Opracowanie i konsultacja:
 
mgr Renata Zarzycka>>

RANA DO SZYBKIEGO ZAGOJENIA SIĘ, OPARZENIE, OWRZODZENIE, ZAKAŻENIE

.

.
Polinesian Noni znacznie przyspiesza proces gojenia się ran ciętych, szarpanych czy też oparzeń. Tym samym przeciwdziała wtargnięciu do wewnątrz organizmu różnego typu bakterii. Szczególnie niebezpieczne są zakażenia szpitalne i szpitalne szczepy bakterii czy wirusów m.in. sepsa (posocznica) gronkowiec złocisty paciorkowce grzybice. [Więcej  ]

*  *  *
Jedna z naszych konsumentek miała otwarta ranę po operacji, która nie chciał się zagoić. W ranie tej wciąż zbierała się ropa sprawiając efekt guza.
Po zastosowaniu okładów z soku Noni, w krótkim czasie zaczęła z rany sączyć się brudna maź, a po czasie chore miejsce zagoiło się.

.*  *  *
Piotr smażył kotlety na gorącym oleju. W pewnym momencie przekładając kotlet prysnął sobie dużą ilością oleju na boczna część dłoni. Natychmiast zrobił okład z soku Noni. Jeszcze tego samego dnia wyruszył w daleka podróż. nie zauważył, kiedy opatrunek lekko zsunął się niżej. Drugiego dnia zdjął opatrunek. Skóra była nienaruszona i zupełnie nie było widać, iż dzień wcześniej została oparzona wrzącym olejem. Natomiast fragment oparzenia, gdzie obsunął się opatrunek, goił się daleko dłużej i pozostała tam mała blizna.

*  *  *

Dr Stewen M.Halla fragmenty z książki pt. "Noni przez Twoje ciało"
"Wcześniej wspominałem jak doskonale Noni działa na egzemę, alergię, jak skutecznie pomaga ludziom z ropniami itd...
Sok z Noni jest doskonały na odparzenia spowodowane pieluchami. Sam doświadczyłem, kiedy na swoje zaczerwienione i spuchnięte brzegi powiek przyłożyłem dwa kawałki waty zanurzone w soku z Noni i przytrzymałem je na oczach 20 - 30 minut, jakie jest jego cudowne działanie. Jest to chyba najlepsze lekarstwo jakie zastosowałem".

                                         *  *  *

Pani Lilianna skaleczyła się w palec brudnym nożem którym cięła surowe mięso ryby. Takie skaleczenie często kończy się paskudnym opuchnięciem palca i zakażeniem. Nie czekając na nic szybko zrobiła okład z soku Noni i zmieniała go przez trzy dni. Po tym czasie zauważyła, iż rana zupełnie się zagoiła.
Innym razem Lilianna spadła z krzesła i boleśnie stłukła pierś. Powstały siniec miał ogromne rozmiary i był granatowy. Przerażona rozpoczęła okłady z soku Noni. Po niespełna kilu dniach po sińcu nie było ani śladu.

[Więcej   ]

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej

UWAGA!
Serwis www.noni.com.pl ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy. Celem jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać  - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat >>>  Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od mieszkańców wysp Polinezji Francuskiej, gdzie odbyłam w tym celu podróży w 2007 roku.  - przedstawiają mój osobisty pogląd w sprawie - autor tekstów serwisu: mgr Renata Zarzycka.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) -  zapytaj specjalistów w zakresie suplementów tutaj >>>