Obrzęk, opuchlizna i stany zapalne leczy POLINESIAN NONI

Obrzęki i zapalenia mają ścisły związek z chorobami systemu immunologicznego. Proces puchnięcia jest pierwszą oznaką zwalczania infekcji i leczenia ran. Proces ten często występuje w wyniku nieprawidłowego odżywiania, niezgodnie z grupa krwi i nieprawidłowego łączenia pokarmów. 

..
Z reguły jakość jelita grubego zostaje z czasem zaburzona, poprzez nasz styl życia (również u dzieci przez nadmiar pasteryzowanego mleka, chipsów, ciastek, lodów, cukierków, kolorowych napojów, leków i antybiotyków itp.).
Dodatkowo stres powoduje skurcz naczyń krwionośnych odprowadzających krew z jelita, wraz z substancjami odżywczymi lub substancjami toksycznymi. Następują zaburzenia ukrwienia śluzówki jelita grubego, pojawiają się stany zapalne na tle zatrucia toksynami, ponieważ nie odprowadzone substancje trujące gromadzą się w ściance jelita. Podobne problemy występują w całym systemie chłonnym jelit, gdzie układ trawienny jest wypełniony gęstą siecią naczyń krwionośnych.  Dochodzi do zapalenia śluzówki jelit. Jeśli zapalenie ma charakter chroniczny należy sprawić, aby jelito było wyjątkowo silnie drenowane, zarówno przez układ naczyniowy jak również chłonny. W tym celu wspomoże nas Noni oraz Nopalin.
Naczynia chłonne są przeciążone  truciznami pochodzenia przemysłowego i rolniczego (toksyny w warzywach, owocach i antybiotyki w mięsie) oraz szkodliwymi produktami powstającymi w wyniku stanów zapalnych. Jeśli nie usuniemy przyczyny choroby i nie udrożnimy kanałów limfatycznych, substancje zapalne w wyniku złego "filtrowania" układu chłonnego przedostaną się do krwioobiegu. Im dalej w organizm, ty szersza gama organów do zatrucia. Po upływie około 10-20 lat takiej sytuacji, człowiek zaczyna narzekać na bóle głowy, pleców, płuc, stany zapalne stawów i reumatyzm. W wyniku niedrożności układu limfatycznego często puchną i bolą nogi lub inne narządy wewnętrzne czy też zewnętrzne...
W naturalnym soku z Noni stanom zapalnym, obrzękom czy opuchliznom przeciwdziała wspaniały składnik -
skopoletyna>>>

Kilka lat temu byłem w Szwecji odwiedzić przyjaciół i rodzinę. Któregoś dnia chciałem wyczyścić mój szwajcarski wojskowy scyzoryk.  Niepostrzeżenie  przejechałem  ostrzem  noża  obok  kostek  na  moich palcach, nacinając je aż do kości. Rany zaczęły obficie broczyć krwią. Wszyscy krzyczeli w panice i chcieli mnie zabrać natychmiast do szpitala żeby mi nałożyli szwy. Nie było żadnej  wątpliwości, że  trzeba  założyć  szwy! 
Byłem  stałym  użytkownikiem  noni  i  miałem  sok  ze  sobą  w  podróży więc natychmiast rzuciłem się na butelkę soku i polałem nim głębokie rany , które rzeczywiście wyglądały że wymagają szycia. Słyszałem że noni pomaga w gojeniu się, więc chciałem spróbować i zobaczyć jak zadziała w tym przypadku. Po polaniu ran sokiem natychmiast zmniejszyło się krwawienie. Zawinąłem rozpostarte palce gazą i polałem ją sokiem. W końcu zawinęliśmy dłoń  suchym  bandażem w ten sposób abym nie mógł zginać palców. Nie czułem żadnego bólu ani pulsowania przez całą noc. Noni wyeliminował ból zupełnie!
Minęły dwa dni i byłem ciekaw jak wyglądają moje rany. Okazało się że zaczęły się goić, ale nie chciałem zginać palców żeby ran ponownie nie otworzyć. Namoczyłem następny bandaż sokiem noni i położyłem w miejsce poprzedniego. Następnego dnia, kiedy spojrzałem na postęp gojenia się, okazało się, że oba głębokie rozcięcia były zupełnie zrośnięte i mogłem już zginać palce bez otwierania się ran. Nie miałem żadnej blizny ponieważ zagoiło się bardzo dobrze i to bez potrzeby zakładania szwów. Po prostu używałem gazy i noni. Dziś nikt nie może poznać gdzie było rozcięcie, ponieważ nie ma tam nawet najmniejszej blizny. Noni leczy rany i łagodzi ból !
Conny C., USA i Szwecja 15 luty 2002 

Oparzyłam parą moją rękę i smarowałam ją sokiem noni i olejem. Po dwóch tygodniach nie było śladu. Bolało mnie tylko pierwszego wieczoru. 
Grace B., USA kwiecień 2001 

Sok noni służy wspaniale całej naszej rodzinie. Ostatnio naszą największą korzyścią  było użycie go na oparzenie trzeciego stopnia na ręce mojego 16 letniego syna. Stosowaliśmy okłady z noni rano i wieczorem. W ciągu 48 godzin rozpoczęło się gojenie. W przypadku bólu używaliśmy cztery uncje bezzwłocznie, poza tym uncja co godzinę. Tydzień później JC znów grał w obręcze, chodził na ryby.  JC nie ma żadnych blizn na ręce.
Nie ma jak sok noni na gorączkę i grypę. Używamy naszego noni  rozpylając go do nosa. Pomaga na zatoki i usuwa bóle głowy. Olejek noni  wyleczył także zakażenie ucha Używaliśmy trzy krople dwa razy dziennie.
Jesteśmy prawdziwą  rodziną noni. Możesz pić noni i cieszyć się obfitością zdrowia. Pomagaj sobie lecząc się  tym Boskim darem.

Nancie J. F., USA 11 kwietnia 2002 

Ugryzł mnie w nogę brązowy pająk samotnik. Poszłam do doktora a on mi powiedział, że trzeba zrobić przeszczep skóry, ponieważ ukąszenie tego pająka powoduje wyżarcie ciała dookoła miejsca ukąszenia.  Moja noga spuchła tak, że miała trzykrotny rozmiar. Smarowałam sokiem noni bezpośrednio miejsce ukąszenia i po 3 dniach noga była zupełnie wyleczona. Słyszałam o wielu ludziach, którzy byli ukąszeni przez tego pająka i wydali tysiące dolarów na leczenie. Sok noni utrzymuje także ciśnienie krwi na normalnym poziomie i nie mam astmy od pięciu lat. 

--Joann B., USA 9 luty 2002

Po odkryciu gojących właściwości noni, kupiłem sok dla mojej chorej matki. Ona niestety trzyma się “starych zasad” i nie piła go.  Zabrałem  więc go od niej i sam zacząłem profilaktycznie pić jedną uncję dziennie. Przeczytałem , że sok może pomóc na wiele dolegliwości włącznie z oparzeniami i owrzodzeniami. Pewnej nocy po ugryzieniu się w język, natychmiast pomyślałem o noni.  Trzymałem  w  obolałych  ustach  1/2  uncji przez 3-5 minut i ból minął. Zazwyczaj gdy ugryzłem się w język, miejsce to bolało  mnie  kilka  dni  i  było  wrażliwe  na  gorącą  albo  ostrą żywność.  Następnego  dnia  nie miałem żadnego bólu. Byłem zszokowany tym, że mnie nie bolało. Nie miałem grypy ani żadnej innej poważnej choroby od 3 lat, ponieważ piję sok noni. 
John B., USA 11 listopad 2002 

Od  chwili  gdy  zaczęłam  pić  sok  noni,  czuję  że  mój system immunologiczny jest dużo mocniejszy. Mam też bardzo dobre samopoczucie.  Łagodniej  przechodzę  okresy  miesiączki.  Ukąszenia  komarów latem czułam przez co najmniej tydzień albo dłużej. Teraz używając soku noni, objawy ukąszenia komara ustępują w ciągu kilku godzin i nie swędzą tak mocno. 
Mary B., USA kwiecień 2001 

Było  dla  mnie  wielką   niespodzianką  i  dało  sporo  do  myślenia,  gdy  mój  lekarz  polecił  mi  użycie soku noni na bardzo poważną ranę ciętą na stopie.  Zaufałam mu i kiedy zobaczyłam jak szybko się wyleczyła, zaczęłam pić 1-2 uncje dziennie tak jak  mi  sugerował.  Od  czasu  wypadku  samochodowego,  cierpiałam  wiele  lat  na  zmęczenie,  bóle  i  osłabienie systemu immunologicznego. Sok noni spowodował dużą poprawę mego stanu zdrowia. 

Wendy R., Kanada kwiecień 2001

Przebiłem  palec  gwoździem, na szczęście obok kości, ale to była bardzo poważna rana. Moczyłem skaleczony palec w soku noni pół godziny, rano i w nocy, przez trzy dni. Rana całkowicie się zagoiła i nie pozostawiła po sobie żadnej blizny. 
John H., Nowa Zelandia, kwiecień 2001 

Mój doktor nie wierzył w sok noni.  Gdy razem z synem mieliśmy wypadek samochodowy,  kompresy  z  noni  łagodziły nasze stłuczenia. Teraz mój lekarz już pije noni.
Hans Jurgen H., Niemcy kwiecień 2001 

Oparzyłam cztery palce gdy dotknęłam gorącą kosiarkę. Byłam sama a jedyną rzeczą którą mogłam posmarować palce była musztarda.  Zadzwoniłam  do  mojej  siostry  i  ona  powiedziała  mi o noni.  Zanim dotarłam do jej domu, miałam już siedem pęcherzy. Jak tylko noni dotknęło mojej skóry od razu poczułam ulgę. Następnego ranka, pęcherze były wysuszone. Nie minął nawet tydzień, jak znikły i wszystko wróciło do normy. 
Rosa, USA 14 listopad 2002 

Sok  pomógł  mi  na  problemy z zatokami i astmę.  Użyłam go też jako pierwszą pomoc na rozcięty palec. Zagoiło się w ciągu trzech dni. 
Jill C., USA 21 kwietnia 2001   

Pewnej  nocy  nasz  syn przybiegł do naszej sypialni trzymając się za nogę i krzycząc z bólu. W stopę ugryzł go skorpion, i jad powodował  szybkie  puchnięcie nogi.  Pobiegłem  do  lodówki  i  wyciągnąłem  butelkę soku noni. Zamoczyliśmy w nim kilka kłębków waty i przykładaliśmy je bezpośrednio na miejsce gdzie było ukąszenie. W ciągu kilku minut, nasz syn powiedział, że czuje  jak  ból cofa się.  Wkrótce  minął  zupełnie. Nie chciał aby zrobić mu zastrzyk ( nie lubi tego) ale chcąc nie chcąc dostał jeden ! 
Flip N., Meksyk 12 luty 2002 

Mój mąż i ja pijemy sok noni z powodu jego cudownej "całkowitej kontroli" naszej astmy. Mój mąż ostrzył pewnego dnia nóż i zranił sobie kciuk. Kiedy przyjechałam do domu natychmiast zmyłam ranę i  zastosowałam  na  nią  sok  noni. W ciągu następnych dni nie mogliśmy uwierzyć naszym oczom. Mąż powiedział, że chwilę po zastosowaniu soku rana przestała go boleć. Opuchlizna schodziła a strup nigdy się  nie rozwinął. Miał czystą, różową skórę, która zrastała się każdego dnia. Podczas następnego tygodnia  przewoził ciężkie narzędzia a rany niczym nie zakrywał. Goiła się bardzo szybko a mąż nie stracił dnia pracy. Kontynuowaliśmy obserwacje rany przez szkło powiększające aby widzieć coś, jeżeli w ogóle coś mogliśmy zobaczyć. Ten sok jest wspaniały!! 
Martica G., USA 21 luty 2001 

Noni sok dodaje mi dużo energii. Zmniejszył mój ból przy osteoporozie. Wyleczył moją rękę kiedy oparzyłem się gorącym mlekiem. Smarowałem rękę sokiem noni, utrzymywałem w wilgoci aż ból odszedł. Zagoiło się bez żadnych pęcherzy i blizn. 
Jerry B., USA 21 kwietnia 2001

 

Dr Stewen M.Halla fragmenty z książki pt. "Noni przez Twoje ciało"

"... Noni daje ciału z powrotem "mądrość" niczym mądry czarownik, który pokazuje jak wszystko prawidłowo ustawić. Obserwowałem działanie Noni, które niwelowało obrzęki spowodowane różnymi przyczynami i dlatego uważam, że jest bardzo efektywne i sukces w takich przypadkach jest do przewidzenia. Jak widać system immunologiczny jest bardzo ważny w naszym organizmie, który może zrobić wiele aby polepszyć i podtrzymać zdrowie."

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej