Opracowanie i konsultacja:
 
mgr Renata Zarzycka>>

POLINESIAN NONI WSPOMAGA LECZENIE  ZATOK  (cz. I)

.

.
Stosuję  noni  od ponad roku. Utrzymuje mnie w zdrowiu i już przez długi czas nie zapadam na zapalenie zatok tak jak to było wcześniej. Chorowałam także na zapalenie oskrzeli — nie choruję na nie od chwili rozpoczęcia kuracji noni!   Kiedyś nie było dnia żebym nie czuła się chora. Noni pomaga mi w wielu sprawach takich jak ból zębów>>, zakażenia ucha, stłuczenia czy skaleczenia. Pomógł szybko zagoić blizny!
Jestem bardzo s
zczęśliwa —  noni stał się dla mnie artykułem pierwszej potrzeby!
Używam go na wszystko, nawet do kąpieli!   Jest rzeczywiście moim ratunkiem! 
Debbie H., USA 19 sierpień 2001 

* * *

Zaczęłam stosowanie noni siedem tygodni temu i od tego czasu poziom mojej energii rośnie. Noni zmienił moje życie. Już nie mam nadkwasoty, bóle w rękach i nadgarstkach minęły, ból w kolanach minął i nie używam żadnych leków na zatoki od ponad miesiąca. Mogę chodzić schodami w górę i w dół bez zadyszki. Mogłabym mówić i mówić o tym noni, tak bardzo zmienił moje życie.
Dlaczego NONI nie ma zmienić twojego?
 
Mary T., USA 2 kwietnia 2003

* * *

.

Najlepszy w Europie i w Polsce - liofilizowany Polinesian Noni dostępny w kapsułkach oraz w soku

 

.
Noni całkowicie wyleczył mnie z zapaleniem zatok, chronicznego zmęczenia, i wysokiej gorączki. Leżałam w łóżku przez cztery miesiące. Złagodził moją depresję i poważną nerwicę. Brałam dużo antybiotyków które mi nic nie pomagały. W końcu zdecydowałam się na noni. Miałam bóle miesiączkowe do czasu, kiedy spróbowałam pierwszy raz NONI. Moja energia zwiększyła się. NONI pomógł mi na wszystkie dolegliwości zdrowotne mojego życia. 
Debbie H., USA 30 czerwiec 2000 

* * *

 Problem zatok to problem całego organizmu, a przede wszystkim: jelit (niezbędna jest prawidłowa flora bakteryjna), wątroby i nerek. Polinesian Noni nie działa tylko na nos i zatoki. Doskonale radzi sobie z "remontem" w tych narządach oraz z całym systemem oczyszczania  organizmu.

W przypadku zatok, należy stosować przede wszystkim naturalne środki działające kompleksowo, oczyszczające z nadmiaru gromadzonego śluzu, aby uniknąć żerowania na nim bakterii chorobotwórczych i grzybów.
Wysuszanie zatok lub leczenie ich antybiotykami nie ma tu specjalnego uzasadnianie, gdyż najważniejsze jest oczyszczanie zatok, a nie zasuszanie w nich "pożywki" dla bakterii...

Niedoścignione na tak szerokim polu działania, okazuje się Polinesian Noni. Jak go stosować?
Doskonale współpracują z Polinesian Noni w leczeniu przeziębień, infekcji oraz zatok: NOPALIN, AC Zymes, Garlic Caps, ImmunAid oraz bardzo ważny tu ParaProteX.
Należy zadbać również o prawidłowe odżywianie zgodnie z grupą krwi oraz eliminację szkodliwych pokarmów
.
 

 

 

 

Jednym z czynników alergenów i stanów zapalnych są grzyby. Zasadniczą rolę odgrywają Candida i Trichophyton. Produkty metabolizmu grzybów wnikają głęboko w skórę lub ślazówkę stając się przyczyną szeregu alergiczno-zapalnych reakcji.

Grzybem najczęściej atakującym skórę pacjentów jest Trichophyton. Reakcje alergiczno-zapalne wywołują T. rubrum, T. tonsurans oraz T.mentagrophytes. Wielu alergologów uważa, że wchłaniany przez skórę i błony śluzowe antygen Trichophyton może alergizować narządy wstrząsowe (górne i dolne drogi oddechowe), prowadząc do nieuleczalnych chorób skóry i układu oddechowego - astmy. U zainfekowanych Trichophyton, obserwuje się polipy nosa, zapaleniem zatok lub astmę endogenną.

Dermatofity wykorzystują kreatynę skóry jako pożywienie, a wszystkie struktury rogowaciejące - warstwę rogową naskórka, włos i jego mieszek oraz płytki paznokciowe - traktują jak niszę ekologiczną. W niszy tej ich zarodniki potrafią przetrwać nawet do 2 lat, dlatego też leczenie przyczyn choroby -  grzybów  -  jest dość trudne, gdyż wymaga dużej wytrwałości i cierpliwości -  trwać może nawet 1-2 lata. Stąd długa profilaktyka jest wskazana, aby skutecznie wyeliminować pasożyty, wzmacnianie organizmu, profilaktyka przeciw pasożytom i grzybom, unikanie antybiotyków i innych leków osłabiających organizm, jest niezwykle ważna. Kuracja profilaktyczna>>>

Kiełkujące zarodniki w niszach naszego organizmu, przy sprzyjających okolicznościach tj. osłabiony organizm, zaburzone środowisko wewnętrzne stosowanymi lekami chemicznymi, antybiotykami, złym odżywienia, stresem itd...,  wytwarzają tam grzybnię, która rozprzestrzenia się, niszcząc struktury anatomiczne i wywołuje stan zapalny spowodowany odpowiedzią układu immunologicznego na obecność grzyba.

To warto wiedzieć!

Chlamydioza układu oddechowego może być przyczyną: zapalenie płuc, oskrzeli lub zatok. Czynnik etiologiczny to 10% przypadków zapalenie płuc.

Mogą też wystąpić schorzenia naczyń z chorobą wieńcową włącznie. Chlamydia uszkadza bowiem śródbłonek naczyniowy, powoduje zapalenie naczyń, sprzyja wykrzepianiu włóknika i może inicjować proces miażdżycowy (w ogniskach miażdżycowych znaleziono tę bakterię).

W kwietniu 1996 roku, naukowcy badając w szpitalach Jochanesburga chorych, stwierdzono, iż u 94% chorych u których wystąpił zawał, była obecna Chlamydia Trahomatis>>. Naukowcy zwrócili uwagę na niezwykłą prawidłowość: z 80 badanych u 75 we krwi była znaleziona bakteria Chlamidia Trahomatis - czynnik pobudzający chlamydiozę. Zaistniało przypuszczenie, że jest to zdarzenie nieprzypadkowe. Następne badania prowadzone w ciągu roku pokazały, że chlamydię naprawdę niszczą ścianki tętnicy i prowadzą do zawału.

Chlamydia pneumoniae>> podejrzewana jest o udział w patogenezie choroby wieńcowej, astmie, chorobie Alzheimera, zapalenie wsierdzia, a nawet miażdżycy. Z wieloletnich obserwacji wynika, że osoby zainfekowane tym drobnoustrojem częściej niż inne przechodzą zawał serca, udar mózgu i cierpią na nadciśnienie.

Więcej opisów na temat zatok i historie pacjentów na stronie 2 i 3 -  DALEJ

   
   

1   2   3

   
Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej

 UWAGA!
Serwis www.noni.com.pl ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy. Celem jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać  - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat >>>  Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od mieszkańców wysp Polinezji Francuskiej, gdzie odbyłam w tym celu podróży w 2007 roku.  - przedstawiają mój osobisty pogląd w sprawie - autor tekstów serwisu: mgr Renata Zarzycka.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) -  zapytaj specjalistów w zakresie suplementów tutaj >>>