Choroby nowotworowe - Naukowcy 

1  2  3  4  5  6   7   8   9

Zespół japońskich naukowców z Uniwersytetu Keio oraz Instytut Biologii w tym samym mieście opublikował rozprawę naukową na temat postępów w badaniach nad zwalczaniem raka. Zespół ten przebadał  ponad 500 ekstraktów różnych tropikalnych roślin, w tym m.in. morinda citrifolia

Przy dalszych badaniach przeprowadzonych przez wyżej wspomnianych japońskich naukowców, odkryto w Noni nowe połączenie -  antrachinony, które zapobiegają postępowaniu nowotworów w komórkach. Najbardziej istotne jest jednak to, że spośród wszystkich 500 przetestowanych ekstraktów roślin z całego świata,  mających na celu zredukowanie komórek zakażonych nowotworem, Noni okazała się najskuteczniejsza. Ekstrakt z Noni dowiódł, że jest on idealnym materiałem hamującym postępowanie nowotworów.

*  *  *

Inna japońska grupa naukowców z Uniwersytetu w Keio -gijuku w Tokio i Instytutu Nauk Biomedycznych - dr Umezawa, dr Tomonori, dr Hiramatsu i inni - w 1993 roku, podczas badania 5000 substancji roślinnych na ich działanie antyrakowe i wykazała, że damnacanthal jest bardzo dobrym środkiem blokującym w przypadku niektórych typów komórek rakowych. Damnacanthal uznany został za substancję hamująca funkcję RAS, to znaczy działanie tzw. genów rakowych (często przekazywanych z pokolenia na pokolenie), przyczyniających się głównie do powstawania raka płuc, jelit, żołądka oraz wielu form białaczki. Dzięki damnacanthal "zrakowaciałe" komórki zwalniały rozmnażania się przez podział, po czym mogły ponownie zmienić się w zdrowe, normalnie działające komórki. 
Damnacanthal nadzoruje proces różnicowania się komórek i nie pozwala na ich nieprawidłowe podziały.
Działanie damnacanthalu w Noni wzmacniane jest poprzez tzw. synergię, dzięki obecności innych unikalnych i cennych dla życia oraz zdrowia związków.

*  *  *

Niektóre badania prowadzone w 1992 roku przez naukowców w Instytucie Patologii i Farmakologii John Burns School of Medicine na Uniwersytecie Hawajskim w Honolulu,  pokazały bardzo zbliżone zależności między Noni a zwalczaniem nowotworów. Przeprowadzono badania nad podatnością zachorowań na nowotwory. Test przeprowadzono na specjalnie hodowanych myszach laboratoryjnych, które miały zaszczepiony w sobie nowotwór. Część tych myszy była przez pięć dni leczona ekstraktem z owocu Noni, co spowodowało zwolnienie wzrostu guzów i znacznie przedłużyło ich życie. Noni podawane było razem z takimi lekarstwami jak vincristin i adriamycin - w tym zestawie działała jeszcze skuteczniej. Jak zakładano, wszystkie nie leczone myszy zmarły po 9-12 dniach po wszczepieniu nowotworu wskutek guzów. Myszy, które otrzymywały ekstrakt z noni żyły jeszcze ponad 50 dni.

Przeprowadzone badania wykazały, że Noni skutecznie działa w połączeniu z takimi środkami antyrakowymi jak na przykład 50-Fluorouracil (5FU), vincristin, vinca-alkaloid (cytostatikum) lub doxorubicin. We wszystkich tych przypadkach stwierdzono pozytywne efekty synergiczne. Wyniki tych badań zostały opublikowane w protokole American Association for Cancer Research (Amerykański Związek do spraw Badań Raka) pod tytułem "Antyrakowe działanie morinda citrifolia w przypadku raka płuc w peritonaeum u myszy"..
Wynika z tego, że Noni idealnie wprost nadaje się do stosowania razem z tradycyjnymi terapeutykami. Przypuszcza się także, iż te pozytywne działania soku z Noni wynikają z dużej poprawy przemiany materii, odżywienia organizmu oczyszczenia go z trujących, chorobotwórczych substancji. 

*  *  *

Badacz morinda citrifolia Mitchell Tate,  naukowiec, a zarazem Dyrektor Centrum Badań nad Chorobami Cywilizacyjnymi w St. George, Utah przedstawił swoje badania na szczurach, którym wszczepiono komórki zainfekowane rakiem. Sześć z dwunastu szczurów było oprócz normalnej karmy karmione Noni. Sześć szczurów, którym nie podawano noni padło wskutek postępującego raka. Jednakże szczury, którym zaaplikowano sok z Noni zostały wyleczone zupełnie.

Doktor Neil Solomon, (Physiology) - lekarz i publicysta, od 1997 roku prowadzi badania nad działaniem morinda citrifolia. W swoich badaniach oparł się na ponad 50 raportach amerykańskich lekarzy, z którymi współpracował oraz na ponad 10 tysiącach ich pacjentów i opracował tabelę skuteczności działania Noni. Wyniki badań przeprowadzone w amerykańskich klinikach wykazały, iż w wyniku blokady dopływu krwi do komórek jaki sprawiają składniki Noni, guzy zostają dosłownie "zgładzone".

NONI A RAK: WOJNA NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM>>

WSPOMAGANIE LECZENIA:    
RECEPTY NATURALNE>>

SUPLEMENTY NA NOWOTWÓR: .ZENTHONIC, OCEAN 21,  IMMUNAID, OXYMAX,MEGA PROTECT,  SHARK AID,  C 500, PARAPROTEX, AC ZYMES itd...  

Wyniki związane z: nowotwór
nowotwór objawy , nowotwór przyczyny, nowotwór kości, nowotwór mózgu, nowotwór skóry, nowotwór okrężnicy - nowotwór jelita grubego, nowotwór nerki, nowotwór wątroby i trzustki, neuroblastoma, nowotwór piersi, nowotwór płuc, zapalenie opłucnej, odma, woda w płucach, azbestoza, nowotwór łagodny, nowotwór - białaczka, hemofilia, białaczka limfoblastyczna białaczka szpikowa, ziarnica,  rakaids, cukrzyca, chłoniak niedokrwistość , onkologia,
chemioterapia, DAWKI NONI na nowotwór

Więcej na temat statystyk skuteczności wyleczeń za pomocą klasycznych metod leczenia nowotworów

Zadaj pytanie  
tutaj>>>

FILM - OBJAWY I DIAGNOSTYKA NOWOTWORÓW (45 minut)>>

.JAK KUPIĆ NONI

Zobacz też

1  2  3  4  5  6   7   8   9

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej

 UWAGA!
Serwis www.noni.com.pl ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy. Celem jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać  - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat >>>  Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od mieszkańców wysp Polinezji Francuskiej, gdzie odbyłam w tym celu podróży w 2007 roku.  - przedstawiają mój osobisty pogląd w sprawie - autor tekstów serwisu: mgr Renata Zarzycka.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) -  zapytaj specjalistów w zakresie suplementów tutaj >>>

http://www.noni.com.pl