Liofilizowany owoc noni znajdziesz tylko w oryginalnym Polinesian Noni firmy CaliVita który omawiamy w witrynie

 www.noni.com.pl

Unikalne działanie naturalnego soku z noni, którego składniki nie zostały zapasteryzowane, który jest liofilizowany - Polinesian Noni - polega na bogactwie naturalnych witamin i składników mineralnych oraz cennych substancji biologicznie czynny m.in. prokseronina, fitocydy, damnacanthal - innymi słowy roślinnych enzymów i białek - chelatów. Zadaniem chelatów jest dostarczenie cennych składników leczniczych i odżywczych oraz zabieranie z powrotem składniki przemiany materii, toksyn i np. metali ciężkich - chelaty wspomogą procesy oczyszczania w  komórce. Zapewnia to unikalny, wielokierunkowy wpływ na organizm bez skutków ubocznych jak w przypadku syntetycznych leków.
Polinesian Noni oczyszcza organizm z toksyn, drobnoustrojów i pasożytów poprzez przewracanie równowagi wewnętrznej organizmu tzw. homeostazę. Tym samym usprawnia mechanizmy adaptacyjne Twojego organizmie do pogarszających się warunków życia, zwiększa jego siłę, energie i immunologię - odporność na infekcje oraz choroby. Zaburzenia homeostazy powodują zarówno czynniki zewnętrzne jak np. skażenie środowiska naturalnego, powietrze, woda, dym oraz czynniki wewnętrzne np.: chorobotwórcze składniki pożywienia (alergeny pokarmowe, lektyny z pokarmów niezgodnych z grupą krwi, chemiczne środki konserwujące, biały cukier, sól, mąka itp.),  leki (antybiotyki, sterydy, środki hormonalne i przeciwbólowe), stres antyoksydacyjny i inne.

.

G.P.Małachow " Oczyszczanie organizmu i prawidłowe żywienie" - fragmenty

 

"Jeśli system samooczyszczania organizmu nie działa zbyt sprawnie - jelito, wątroba i nerki są niedrożne - zostały przepełnione, jeśli spożywa się dużo krochmalistego i tłustego jedzenia, które nie jest wyprowadzane przez wyżej wymienione organy, w tym wypadku uruchamiają się kolejne kanały wydalnicze.
Najpierw włącza się (zastępczy kanał) jama nosowo-gardłowa
(migdałki, zatoki, płuca). Ona wyrzuca na zewnątrz w postaci flegmy  krochmaliste, tłuste  i inne złogi. Stąd wszystkie nasze ciągłe pochrząkiwania, charkania i smarkania.
Jeśli i ten kanał wydalniczy zostanie zbytnio obciążony, włączone są dodatkowe: zatoki, kanał słuchowy w uszach, u kobiet - pochwa maciczna, ropieją oczy. Mało ruchliwy tryb życia, praca na siedząco, gwałtownie hamuje krwiobieg w miednicy - powstaje zastój krwi. Jest to druga przyczyna, dlaczego właśnie tu gromadzi się flegma - u mężczyzn wokół prostaty, u kobiet - w jajnikach powodując cystę. Jeżeli najbardziej szkodliwe produkty takie jak m.in.: zimne lub tłuste mleko, śmietana, lody są spożywane zbyt często, to wg. Mikio Kuszi (specjalista makrobiotyk) na pewno będziecie mieć cystę (np. piersi, jajników lub u mężczyzn przerost prostaty). Dalej w tej cyście przerastają zarodniki pleśni i powstaje rak, dający metastazę. Sami go żywimy, sami go pielęgnujemy, a potem dziwimy się  - skąd?
Jeśli i to jest niewystarczające lub z jakiegoś powodu te kanały są zamknięte - włączają się dwa ostatnie - płuca i skóra.

Skóra sygnalizuje obciążenie organizmu złogami poprzez brzydkie zapachy, wysypkę, pryszcze, różnego rodzaju egzemy, czyraki (nieprawidłowe łączenie pokarmów)..."

Doktor A.Posze pisze: " Zauważyłem, że kobiety chore na raka piersi w 9 wypadkach na 10 miały kłopoty z pracą jelita..."

W tradycjach Polinezyjczyków Noni stosowano profilaktycznie u kobiet w ciąży, aby zapobiec toksemii - zatruciu ciążowemu oraz dla lepszego samopoczucia i uzyskania zdrowego rozwoju płodu. Polinezyjczycy używali też soku Noni do wyczyszczenia trucizn z mięsa ryb, jako bardzo mocną antytoksynę. [Więcej  ]
.

A oto kolejny problem z obecnością toksyn w organizmie:
"Mój mały dwuletni siostrzeniec miał ostrą biegunkę. Co dwie do pięciu minut musieliśmy zmieniać jego  pieluchy. Po dwukrotnym wypiciu soku noni, w ciągu pół godziny, biegunka zatrzymywała się. "
Joopie C., AHO  kwiecień 2001

UWAGA!!!
W Polsce mamy nieco inne prawo i suplementy o silnym działaniu leczniczym albo nie otrzymują zezwoleń na wolna sprzedaż dla każdego tylko na receptę, albo aby można było je zakupić w wolnej sprzedaży, oficjalne dawki profilaktyczne opisywane na opakowaniach muszą być znacznie mniejsze niż w innych krajach zachodnich czy tez w USA. Np. kiedy mieszkaniec USA jako profilaktyczną zalecana dawkę OMEGA 3 ma 3 kapsułki dzienne, to Polak może stosować wg. narzuconych norm i ulotki informacyjnej tylko 1 kapsułkę co dwa dni...
Podobnie jest z NONI. Oficjalnie w Polsce, aby można było sprzedawać produkty z noni, na ulotkach musi widnieć informacja dotycząca zalecania Noni tylko dla dorosłych. Noni wg. naszych specjalistów powinny tez unikach kobiety w ciąży i dzieci...
Z naszych doświadczeń wynika, iż noni pomogło już tak wielu dzieciakom w tym niemowlętom i uchroniło je przed ciągłą antybiotykoterapią, pomogło wielu kobietom zajść w ciążę, uniknąć wcześniejszych poronień i utrzymać ciąże w zdrowiu, a niemowlęta z takiej ciąży rodziły się bardzo silne i zdrowe...  Dobrze jest zrozumieć realia panujące w prawie Polskim, zastanowić się nad tego typu ograniczeniami oraz idącymi za nimi metodami leczenia klasycznego i antybiotykoterapii. To TY musisz podjąć słuszną decyzję, aby nie odbierać swoim najbliższym szansy na zdrowie. Klasyczny lekarz  w tej decyzji raczej Ci nie pomoże, gdyż najczęściej ignoruje naturę...

CZWARTY KANAŁ OCZYSZCZANIA -  UKŁAD LIMFATYCZNY >>

PIĄTY WAŻNY KANAŁ OCZYSZCZANIA -  STOPY >>

Szczerzej na temat oczyszczania organizmu  - analiza poszczególnych ważnych kanałów oczyszczania tutaj>>


Podstawą każdej terapii leczniczej powinno znaleźć się oczyszczanie organizmu poprzez chelatację i przywracanie homeostazy.

Właściwa diet zgodna z grupą krwi, dieta rozdzielna tzw. właściwego łączenia pokarmów oraz ochrona Polinesian Noni stopniowo doprowadzą do zrobienia porządków w organizmie i wyprowadzą praktycznie z każdej choroby, jeśli oczywiście jest jeszcze na to odpowiednia ilość czasu (czasu na przeżycie pacjenta). Od pacjenta wymaga się jedynie dużo cierpliwości i obserwacji własnego organizmu, nie tłumienia objawów (wyprysków skórnych, mdłości, nadmiaru wydostającego się śluzu różnymi drogami wydalniczymi itp.) lecz cierpliwego wspomagania w ich usuwaniu. Kurację oczyszczania poleca się stosować profilaktycznie 1-2 razy w roku u osób pozornie zdrowych w celu oczyszczenia organizmu. Osoby chore kurację taką muszą prowadzić aż do ozdrowienia, a później nie zapominać o profilaktyce. Więcej na temat oczyszczania komórek poprzez żywe, biologiczne aktywne białka roślinne z liofilizowanego owocu noni - chelaty i oczyszczanie organizmu  - [więcej ]
.

STRONA GŁÓWNA

DDD

Ciekawostka!
...W południowych częściach Stanów Zjednoczonych żyje żaba, która posiada bardzo mocne toksyny. Psy które zjedzą taką żabę zdychają w ciągu kilku minut z konwulsji i zapaści centralnego układu nerwowego. Pewna kobieta w Arizonie opowiadała mi jak dzięki Noni uratowała swojego psa. Kiedy zauważyła fakt zjedzenia żaby przez jej ukochanego psa, a następnie reakcje będące tego skutkiem, udało jej się wlać pół butelki Noni do pyska zwierzęcia. Natychmiast udała się z nieprzytomnym psem do weterynarza. Weterynarz stwierdził, że pies teraz śpi i na pewno będzie żył. Faktycznie okazało się, że po kilku dniach pies całkowicie wyzdrowiał..." Fragmenty z książki Dr Stewen M.Halla  pt. "Noni przez Twoje ciało"

[Więcej o  bioenergii owocu Noni ]  
[O OCZYSZCZANIU ORGANIZMU Z PASOŻYTÓW

[więcej ]

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej

www.noni.com.pl