POMOC POLINESIAN NONI - toczeń:

  

.

 

TOCZEŃ (LUPUS)

Wspaniale,  ten  sok  jest  dla mnie cudem.  Miałam  toczeń  od  11 lat .  Teraz  mam  32 lata. Kiedy zaczęłam picie soku noni, objawy  minęły. Teraz  faktycznie  żyję  bez  bólu  i  obaw.  Mam  więcej  energii  niż  kiedykolwiek, znacznie więcej i chętniej poświęcam czas mojej rodzinie niż mogłam robić to przedtem. Dziękuje Boże za sok noni; będzie w moim życiu zawsze. Jeżeli masz toczeń sugeruję Ci spróbować soku noni ! 

--Kisha J., USA 2 marca 2003 
      
mochaent2000@aol.com

 

Mam  toczeń.  Zamówiłem  skrzynkę  soku  noni,  a  kiedy  dostarczono mi ją  nie wiedzieć czemu postawiłam ją w kącie i nie otwierałem kilka tygodni. Wtedy mój przyjaciel , który mi ją wysłał spytał dlaczego nie piję? Przypomniałem sobie o skrzynce i zacząłem pić sok a osiem dni później ból w moich kolanach minął! Byłem zdumiony! 

--Barry B., USA 25 styczeń 2002 

 

Jak noni sok zmienił moje życie? 

-Podniósł poziom energii
-Mniej się denerwuję 
-Przestałem obgryzać paznokcie 
-Mam gładszą skórę 
-Ściemniały mi włosy (mniej siwych) 
-Plamy łuszczycy prawie całkiem znikły 
-Toczeń syna jest dużo, dużo łagodniejszy 

--Charles S., USA 30 czerwca 2000 

 

W  lipcu  1998,  byłam hospitalizowana z powodu zastoinowej niewydolności serca, wątroby i niewydolności nerki.  Ból mnie torturował i  byłam odwodniona W czasie pobytu w szpitalu wykryto u mnie toczeń.  Zaczęłam  picie tego niezwykłego soku z Polinezyjskich  Wysp.  Na  początku  piłam  2  uncje  przez  tydzień i wtedy przeczytałam  książkę dr. Solomona jak brać ten produkt. Wtedy  zwiększyłam moją dawkę do 8 uncji dziennie i po 17 miesiącach byłam wolna od bólu i osiągnęłam wspaniały stan zdrowia. Teraz zmniejszyłam dawkowanie do 4 uncji dziennie.  Mając 72 lata ,  czuję  się  o  wiele  lepiej niż kiedykolwiek czułam  się w moim życiu!  Przez  lata miałam niedoczynność tarczycy, chroniczną anemię, chorobę Reynauda  i 10 lat zakażeń gronkowcami . Wyglądam teraz tak samo jak gdy miałam 60 lat; budzę się każdego ranka i cały  dzień  jestem  BEZ BÓLU!!! Od roku nie potrzebuję już żadnych leków na toczeń. Jakie cudowne mam teraz życie z powodu tego wspaniałego PRODUKTU! 

--Doris G., USA 9 września 2002 

        
DorisGracia@yahoo.com

 

Cierpiałam na nadciśnienie krwi, artretyzm, oestoartretyzm, problemy z sercem , i  systematycznego tocznia. Po piciu soku noni czuję się o wiele lepiej i pracuję o wiele lepiej. Chcę pić sok noni zawsze. 

--Ann Marie E., USA 21 kwietnia 2001

*  *  *

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej