Czy wiesz, że...
łuszczyca jest problemem , który dotyczy 1-3 % całego społeczeństwa?  Te dane wynikające z badań amerykańskich, niemieckich oraz skandynawskich,  mogą być jednak zaniżone, gdyż wiele osób , zwłaszcza dotkniętych łagodniejszą postacią tej choroby, a posiadający np. łupież , wcale się nie leczy. 
.


Problemy ze skórą, łupież, łuszczyca, bielactwo, trądzik...
Czy wiesz jak zachować na długo swoją młodość?


Opracowanie i konsultacja:
 
mgr Renata Zarzycka>>

.
Polinesian Noni dzięki swoim bogatym składnikom, z powodzeniem stosowany jest zewnętrznie do leczenia różnego rodzaju chorób skóry jak np. łuszczyca, trądzik, grzybice, gronkowiec złocisty, róża, półpasiec, oparzenia, stłuczenia, skaleczenia i wielu innych. [Więcej ]

Zdrowa skóra odradza się mniej więcej co 30 -40 dni. Tyle czasu zwykle upływa , zanim komórki wydostaną się z głębszych warstw skóry na jej powierzchnię. Łuszczyca jest zaburzeniem polegającym na tym, że z niewiadomego powodu produkcja komórek w pewnych miejscach skóry staje się nienormalnie szybka. Komórki trafiają wtedy na powierzchnię nie po 30 - 40 lecz po 3 dniach, po czym szybko umierają. Jako bardzo słabe i zdegenerowane, jako niepełnowartościowe, komórki te umierają zbyt szybko.
W Polinesian Noni znajduje się bardzo ważny składnik damnacanthal - regulator prawidłowego namnażania się komórek, który pomoże uruchomi systemy naprawcze i kontrolne w obrębie prawidłowego rozrostu kolagenu.
 

.
U dzieci i młodzieży bodźcem powodującym nasilenie zmian chorobowych są przede wszystkim infekcje (grypa , angina, zapalenie oskrzeli).  U wielu dorosłych objawy łuszczycy nasilają się pod wpływem stresów. Często zmiany łuszczycowe pojawiają się także po urazach i zranieniach skóry lub po zabiegach operacyjnych, a więc w wyniku zaburzeń naturalnego stanu równowagi organizmu. 
Bakterie,  grzyby lub wirusy chorobotwórcze atakują błonę komórkową i przenikają ją, uszkadzając kod genetyczny w komórce co nie pozwala na jej prawidłową pracę. Polinesian Noni wraz z C 500 i C Plus, wspiera funkcjonowanie gruczołów nadnerczy w okresie wytężonego wysiłku, stymuluje produkcje interferonu i wzmacnia działanie przeciwwirusowe  i przeciwbakteryjne białych krwinek.

Prokseronina z soku Polinesian Noni jest odpowiedzialna za działanie naprawcze kodów genetycznych w komórkach. Magazynowana jest w wątrobie i w razie potrzeby organizm zamienia ją na kseroninę.
Okazuje się, iż jest jeszcze jeden cenny magazyn kseroniny - skóra. Skóra wciąż się złuszcza i odbudowuje. Jest to więc miejsce, gdzie ciągle potrzeba kseroniny do namnażania się zdrowych komórek z prawidłowym kodem genetycznych i do tworzenia kolagenu. Za utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry odpowiada haluronic acid - "gąbczasta" substancja, która odpowiedzialna jest za utrzymywanie odpowiedniej ilości płynów i wody, a w wyniku ich braku marszczy się jak gąbka. Zewnętrznie widać to jako zmarszczki, które zawsze są oznaka  starzenia się całego organizmu - również wewnątrz. Są osoby o wiecznie młodym wyglądzie, sa tez takie, które w młodym starzeją się dużo szybciej. Powód to mała dbałość o zdrowie wewnątrz organizmu w tym o profilaktykę na co składa się m.in. pożywienie, suplementacja naturalnymi preparatami, a nie półsyntetykami czy sztucznymi multiwitaminami. Ważna jest  dbałość o oczyszczanie organizmu  - o uzyskanie homeostazy oraz czystość jelita - utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej za pomocą np. AC Zymes.
Bakterie, grzyby i wirusy atakujące organizm i skórę, wydzielają substancję chemiczną, która niszczy kwas hialuronowy, umożliwiając im łatwiejszą penetrację do wewnątrz komórki. Bezcennym preparatem jest Polinesian Noni. Zwiększa on w dużym stopniu wytwarzanie interferonu a tym samym ochrania kwas hialuronowy (haluronic acid) - substancję, która "cementuje" przestrzeń między komórkami tkanki powodując trzymanie się komórek razem i ich prawidłowy rozwój. 

Natomiast niedobór naturalnej witaminy C, podawanej przez nas w suplementach C 500 i C Plus, powoduje spadek liczby limfocytów T, na których opiera się działanie układu immunologicznego.

Chorobom skórnym, trądzik,  łuszczyca, sprzyjają także wszelkie wahnięcia hormonalne, choć reakcje organizmu w przypadku różnych osób mogą być zupełnie odmienne. U niektórych kobiet objawy łuszczycy podczas ciąży niemal całkowicie ustępują , u innych zaś bardzo się nasilają.
Na przebieg Twojej choroby, niekorzystny wpływ może mieć również nieprawidłowa dieta, zupełnie niezgodna z Twoją grupą krwi. Na przykład obecny w podrobach kwas arachidonowy działa zapalnie i pogarsza stan skóry. Nadmiar tłustego mięsa oraz nabiału w pożywieniu, a szczególnie mleko zwierzęce, również powoduje stany zapalne i zaśluzowanie układu limfatycznego.
W leczeniu łuszczycy zaleca się stosowanie diety zgodnej z grupą krwi oraz spożywanie dużej ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych omega -3 , pochodzenia roślinnego lub zwierzęcego. Jednak to tylko profilaktyka i zbyt mało, aby pomóc w już istniejącej chorobie. Niezbędną ilość omega 3 znajdziesz w naszych najlepszych produktach  - OMEGA 3. Ważny jest też dodatek Evening Primrose Oil, Skark Aid, ImmunAid i Vitamin E. Cennik tutaj.
Cały zestaw naturalnych suplementów do leczenia łuszczycy, możesz od razu zakupić dla siebie tutaj.
U dużej części pacjentów stosujących zalecaną suplementację, przebieg choroby wyraźnie się złagodził, a w wielu przypadkach choroba ustąpiła. 

Dr Stewen M.Halla fragmenty z książki pt. "Noni przez Twoje ciało"

"Wcześniej wspominałem jak doskonale Noni działa na egzemę, alergię, jak skutecznie pomaga ludziom z ropniami itd. Teraz podzielę się z Wami informacją o niezwykłej skuteczności w leczeniu łuszczycy i innych chorób skórnych. Z moich doświadczeń w stosowaniu Noni potwierdza się fakt dużej pomocy przy leczeniu łuszczycy. Mniej niż w chorobach egzemy i alergii ale w moim przekonaniu, skoro medycyna tradycyjna nie wynalazła jeszcze leku na łuszczycę, to nawet 50% poprawy jest nie lada sukcesem.
Sok z Noni jest doskonały na odparzenia spowodowane pieluchami. Sam doświadczyłem, kiedy na swoje zaczerwienione i spuchnięte brzegi powiek przyłożyłem dwa kawałki waty zanurzone w soku z Noni i przytrzymałem je na oczach 20 - 30 minut, jakie jest jego cudowne działanie. Jest to chyba najlepsze lekarstwo jakie zastosowałem".

Nasza  dziesięcioletnia  Ariella  miała od  urodzenia plamy łuszczycy. Musieliśmy bardzo uważać jakie mydła używaliśmy kiedy była dzieckiem. Jej życie było pełne płynów i lotionów, które w mniejszym lub większym stopniu łagodziły jej łuszczycę. Kiedy jej  dziadkowie  będący  z  nami na wakacjach wprowadzali sok noni do naszej rodziny ekscytował się z powodu jego smaku. Pewnego  dnia  podczas  wakacji,  mój  mąż  skaleczył  się podczas czyszczenia krabów w łodzi. Kiedy weszliśmy do kabiny, dziadzio  Arielli  opowiedział  nam  o  ludziach,  którzy  używali  noni jako najlepszego środka na gojenie się. On nie specjalnie podekscytował się  opowieścią  dziadka,  ale  zastosował  go  na ranę.  Kiedy obudził się następnego dnia, zauważył, że rana zaczęła bezboleśnie się goić. Stosował sok jeszcze przez parę dni i rana się  zagoiła  zupełnie. Stała się bardzo ważna rzecz, bo gdy tatuś stosował sok na ranę, Ari spytała czy mogłaby spróbować zastosować sok na jej ręce na których miała łuszczycę. Spróbowaliśmy najpierw na jednej ręce. Następnego dnia widoczna była lekka poprawa więc zdecydowaliśmy się zastosować sok na obu rękach i szybko zauważyliśmy znacznie lepszą poprawę stanu skóry niż podczas używania przeróżnych specyfików. Od  tego  czasu  Ari  pije  małą  dawkę noni  a  kiedy  potrzebuje,  stosuje  go  na inne sprawy. Stała się jednym z najlepszych „adwokatów” soku noni. Ilekroć przyjaciele albo rodzina nas odwiedzają, zawsze mówi im o noni. To naprawdę jest cud. Kathy J., USA 10 kwietnia 2002

Moja kuracja noni trwa juz ok. dwa tygodnie. plamy sa prawie niewidoczne. Oceniam poprawę na 70-80%. mam nadzieje ze będzie dalszy postęp i ze nie będzie jak z maściami ze przestają działać po czasie. ostatnio zrobiłem maść z tego soku żeby nie wysychał. połączyłem sok z noni z kremem bambino nawilżającym (nie tłustym). wczoraj posmarowałem nim głowę i dziś już nie swędzi. Adam , Polska 02.03.20006

* * *

Mam  Atopowe Zapalenie Skóry, a to leczy się bardzo podobnie jak łuszczycę i wyglądem też przypomina łuszczycę. Stosowałem już różności. Dwa miesiące temu wylądowałem w szpitalu, bo tak strasznie mnie wysypało. Po wyjściu ze szpitala postanowiłem że już nigdy nie doprowadzę się do takiego stanu (chociaż nie zawsze jest to ode mnie zależne). Nawilżam skórę odpowiednimi balsamami oraz oliwką 2-3 razy dziennie, łykam najlepszy olejek z Evening Primrose Oil (bardzo dobra rzecz na skórę!!!), no i też przeciwzapalnie stosuję Zenthonic, bo bardzo mi pomaga.
Łapie się każdej możliwości złagodzenia objawów tego choróbska i jest teraz OK!!!
Po za tym myślę, że też dużo teraz mi pomaga słoneczko  :-)
Cały czas piję również sok noni który gorąco polecam :-) (więcej tutaj >>>)
Piję i smaruję miejsca chorobowo zmienione i muszę przyznać że pomaga, choć zawsze raczej miałem dystans do takich specyfików... Ale wychodzę z założenia, że co nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi.  Grzegorz., Polska 2005

Polinesian Noni znajduje tu zastosowanie jako wysoko skuteczny kosmetyk, stosowany zarówno wewnętrzni, jak i zewnętrznie. Można stosować go w formie okładów lub maseczki na skórę twarzy lub we włosy (przy problemach skórnych). Wzmocni skórę, nada odpowiednie pH i zaleczy wszelkie rany. Potrzebujesz więcej informacji - kliknij poniżej w klawisz poniżej - "DALEJ"

 1   


OPISANE CHOROBY  Więcej>>>

 

[Zobacz też   ]  

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej

UWAGA!
Serwis www.noni.com.pl ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy. Celem jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać  - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat >>>  Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od mieszkańców wysp Polinezji Francuskiej, gdzie odbyłam w tym celu podróży w 2007 roku.  - przedstawiają mój osobisty pogląd w sprawie - autor tekstów serwisu: mgr Renata Zarzycka.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) -  zapytaj specjalistów w zakresie suplementów tutaj >>>