CHOROBY >>>  POMOC LIOFILIZOWANEGO NONI W KAPSUŁKACH LUB W SOKU 

OPRYSZCZKA, OPRYSZKA MÓZGU, OPRYSZCZKA NARZĄDÓW PŁCIOWYCH

  

.

Jestem 49 letnim mężczyzną z ogólnie bardzo dobrym stanem zdrowia. Jednak przez okres 13 lat pojawiały się podrażnienia odbytnicy z jednoczesnymi przypadkami nieznośnego swędzenia. Okazało się że główna przyczyna znajduje się w moim układzie trawiennym.
Ostatnio mój znajomy powiedział, że wierzy iż owoc noni prawdopodobnie mi pomoże.
Jeśli czytając mój tekst wiesz o jakiej dolegliwości tutaj piszę to nie muszę dodawać jak irytujące było to swędzenie i jak bardzo bolesne. Zdecydowałem się i zacząłem stosować noni by sprawdzić co się stanie. 
Po sześciu tygodniach stosowania 3 x po 4 kapsułki liofilizowanego noni dziennie, po uzupełnieniu
prawidłowej mikroflory, dostosowaniu diety, a przede wszystkim równoczesnym zmniejszeniu spożycia słodyczy, spotkała mnie bardzo miła niespodzianka - swędzenie znikło. Poza tym swędzenie mojej lewej stopy znikło również. Podniósł się mój poziom energii.
Zacząłem czytać o noni i stwierdziłem, że nie powinienem być tym zaskoczony – w surowym owocu noni jest masa składników przeciw infekcjom: przeciw grzybom i przeciw wirusom - to
fitocydy
Teraz mogę polecać innym picie soku z noni dla pozbycia się takich problemów. 

-- Brian B., NZ 18 marzec 2002

*  *  *

Stosuję noni od dziewięciu miesięcy. Rozpocząłem z powodu opryszczki, którą miałem od trzech lat. Zdecydowałem się sprawdzić jak noni na to zadziała. Noni wprawiło mnie w zdumienie. W ciągu 24 godzin wszystkie oznaki tej choroby przeszły. Wcześniej miałem ataki, które trwały trzy tygodnie. Noni jest darem od Boga. Teraz piję sok codziennie i pomaga mi on na wiele innych dolegliwości.

*  *  *

--Jill B., Kanada 24 luty 2003

Jestem 41 letnią kobietą i nigdy nie miałam problemów z zakażeniami drożdży. Ale pewnego dnia obudziłam się czując mocne swędzenie i pieczenie. Byłam z dala od domu na konferencji, gdzie siedziałam cały dzień w bardzo gorącym pomieszczeniu. Nie wiedziałam co mam robić. Nie wiedziałam czy to pomoże, ale miałam ze sobą mój sok noni więc zdecydowałam się posmarować swędzący obszar. Szokiem dla mnie było to że po około 15 sekundach po posmarowaniu swędzenie i pieczenie minęło!
Nie mogłam w to uwierzyć. Nigdy później nie miałam ponownie takiej dolegliwości.
Spróbuj to.
To nie może zaszkodzić a pomoże!! 

--Susan W., USA 24 październik 2002

*  *  *

Surowy owoc noni ma cenne właściwości i takim powinno się go spożywać najczęściej. Jego pasteryzacja niszczy przede wszystkie wiele enzymów i cennych składników leczniczych. Przestrzegaj tego, aby produkt z noni nie był zniszczony pasteryzacją - aby był liofilizowany. Szczegóły na temat najlepszych produktów z NONI są TUTAJ.

Jeśli nie masz pewności co do jakości soku jaki kupujesz (jest wiele podróbek), lepiej zastosuj najlepszy na opryszczkę, a szczególnie na wszelkie wirusowe zakażenia, specjalistyczny ziołowy  lek - VIRAGO  -  LAST MINUTE NA WIRUSY!!!
Szczegóły są TUTAJ>>>

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej