UKŁAD KRĄŻENIA, MIAŻDŻYCA, CHOLESTEROL,  NADCIŚNIENIE, ZAWAŁ, ARYTMIA, UDAR...

  Pan Jan lat 63 posiadający grupę krwi "A", łatwo ulegał stresom i depresji na tle nerwowym. Dodatkowo miał kłopoty z pęcherzem i częstym oddawaniem moczu także w nocy. Do tych dolegliwości należy doliczyć również nadciśnienie.
Polinesian Noni stosuje od 5 miesięcy. Na dzień dzisiejszy ciśnienie ma w normie, zminimalizowały się kłopoty z częstym oddawaniem moczu, a kłopoty z pęcherzem praktycznie ustąpiły. Pan Jan wreszcie przesypia całą noc nie biegając do toalety. Dodatkowo samopoczucie psychiczne ma bardzo dobre i jak sam twierdzi: weselej patrzy na świat". (Z osobistych doświadczeń Alicji Maksym - Menedżer CV/CF z Łodzi)

*  *  *

Ksiądz Kazimierz przeszedł zawał serca. Zainteresował się szerzej zdrowym stylem życia i zadzwonił do na. Polinesian Noni wraz z Super Co Q10 oraz Triple Potency Lecithin (wszystkie suplementy naszej firmy CaliVita) rozpoczął suplementować w maju 2003r. Po ok. 3 miesiącach oznajmił, iż czuje się znakomicie, ma wspaniałe wyniki badań, nie ma kłopotów z ciśnieniem  i pozbył się nawet arytmii serca, wbrew temu co mówił mu lekarz o nieuleczalności tych chorób. Obecnie do suplementacji dodał skoncentrowany tlen stabilizowany OXYMAX naszej firmy CaliVita, który dotlenia każdą cząsteczkę ciała, wszędzie tam gdzie dociera krew oraz w chore, niedotlenione miejsca tam, gdzie docierają tylko płyny ustrojowe. Ksiądz Kazimierz korzystając ze swoich wspaniałych doświadczeń z suplementami CaliVita i Polinesian Noni, dziś pomaga również w leczeniu wielu swoim parafianom.

*  *  *

.Dzięki swoim niezwykłym składnikom, a w szczególności skopoletynie i pobudzania wytwarzanie tlenku azotu, liofilizowane Noni ma pozytywny wpływ na regulacje ciśnienia krwi. Normalizuje ciśnienie krwi przy niedociśnieniu, a przy nadciśnieniu sprawia jego obniżenie. W obydwóch tych przypadkach zauważono, iż po czasie Noni  doprowadziło ciśnienie krwi do normalnego stanu. [Więcej  ]
Noni wspomaga oczyszczanie wątroby przeciwstawiając się tym samym tworzeniu nadmiaru cholesterolu w organizmie. Ponieważ częstą przyczyną chorób miażdżycowych jest według, dr J.Jonas grzybica w organizmie lub inne bakterie czy wirusy, Polinesian Noni doskonale potrafi przeciwstawić się takiej sytuacji i usunąć przyczynę choroby. Tym samy skutecznie wspomaga leczenie wszelkich chorób układu sercowo-naczyniowego, nawet infekcyjnych typu gronkowiec złocisty oraz w wielu innych. W tym wypadku działają naturalne fitocydy zawarte w Noni. 
Polinesian Noni dzięki składnikom wytwarzającym w organizmie tlenek azotu, może mieć wpływ na przywracanie funkcji serca, a tym samy doskonale zastąpić  nitroglicerynę, która niestety jest pochodną nitrozoamin i działa rakotwórczo. [Więcej
W wyżej wymienionych chorobach stosowanie Polinesian Noni wraz z Super Coenzymen Q10 daje wspaniały rezultat - znacznie wzmocniony organizm oraz serce. 

Noni bardzo korzystnie wpływa na dolegliwości sercowe oraz choroby układu krążenia. Wpływa dodatnio na stabilizację rytmu serca poprzez poprawę międzykomórkowej więzi. Dr Steven Hall w swojej książce przyrównuje działanie Noni do międzykomórkowego "magnetyzmu", który oprócz stabilizacji rytmu zmniejsza spazmy mięśnia sercowego, oraz czyni bardziej aktywnymi zażywane leki. Zaobserwował również obniżanie ciśnienia i spadek cholesterolu, zwłaszcza w przypadku zażywania Noni z koenzymem Q10. Dr Hall zaobserwował w swojej praktyce olbrzymią różnicę w przypadkach stosowania leków na dane schorzenia bez stosowania Noni , a stosowanie tych samych w połączeniu z sokiem Noni. Stwierdza o wiele większą skuteczność leczenia w połączenie leku z Noni.

Podczas wylewu niszczone są pewne regiony mózgu, powodując często paraliż i niemożność artykulacji. Dotąd niedoceniana zdolność regeneracji mózgu w ostatnich latach nabrała znaczenia. Odkryto, iż istnieją mechanizmy odbudowy i regeneracji mózgu, jednak do tego potrzeba bardzo dużo specjalnego budulca. Podczas okresu rehabilitacji sok z Polinesian Noni zawierający serotoninę (zamienia się w nocy na melatoninę) wraz z Protect 4 Life Products (suplementy CaliVita) stanowi doskonałą pomoc dla wszystkich funkcji ciała, umysłu i ducha.

*  *  *


więcej

"Zostałem klubowiczem w firmie z noni żeby nabywać po cenie hurtowej sok dla moich rodziców w związku z ich zdrowotnymi problemami. Oboje mają prawie po 80 lat. 
Powiedziałem mojej mamusi, że potrzebuje sprawdzić dla siebie dawkę. Stwierdziła że 2 uncje 2 x dziennie są dla niej bardzo dobre. Po  trzech  i  pół  tygodniach  miała umówiony  termin wizyty u jej doktora. Po 43 latach leczenia nadciśnienia, ciśnienie krwi wreszcie spadło do normalnego poziomu. Przestała także chorować na cukrzycę a jej artretyczny ból bardzo złagodniał. 
Mój  tatuś  rok  temu  miał potrójną operację baypasów.  Miał zawsze spuchniętą nogę od pachwiny do palców, od momentu kiedy  wyjęto z niej żyłę dla jego serca.  Początkowo  mamusia  musiała  go  zmuszać  by  pił swoją dawkę. Zgrubienie w jego nodze  zupełnie  znikło  i  może  teraz  zakładać  swoje buty do kościoła. Bardzo rzadko używa swojego inhalatora na astmę, a poziom  jego  energii wzrósł.   Tato  może  na  powrót  wykonywać  swoją  ulubioną  pracę, tzn. wykonywać z drewna rzeźby religijnych scen, roślin, kwiatów i owoców. Oboje mówią że nigdy nie zaniechają picia noni i będą utrzymywać dawkę 1 uncja (30ml = uncja)  3 razy dziennie." 
KaleoOkaMahina D., USA 9 maja 2003 

Mój  bliski  przyjaciel  cierpiał  na  wysokie  ciśnienie  krwi  i  ból  nogi. Teraz jego ciśnienie krwi wróciło do normy, a ból nogi zmniejszył się o 90%. 
Belinda F., USA 30 czerwca 2000
 


To warto wiedzieć!

Chlamydioza układu oddechowego może być przyczyną: zapalenie płuc, oskrzeli lub zatok. Czynnik etiologiczny to 10% przypadków zapalenie płuc.

Mogą też wystąpić schorzenia naczyń z chorobą wieńcową włącznie. Chlamydia uszkadza bowiem śródbłonek naczyniowy, powoduje zapalenie naczyń, sprzyja wykrzepianiu włóknika i może inicjować proces miażdżycowy (w ogniskach miażdżycowych znaleziono tę bakterię).

W kwietniu 1996 roku, naukowcy badając w szpitalach Jochanesburga chorych stwierdzili, iż u 94% chorych u których wystąpił zawał, była obecna Chlamydia Trahomatis>>. Naukowcy zwrócili uwagę na niezwykłą prawidłowość: z 80 badanych u 75 we krwi była znaleziona bakteria Chlamidia Trahomatis - czynnik pobudzający chlamydiozę. Zaistniało przypuszczenie, że jest to zdarzenie nieprzypadkowe. Następne badania prowadzone w ciągu roku pokazały, że chlamydię naprawdę niszczą ścianki tętnicy i prowadzą do zawału.

Chlamydia pneumoniae>> podejrzewana jest o udział w patogenezie choroby wieńcowej, astmie, chorobie Alzheimera, zapalenie wsierdzia, a nawet miażdżycy. Z wieloletnich obserwacji wynika, że osoby zainfekowane tym drobnoustrojem częściej niż inne przechodzą zawał serca, udar mózgu i cierpią na nadciśnienie.

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej