CHOROBY >>> ZAPARCIA, PROBLEMY Z JELITEM, HEMOROIDY, BRAK APETYTU, ZŁE TRAWIENIE...

  Opracowanie i konsultacja:  mgr Renata Zarzycka>>

Z reguły jakość jelita grubego zostaje z czasem zaburzona, poprzez nasz styl życia (również u dzieci przez nadmiar pasteryzowanego mleka, chipsów, ciastek, lodów, cukierków, kolorowych napojów, leków i antybiotyków itp.).
Dodatkowo stres powoduje skurcz naczyń krwionośnych odprowadzających krew z jelita, wraz z substancjami odżywczymi lub substancjami toksycznymi. Następują zaburzenia ukrwienia śluzówki jelita grubego, pojawiają się stany zapalne na tle zatrucia toksynami, ponieważ nie odprowadzone substancje trujące gromadzą się w ściance jelita. Podobne problemy występują w całym systemie chłonnym jelit, gdzie układ trawienny jest wypełniony gęstą siecią naczyń krwionośnych.  Dochodzi do zapalenia śluzówki jelit, a czasem do hemoroidów. Jeśli zapalenie ma charakter chroniczny należy sprawić, aby jelito było wyjątkowo silnie drenowane, zarówno przez układ naczyniowy jak również chłonny. [Więcej ]

.
Polinesian Noni wspomaga trawienie pokarmów, przeciwdziała ich gniciu w jelicie i sprzyja rozwojowi przyjaznej flory. Neutralizuje toksyny w jelicie, oczyszcza naczynia krwionośnie i limfatyczne z toksyn i wspomaga wypróżnienie wszystkiego na zewnątrz.
Poprzez bogactwo w fitocydy, Noni walczy też z wszelkiego rodzaju bakteriami, wirusami oraz grzybami, a przy tym przywraca właściwe środowisko kwasowo - zasadowe w organizmie i sprzyja systemom naprawczym.
Wspomaga leczenie takich chorób jak: zaparcia, choroba Crohna - Leśniewskiego , hemoroidy, nowotwór, rak, odchudzanie, wrzody trawienne, pepsa, hepatitis, refluks żółci, dyspepsja, zapalenie wątroby, helikobakter, wrzodziejące jelito, zatrucie pokarmowe, ból brzucha, alergia pokarmowa, ból brzucha po posiłku  - podczas trawienia, oczyszczanie kosmków jelitowych. jednak przy problemach układu pokarmowego powinno eliminować się pasteryzowane mleko zwierzęce, jako produkt szkodliwy na jelita dzięki zawartości kazeiny oraz śluzotwórczy i gnilny.

*  *  *

Starsza Pani od czasów urodzenia dziecka cierpiała na hemoroidy. W ostatnim czasie nie mogła już chodzić, ani siedzieć.  Z tego tez powodu nie lubiła chodzić do toalety i potrafiła przechodzić 8-9 dni bez wypróżnienia się. czopki nic nie dały, a na operację nie chciała się zgodzić. Jadła dużo owoców, co przynosiło krótkotrwały skutek. Po 5 dniach kuracji sokiem z Noni , przestała smarować się maścią. Po trzech miesiącach odbyt jest wyleczony, a wypróżnienia regularne..

*  *  *

Co się dzieje z układem pokarmowym w momencie przyjęcia dawki soku Noni?

"W momencie kiedy bierzesz dawkę Noni do ust, przytrzymaj ją przez chwilę w ustach. Prokseronina od razu zaczyna się wchłaniać pomagając twoim dziąsłom i likwiduje plamy na zębach (jeżeli takie występują). Zauważyłem, że pomaga również zainfekowanym zębom. Teraz połknij Noni. Działanie Noni w przewodzie pokarmowym jest najbardziej pożyteczne. Automatycznie zaczyna podnosić ilość enzymów trawiennych zwiększając przyswajanie pokarmów. Zaczynasz mieć więcej odżywki w swoim jedzeniu i dodatkach do jedzenia. Znacznie zwiększa się działanie lekarstw i odżywek. Zauważyłem, że Noni leczy wrzody, zmniejsza ilość pasożytów i zakażeń bakteryjnych, zabija bakterie pozostawiając przyjazne bakterie bez uszczerbku. Przyśpiesza regenerację środkowej warstwy jelit, tej jednokomórkowej membrany, która oddziela zawartość Twoich jelit od krwi i systemu limfatycznego. Zabezpiecza przed przedostaniem się do strumienia krwi zawartości jelit jak: odpady produktów przemiany materii, częściowo strawione pożywienie lub produkty fermentacji, które mogą przeciec do strumienia krwi. Kiedy toksyny bakteryjne przeciekają do krwi lub systemu limfatycznego, wędrują wraz z krwią do wątroby która powinna ją oczyścić. Wątroba może być na tyle zajęta swoimi zwykłymi zadaniami jak balansowanie glukozy, hormonów, czyszczeniem metabolicznych produktów odpadowych zgromadzonych w naszym ciele, że trudno jej pokonać stawiane zadania. Toksyny zawarte w krwi odkładają się w tkankach i prowadzą do zmęczenia, braku koncentracji. Odczuwa się wówczas bóle mięśni, wysypki itp. Mogą one powodować alergie na pożywienie i auto-obronne reakcje prowadzące do artretyzmu, egzemy i astmy. Dr Steven M. Hall stosował u swoich pacjentów kuracje z Noni, które bardzo pomogło w leczeniu wrzodów, likwidacji drożdży i pasożytów oraz poprawiło efektywność standardowych lekarstw. Zmniejszyło zapalenie jelita grubego, poprawiało trawienie i przyswajanie pokarmów a także zwiększało regenerację komórek śluzówki. Wszystkie czynniki, które pomogą złamać cykl alergii pokarmowych oraz zaleczyć zespół złego wchłaniania (w medycynie amerykańskiej zwanej - syndromem przeciekania żołądka), są wspaniałym dorobkiem i zbawienne dla milionów ludzi". - Fragmenty z książki Dr Stewen M.Halla pt. "Noni przez Twoje ciało"

Sok z Polinesian Noni doskonale sprawdza się przy wspomaganiu chorób układu trawienia, a wyniki są wprost zaskakujące - 89% skuteczności>>!

Więcej opisów historii pacjentów stosujących naturalne produkty w tym sok NONI tutaj>>>

http://www.noni.com.pl/oczyszczanie.html 
http://www.noni.com.pl/immunologia.html 
http://www.noni.com.pl/infekcje.html 
http://www.noni.com.pl/fitocydy.html 
http://www.noni.com.pl/acidophilus.html 
http://www.faceci.com.pl/grzybica.html

http://www.faceci.com.pl/paraprotex.html 

Niezwykle ważna w całej kuracji jest również właściwa dieta - link: http://www.gronkowiec.pl/dieta.html 

   
Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej

 UWAGA!
Serwis www.noni.com.pl ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy. Celem jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać  - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat >>>  Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od mieszkańców wysp Polinezji Francuskiej, gdzie odbyłam w tym celu podróży w 2007 roku.  - przedstawiają mój osobisty pogląd w sprawie - autor tekstów serwisu: mgr Renata Zarzycka.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) -  zapytaj specjalistów w zakresie suplementów tutaj >>>