodać suplementację wspomagającą bogata w chelaty: Triple Potency Lecithin, C 500, Strong Bones, Vitamin E, Super Mega 50 lub Vital do grupy krwi. Więcej tu
 

 

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej

UWAGA!
Serwis www.noni.com.pl ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy. Celem jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać  - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat >>>  Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od mieszkańców wysp Polinezji Francuskiej, gdzie odbyłam w tym celu podróży w 2007 roku.  - przedstawiają mój osobisty pogląd w sprawie - autor tekstów serwisu: mgr Renata Zarzycka.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) -  zapytaj specjalistów w zakresie suplementów tutaj >>>