Nałóg nikotynowy, alkoholowy, narkotykowy, picia kawy, lekomania...        

...rodzimy narkotyk jako dodatki chemiczne do żywności m.in. fosforany i... "mleczny" nałóg

1     2     3

 .
Autor książki "Noni-fit und vital mit der Khuna -Zauberfrucht" - Henryk Hannes od 15 lat cierpiał na wiele chorób: zatoki, ból dziąseł oraz inne. Po zastosowaniu soku z Noni stwierdził duża poprawę koncentracji, pamięci i w ogólnej wydolności organizmu. Jego dolegliwości ustały. Jako pozytywny skutek uboczny kuracji zauważył, że odczuwa znacznie mniejszy apetyt na następnego papierosa i nie ma potrzeby picia kawy w celu porannego pobudzenia organizmu. Poprawił mu się sen i wstaje teraz wypoczęty z dużą dawka energii. 

*  *  *

"Sok Noni pomógł mi zrezygnować z picia czarnej kawy (5 filiżanek dziennie). Było to moim marzeniem". Sawan K., USA kwiecień 2001

 *  *  *    

Dr R.Heinicke doszukał się zależności pomiędzy kseroniną a uzależnieniem od nikotyny. „Każdy może zostać w przeciągu maksymalnie 3 dni wyleczony z tego nałogu na podstawie tych samych reakcji, co w przypadku odnawiania komórek w mózgu narkomana."
Nikotyna, dostająca się do organizmu poprzez wdychany dym (również przez dzieci i biernych palaczy). Nikotyna bierze udział w procesie przemiany materii. Ze względu na jej podobieństwo z kseroniną, organizm myli ją i wykorzystuje w procesach biochemicznych. Pomimo swego podobieństwa, nikotyna działa nieco inaczej niż kseronina. Dochodzi do licznych przekłamań w sterowaniu procesami biochemicznymi. Narządy wewnętrzne przystosowane do kseron
iny, zaczynają przestawiać się na środek zastępczy - nikotynę. Następują symptomy stresowe oraz inne i powstaje nałóg.

.*  *  *  

"Paliłem ponad 20 lat. Dzięki sokowi  noni odniosłem sukces rzucając palenie".
Herb N., USA 11 kwietnia 2001

"Dzięki sokowi noni, mam więcej energii, siły życiowej, i nie muszę żuć tabaki od 42 dni. Nałóg minął. Przez 20 lat żułem tabakę codziennie.  Byłem  zawsze  bardzo  zły  na  żonę,  kiedy  próbowała  przymuszać  mnie do rezygnacji z żucia. Jest zabawne, że coś tak prostego jak sok owocowy zmienił upartego człowieka… Ironią mojej historii jest fakt, że zacząłem picie soku noni dla podniesienia poziomu energii. To wszystko. Nie wiedziałem że sok także pomaga w pozbywaniu się nałogów". 
Steve H.,
USA 8 styczeń 2003 

Mam  przyjaciela,  który  miał  problem  z  alkoholem. Gdy zaczął pić sok noni, stracił pociąg do picia alkoholu. Powiedział, że noni kosztuje znacznie mniej niż szkody które przynosiło picie alkoholu.
Thayer L., USA 30 czerwca 2000

Kolejne  historie konsumentów noni

Leczenie uzależnienia od narkotyków, alkoholu, nikotyny i innych

Lekarze donoszą o skuteczności soku z Noni w przypadku takich uzależnień jak alkoholizm i narkomania.
Dr Heineke twierdzi na przykład, że kseronina jest dosłownie najlepszym i najskuteczniejszym środkiem leczniczym w leczeniu uzależnienia od narkotyków, bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Po zażyciu kseroniny w przeciągu kilku dni na skutek działania kseroniny na proteinę w mózgu, budują się nowe komórki. Ta informacja ważna jest również dla osób z problemami mózgowo-nerwowymi np. udar, wylew inne choroby.
Sok z Noni stosowany był jako uzupełnienie psychoterapii  w przypadkach zażywania kokainy, marihuany i heroiny. Noni zwalcza uzależnienie od narkotyków poprzez działanie jaj alkaloidu na neurochemiczne przyczyny nałogu.

 

Dr Josef Jonas, autor książki "zagadki zdrowia", przestrzega przed tzw. rodzimym narkotykiem - fosforanami, które licznie znajdują się w artykułach i napojach spożywczych. Według dr J. Jonas, fosforany są przyczyną zaburzeń zachowania, niepowodzeń w szkole i przestępczości wśród nieletnich. Fosforany te powodują liczne uzależnienia oraz duże pragnienie u dzieci i młodzieży picia różnych tzw. "kolorowych" napojów zawierających te związki. Zwróć na to uwagę u siebie, w swojej rodzinie i  u swojego dziecka.

Jak stosować Polinesian Noni w celu odwyku i leczenia nałogu?

Jeśli regularnie do organizmu będziemy dostarczać większych ilości "prawdziwej" kseroniny, ważne dla zdrowia i życia procesy zaczną znowu przebiegać prawidłowo. Ustanie nałóg i nie wystąpią symptomy odwykowe, które są niczym innym niż rozpaczliwym krzykiem organizmu o kseroninę. Ważne jest aby w fazie odwyku dostarczać do organizmu jak najwięcej kseroniny, aby jak najbardziej zredukować symptomy odwykowe.
Duże dawki kseroniny są w stanie normalizować receptory w mózgu i przeciwdziałać depresji i skutkom odwyku. Oznacza to co najmniej trzy duże porcje soku na czczo (3 x po 30ml=90ml lub 3 x po3= 9 kapsułek dziennie) oraz pół godziny przed posiłkami w ciągu całego dnia, a co pewien czas dodatkowo należy dawać po kilka kropli na język. Wtedy małe ilości prokseronina wchłaniane są od razu przez błony śluzowe. W ten sposób Polinesian Noni będzie w stanie w sposób efektywny pomóc w zwalczanie wielu nałogów. Kliknij poniżej klawisz DALEJ lub stronę 2 i 3.

Produkty pomocne w programie wspomagania leczenia z nałogów (wątroba, płuca, cały organizm):

 - odtruwanie -  link:
Ocean 21>>   lub  Liquid Chlorophyll>>
http://www.algi.pl/chlorofil_nowotwory.html ,
http://www.algi.pl/chlorofil_detoksykacja.html ,

- detoksykacja  - DETOX PATCH - plastry oczyszczające
http://www.faceci.com.pl/detoksykacja.html
http://www.faceci.com.pl/podczerwien.html
http://www.faceci.com.pl/plastry_schorzenia.html

działanie antyoksydacyjne - neutralizacja szkodliwych wolnych rodników - link:
Protect 4 Life>>    lub Mega Protect>>  lub u palaczy SMOKERADE >>

- odtruwania, oczyszczanie i regeneracja komórek wątroby - linki:
Liver Aid >>
C 1000 lub C 500>>
C PLUS>>

- enzymoterapia odtruwająca - linki:
Enzymoterapia>>>   Enzymy>>  w tym Digestive Enzymes>>

- sprawne wydalanie toksycznych związków oraz metabolitów z organizmu -  udrożnienie ważnych kanałów oczyszczania:
Nopalin >>
Garlic Caps>>

Dodatkowo warto skorzystać z zestawu:  Omega 3, Beta Caroten 25000, Mega Zinc, Pro Selenium i Oxymax -  tzw. CUD "MAGNESÓW TLENOWYCH"
 - http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja_nr4.html

RAPORT SPECJALNY

Palenie na nie >>>

FORUM CZYTELNIKÓW>>>
 

1      2      3

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej