Infekcje  -  leczenie infekcji za pomocą naturalnego soku z Noni

Kiedy któryś z domowników w naszym domu czuje u siebie początek choroby, bierze szybko dwie miarki Polinesian Noni z MEGA ZESTAWEM: Garlic Caps i C 500 oraz multiwitaminę Vital do grupy krwi lub Full Spectrum. Następnego dnia czuje się dużo lepiej, a kolejnego dnia zupełnie mijają objawy choroby.
.

Wyobraź sobie, iż Twoim ustroju „grasuje” wiele chorobotwórczych bakterii, wirusów i grzybów, a także wiele toksycznych związków wytwarzanych przez nie. Wystarczy tez złe pożywienie, zaparcia, stres czy brak dotlenienia organizmu, aby związki te wytworzyły się w większych ilościach i zaczęły zaburzać metabolizm, zakwaszając organizm. Na takim podłożu dobrze zaczynają rozwijać się chorobotwórcze bakterie, które z form nieszkodliwych tzw. endobiontów (żyjących w symbiozie z Twoim organizmem),  przekształcają się w chorobotwórcze "mikropotworki" - często bardzo zjadliwe pasożyty.
Wtedy przez długi czas zatruwają Twoje narządy wewnętrzne, porażają układ nerwowy wywołując coraz większą depresję, bóle głowy a nawet choroby psychiczne. Mogą one być przyczyną większości chorób degeneracyjnych (stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona czy Alzheimera), łącznie z chorobami nowotworowymi. Często za pomocą detoksykacji (oczyszczania) wyłącznie ziołami, ciężko jest je usunąć z organizmu. Czasem trzeba wprowadzić więcej dodatkowych składników pobudzających naturalne procesy naprawcze w organizmie m.in. wspomagając wytwarzanie interferonu oraz wyrównując homeostazę
 


Natura wyposażyła Twój organizm w wiele systemów obronny. Naszym zadaniem jest tylko usprawnić jego funkcje, podając odpowiednie zioła i minerały – Polinesian Noni, AC ZYMES, Garlic Caps, Nopalin, C 500, Pro Selenium i Chelated Zinc, Strong Bones -  i nie przeszkadzać mu w działaniu poprzez niewłaściwy tryb życia (alkohol, papierosy, toksyczna i konserwowana żywność, dotlenienia na świeżym powietrzu, brak ruchu i gimnastyki itp.) W tym wypadku organizm radzi sobie doskonale, wytwarzając substancję zwaną interferonem.

 Czy wiesz, że ...

interferon to bardzo ważny czynnik chroniący komórkę przed inwazją wirusa do jej wnętrza oraz przed  dokonaniem zmian kodu genetycznego w komórce. Substancja ta zmniejsza odtwarzanie wirusa w komórkach przez hamowanie syntezy wirusowego RNA i DNA. Większość żywych i prawidłowo funkcjonujących komórek ma zdolność wytwarzania interferonu, który  wytwarza się w komórkach podczas ich zakażenia  wirusami. 

Interferon-gamma (INF-gamma) - typ interferonu, który jest pobudzany przez noni - uważano początkowo za inhibitor wirusowy. Jednak obecnie sądzi się, że jego ważne biologiczne efekty to aktywacja makrofagów (APCs) oraz wspomaganie odporności komórkowej (CMI). Interferon jest utalentowanym graczem w zespole immunologicznym. Wg dr Hirazumi, interferon aktywuje cytotoksyczność makrofagów wobec komórek nowotworowych i patogenów mikrobiologicznych, działa synergistycznie z innymi czynnikami, takimi jak lipopolisacharydy (LPS), indukując produkcje IL-lbeta, TNF-alfa i tlenku azotu przez makrofagi. Wzmaga również obróbkę i prezentacje antygenów przez makrofagi. INF-gamma nasila proliferację limfocytów pomocniczych Th i, podczas gdy hamuje proliferację i czynność innej sub-populacji limfocytów pomocniczych Th2. Wzmaga cytotoksyczność limfocytów cytotoksycznych (CTLs, Tc-cells) i komórek NK, natomiast hamuje aktywację limfocytów B (produkcję przeciwciał) oraz produkcję interleukiny-4 - (JL-4).

Ważnym preparatem, zwiększającym w dużym stopniu wytwarzanie interferonu jest m.in. Polinesian Noni  - liofilizowany owoc noni  - sok i kapsułki.
Ochrania kwas hialuronowy (haluronic acid) - "gąbczastą" substancję, która odpowiedzialna jest również za utrzymywanie odpowiedniej ilości płynów i wody, a z ich braku tkanka marszczy się jak gąbka (zewnętrznie widać to jako jędrność skóry lub zmarszczki).  Kwas hialuronowy "cementuje" przestrzeń między komórkami tkanki powodując trzymanie się komórek razem. Chorobotwórcze bakterie i wirusy wydzielają toksyczną substancję chemiczną, która niszczy ten kwas umożliwiając im łatwiejszą penetrację do wewnątrz komórki. Niszczenie to możesz łatwo zauważyć na skórze w postaci przebarwionych plam, piegów, czyraków, trudno gojących lub ropiejących ran spowodowanych infekcją np. gronkowca złocistego, grzybów lub innych pasożytów. Wewnątrz organizmu zmiany te nie będą widoczne, ale Twój organizm daje Ci sygnały o chorobie. Nie lekceważ tego.
Sok z Noni poprzez niezwykłe składniki, a szczególnie dzięki dużej zawartości fitocydów oraz damnacanthal, skutecznie wpływa na wzmożenie wydzielania interferonu w żywych komórkach, uniemożliwiając wdarcie się wirusów do ich wnętrza. Należy zatem do środka chroniącego komórkę i kod genetyczny RNA i DNA.
Interferon jest skierowany głównie przeciw wirusom, natomiast bakterie i grzyby powinno zwalczać się przede wszystkim poprzez wzmacnianie systemu immunologicznego i stosowanie środków bakterio- i grzybobójczych jak np. ParaProteX, AC Zymes, Spirulina, Garlic Caps, Bee Power i C Plus, Pro Selenium. Więcej szczegółów bakterio- i grzybobójczym działaniu Polinesian Noni znajdziesz tutaj 
W tym celu wspomagająco stosuje się również , AC Zymes, Spirulinę, Green Care,  i inne a szczególnie IMMUNAID.

Dr Stewen M.Halla fragmenty z książki pt. "Noni przez Twoje ciało"

"Noni pomaga systemowi immunologicznemu utrzymać wszystkie infekcje pod kontrolą. Już wspominałem o drożdżach i pasożytach, które atakują jelita. Noni jest także bardzo dobre na infekcje skóry, szczególnie kiedy zaaplikowane jest zewnętrznie. Pomaga na różnego rodzaju czyraki, owrzodzenia i ropnie. Miałem wiele młodych ludzi w mojej praktyce, którzy mogli zażywać antybiotyki dopiero z chwilą, kiedy zaczęli stosować Noni. Działa ono na wirusy z rodziny herpes, które powodują wysypki na ustach. Pomaga ludziom cierpiącym na chroniczne zmęczenie.
Młoda 19-to letnia kobieta chorowała 18 miesięcy i mimo moich wysiłków objawy choroby nie ustępowały. Nadal była zmęczona, mocno się pociła, odeszła z uczelni, straciła pracę i z powrotem zamieszkała z rodzicami. Zaleciłem jej używanie soku z Noni. Po upływie jednego tygodnia jej matka zadzwoniła do mnie i oznajmiła, że zdrowie córki powróciło do normalnego stanu. Do dzisiejszego dnia jest zdrowa.
Wiemy, że Noni pobudza produkcję komórek T oraz wspomaga aktywność komórek zabijających NK. Ma to szczególne znaczenie przy infekcjach HIV. Lekarze w głównych centrach zdrowia studiują Noni aby lepiej zrozumieć pożytki które Noni przynosi ludziom w walce z chorobą AIDS. Sok Noni jest także współzależny z różnymi innymi produktami znanymi z tego, że wspomagają system immunologiczny...".

Mitchell Tate podsumowując:
 „ Jestem pewny, że aktywne składniki w Noni przez stymulację komórek w szpiku kostnym wzmacniają ludzki układ immunologiczny. Jest to bardzo efektywna broń przeciwko wszelakim wirusom. Zostało to też udokumentowane przez zupełnie od siebie niezależne badania." [Więcej  ]

[Więcej informacji dotyczących pacjentów z wirusem wątroby ]

 

 

.
Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej

UWAGA!
Serwis www.noni.com.pl ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy. Celem jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać  - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat >>>  Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od mieszkańców wysp Polinezji Francuskiej, gdzie odbyłam w tym celu podróży w 2007 roku.  - przedstawiają mój osobisty pogląd w sprawie - autor tekstów serwisu: mgr Renata Zarzycka.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) -  zapytaj specjalistów w zakresie suplementów tutaj >>>