.

 

Najlepszy w Europie i w Polsce - liofilizowany Polinesian Noni dostępny w kapsułkach oraz w soku 

 

ZATOKI - historie konsumentów noni (cz. III)

Handrik H. od 15 lat męczyło go chroniczne zapalenie zatok. Kiedy bywał przeziębiony, zwiększał dawkę  Noni. Objawy związane z przeziębieniem szybko ustępowały. Jednak zatoki cały czas były odczuwalne - "lało się" z nosa. Po zastosowaniu dawki leczniczej zgodnie z opisem (3 x 3 kapsułki noni lub 2 x 30ml u dorosłego), w krótkim czasie minęły również objawy zatok: może spać w dowolnej pozycji a nos i uszy nie są zatkane.

* * *

"Kiedy u mojego 5-letniego synka rozpoczęłam leczenie alergii i ciągłych problemów z infekcjami i przeziębieniami, okazało się, iż po 2 tygodniach kuracji Polinesian Noni i Garlic Caps z nosa i gardła zaczęły spływać duże ilości dokuczliwego śluzu. Podawałam wtedy 3 x 5ml soku noni, 3 x 1 kapsułka Garlic Caps oraz AC Zymes. Nadmiar śluzu dość mnie zaniepokoił, ale dziecko nie miało przy tym gorączki. Śluz ten zatkał nos i mojemu synkowi ciężko było oddychać. Po konsultacji ze specjalistami dobrze znającymi suplementy CaliVita i Noni, zapytano mnie, czy dziecko nie chorowało wcześniej na zatoki?
Chorowało, ale były one zaleczone i wydawało mi się, że jest już wszystko dobrze...
Tym czasem zasuszony przez antybiotyki śluz, zaczął się rozpuszczać i przy okazji odbudowy immunologicznej, układ obronny organizmu rozpoczął "samoleczenie" - usuwanie chorobotwórczego, zasuszonego śluzu z zatok na zewnątrz.
W kolejny tygodniu było jeszcze gorzej. Śluz zaatakował uszy i zaczął się przedostawać mikrokanalikami na zewnątrz powodując lekkie ranki, pojawił się ból, złe samopoczucie, ale nie wystąpiła gorączka. Teraz już wiem, że zjadliwe bakterie chorobotwórcze w wyniku rozpadu  oraz  ich toksyny mogą powodować tak silne toksyczne wżery i pieczenie (w nosie, jamie ustnej oraz na małżowinie ucha), ale wtedy byłam przerażona. Byłam bardzo zadziwiona, iż u mojego dziecka było tego bakteryjnego śluzu aż tak wiele???
Polinesian Noni zaczęłam leczyć
u niego przewlekłe przeziębienie i alergię, a noni "zabrało się" za usuwanie poważniejszych problemów będących zapewne jedną z przyczyn wielu chorób - za leczenie zatok...
Postanowiłam koniecznie dziecku pomóc i ulżyć w bólu. Ruszyłam do lekarza w przychodni, a tam oczywiście zaproponowano leczenia antybiotykami...
Absolutnie nie zgodziłam się na te metody, gdyż wcześniej nie dały one żadnych rezultatów pozytywnych i tylko zadziałały na skutek utajając chorobę w organizmie. Poprosiłam o coś znieczulającego na ból uszu. 

Po konsultacji zmniejszyłam ilość oczyszczających ze śluzu produktów czyli soku z noni i Garlic Caps, aby nieco na pewien czas spowolnić doskonale przebiegający proces oczyszczania się zatok z nadmiaru bakteryjnego śluzu. Konsultacja ze specjalistami od suplementów CaliVita  i Polinesian Noni wskazała mi na możliwość skorzystania z prastarej indyjskiej metody "świecowania uszu", gdzie pod wpływem ciepła i lekkiego podciśnienia , można przyspieszyć oczyszczanie kanalików limfatycznych z rozpuszczonego wcześniej bakteryjnego śluzu. Poszukałam zatem odpowiedniej osoby, która wykonuje podobne zabiegi i po kilku sesjach tzw. "konchy Indian Hopi", problem minął bezpowrotnie. Sok noni zatem nie tylko wspomógł odporność mojego dziecka, ale zabrał się za usuwanie przyczyn tych chorób, sięgając aż do leczenia "starej", pozornie zaleczonej choroby - do zapalenia zatok".  Dziękuję Bogu za produkty CaliVITA oraz owoc NONI. 
Z relacji Klubowiczki CaliVita  z Warszawy, maj 2004

* * * 

Po  sześciu  tygodniach  moje  problemy  z  zatokami  skończyły  się. Sok pomógł mi też na artretyzm, polepszył wzrok a także wzrósł  poziom  mojej  energii.  Od  trzech  lat  miałem  niemal całkiem siwe włosy,  teraz  ponownie zaczynają ciemnieć.  Mój przyjaciel, który miał reumatoidalny artretyzm, jeździł wózkiem golfowym, ponieważ chodzenie było dla niego zbyt bolesne. Po piciu dwóch uncji (2x30ml) NONI dziennie przez dwa tygodnie, odstawił swój wózek golfowy,  ponieważ nie musi już go używać. 
Thayer L., USA 30 czerwca 2000

* * *

Piję  sok  noni  od 5 lat. Zacząłem pić ze względu na problemy z zatokami.  Jestem  szczęśliwy  mogąc  poinformować,  że  nie wziąłem antybiotyku od 5 lat (właściwie to dorastałem biorąc je ciągle na problemy z zatokami).  Jestem  też  perkusistą i gram na  marimba  i  swego  czasu  miałem duże zgrubienia w stawach moich rąk i palców. Wkrótce po rozpoczęciu picia soku noni, zgrubienia zmniejszyły się w znacznym stopniu tak że nie czułem bólu w czasie gdy grałem długie koncerty.
Nigdy nie przestanę pić tego soku. 
Matthew, USA 25 luty 2002 

* * *

Wreszcie po 22 latach  bólu  sypiam całe noce. Trwający całe życie zatokowy ból głowy jest dla mnie minionym problemem!
Stan R., USA 2001

* * *

 Cierpiałem  przez  dziesięć  lat  na zatokowe bóle głowy i zakażenia. Od kiedy piję sok noni (około cztery miesiące) nie miałem żadnego zatokowego bólu głowy. Mogę normalnie żyć dzięki sokowi noni.
Gary C., USA 26 kwietnia 2003 

 * * *

.

Noni całkowicie wyleczył mnie z zapaleniem zatok, chronicznego zmęczenia, i wysokiej gorączki. Leżałam w łóżku przez cztery miesiące. Złagodził moją depresję i poważną nerwicę. Brałam dużo antybiotyków, które mi nic nie pomagały. W końcu zdecydowałam się na noni. Miałam bóle miesiączkowe do czasu, kiedy spróbowałam pierwszy raz noni. Moja energia zwiększyła się. Noni pomógł mi na wszystkie dolegliwości zdrowotne mojego życia. 
Debbie H., USA 30 czerwiec 2000

* * *

Zanim  rozpoczęłam  stosować noni, cierpiałam na codzienne bóle głowy i migreny co najmniej dwa razy w miesiącu lub częściej. Miałam także spore problemy z zatokami i alergią oraz artretyzm w plecach i ramionach. Między trzecim a czwartym miesiącem kuracji noni zauważyłam duży zwrot w moim stanie zdrowia.  Od  lutego  2001  nie  miałam bólu głowy czy  jakiegokolwiek bólu  innego rodzaju . Jest tak wspaniale bez codziennego bólu głowy.  Mój artretyzm także złagodniał.  Dziękuję Bogu za owoc noni. 
Shirley M., USA 21 kwietnia 2001

* * *

Poznałam noni we wrześniu 1997. Zaczęłam pić w tym samym czasie jak miałam niepokojące wyniki badań na przewlekłe zapalenie  zatok.  Teraz  nie  muszę  już  korzystać z inhalatorów czy zastrzyków na alergię. Sok  także  pomógł moim córkom (bliźniaczkom) dławiec krtaniowy i ciągły katar. Mój syn miał także bardzo dobre wyniki. Wszyscy mamy! Zaczęłam się dzielić informacjami o noni z każdym z kim się spotkam. Bez wątpliwości, noni całkowicie zmienił moje życie! 
Dianne H., CAN 15 czerwca 2001

 * * *

Zaczęłam stosować noni siedem tygodni temu i od tego czasu poziom mojej energii rośnie. Noni zmienił moje życie. Już nie mam nadkwasoty, bóle w rękach i nadgarstkach minęły, ból w kolanach minął i nie używam żadnych leków na zatoki od ponad miesiąca. Mogę chodzić schodami w górę i w dół bez zadyszki. Mogłabym mówić i mówić o tym soku tak bardzo zmienił moje życie.
Dlaczego NONI nie ma zmienić twojego życia na lepsze?
 
Mary T., USA 2 kwietnia 2003

1    2     3

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej

 www.noni.com.pl