PIERWSZA   LIGA   WŚRÓD   SUPLEMENTÓW   LECZNICZYCH  Z  NONI  -  POLINESIAN NONI!!!

1   2   3   4    5
.

Rozważania na temat wyboru najlepszego produktu z owocu noni cd...

 

.
Czy Twój produkt z noni posiada napis: Good Manufacturing Practice
 

tak jak na opakowaniu Polinesian Noni?
.

POLINESIAN NONI

OTO PIERWSZA LIGA WŚRÓD ŚWIATOWYCH SUPLEMENTÓW!!!

1/ Zbiór owoców noni  - "roślinny bioenergoterapueuta"
.
Dojrzałe owoce  noni,  aby  zachować  zawarte w  nich  wartościowe  substancje lecznicze, muszą  być  zbierane w  bardzo określony sposób. Jakakolwiek niejasność czy manipulacja na tym pierwszym etapie, mogą mieć decydujący wpływ na przyszłą terapeutyczną skuteczność owocu. To oczywiste, iż najbardziej korzystne dla zdrowia są dojrzałe owoce, dobrze nasycone promieniami słonecznymi, gdzie pod wpływem energii słonecznej wytwarza się wiele cennych składników odżywczych.
Dla przykładu w cytrynach, które docierają do Polski, jest znacznie mniej składników witaminowych i odżywczych, niż w świeżych, dojrzałych owocach. Cytryny zrywane są jako niedojrzałe. Takie zielone cytryny,  przygotowane do sprzedaży, widzieliśmy w trakcie podróży po Kenii. Najcenniejsze składniki takiej cytryny np. bioflawonoidy z witaminą C,  z braku naturalnej energii słonecznej, roślina praktycznie nie zdążyła wytworzyć.

.

W jednym z artykułów opublikowanym w magazynie  "Alternatywne Życie" (USA),  dr Harvey J. Kaltsas z Florydy podkreśla, że: "noni ma najkorzystniejszą wartość terapeutyczną, gdy zbierany jest jako owoc dojrzały, ponieważ wzajemna proporcja wielocukrów,  kwasów tłuszczowych i białek roślinnych - odpowiedzialnych za właściwe działanie noni - jest wówczas najlepsza"
Podobnie jest z naturalną formą witaminy C wraz flavonoidami (w naturze zawsze występują razem), które też znajdują się w owocu noni. Jednak podczas pasteryzacji, bezpowrotnie giną...

Biologicznie aktywna żywność (BAF) i biologicznie aktywne suplementy to żywność i odpowiednie suplementy, w naturalny sposób dostarczające wszystkie elementy odżywcze, niezbędne do optymalnego zdrowia. Żywność taka i suplementy są niezwykle bogate w substancje odżywcze, tak więc spożywając je, można osiągnąć znaczące korzyści odżywcze.

Ostatnio, naukowo potwierdzono, że spożywanie żywności, drgającej z częstotliwością ponad 72 MHz, wzmacnia metabolizm i zwiększa produkcję energii. Niestety, rezonans przetworzonej żywności (gotowanej, pasteryzowanej, duszonej, pieczonej, smażonej, wędzonej itd...) wynosi tylko od 10 MHz do 30 MHz, w przeciwieństwie do rezonansu świeżej (nieprzetworzonej) żywności, który waha się od 30 MHz do 80 MHz.

Żywność i preparaty przygotowane przez naszą firme CaliVita podczas specjalnych procesów (tzw. preparaty pola energetycznego) dają wzrost nawet do 121 MHz, tzn. do częstotliwości, o której wielu naukowców sądzi, że jest w harmonicznym rezonansie z DNA. Dzięki zastosowaniu technologii liofilizacji jest opisywany w naszym serwisie sok POLINESIAN NONI LIQUID, jak również wiele innych suplementów naszej firmy.


 A co z bioenergią roślin?

"Dziś również zachodnia kultura uznaje fakt, że rośliny i żywność przekazują naszemu organizmowi  pewne informacje (również spirytualne!) Każda materia odżywcza posiada swoją jakość i stan. Każdy rodzaj żywności jest ucieleśnieniem wolnej energii. Znając i stosując tę wiedzę możesz sam panować nad swoim zdrowiem. Musisz tylko stosować biologicznie aktywną, czyli "żywą" żywność i  suplementy, które zapewnią ci aktywność bioenergetyczną ciała, ducha i intelektu." 

    - prof. nauk med. V.Szedlak-Vadocz.

Medycyna chińska i Chińczycy mawiają, że nie ma chorób.
Według nich, są tylko ludzie, którym brakuje właściwej energii zawartej w otoczeniu, a dolegliwości fizyczne pojawiające się u człowieka, to wołanie o pomoc. Więcej o azjatyckim owocu słońca - MANGOSTAN tutaj>>>

Lekarz Mona Harrison, była asystentka dziekana the Boston University School of Medicine, i były główny przedstawiciel medyczny D.C, General Hospital, wierzy, że modulacja częstotliwości energii organizmu może wyjaśnić niektóre pozytywne działania noni. Tak jak żywe stworzenia, surowe pokarmy, tak i żywy owco z noni (stan ten utrzymuje się wyłącznie w żywych organizmach i produktach liofilizowanych  - pasteryzacja niszczy biologiczną energię wody strukturyzowanej, roślin i wszystkiego co żyje) -  żywy owco z noni ma swoją własną określoną częstotliwość.  Ta częstotliwość owocu noni, razem z kseroniną i innymi składnikami w noni, jest tym, co znacznie podnosi terapeutyczne zdolności noni. Na koniec, noni razem z właściwą dietą i odpowiednimi ćwiczeniami, może przywrócić równowagę podstawowych procesów i funkcji organizmu, włączając w to utrzymanie właściwych poziomów energii jak w zdrowym organizmie. Bio - energia obecna wyłącznie w żywych organizmach, może mieć głęboki wpływ zarówno na profilaktykę, jak i leczenie wszystkich chorób, a szczególnie raka.

Bioenergia słońcazgodnie z teorią fizykcznego pola magnetycznego tachyonu - przelana na dojrzałe owoce noni (bioenergia dotyczy wyłącznie owocu noni nie pasteryzowanego!), również wspaniale działa w naturalnym  produkcie  z liofilizowanych owoców noni (sok lub kapsułki) i działa na Twój organizm na zasadzie biorezonansu -  jak "roślinny bioenergoterapueuta".
Jeśli owoce noni są pasteryzowane, to bezpowrotnie tracisz wiele cennych, leczniczych składników.
Należą do nich m.in  enzym
y w tym prokseronaza, witaminy w tym wit. C i komplek flavonoidów, proteiny a wśród nich chelaty oraz naturalna bioenergia zawarta w każdej żywej komórce. Wszystkie te skłaniki w termolabilnych  owocach noni (tzn. nie odpornych na działanie wysokiej temperatury), giną bezpowrotnie w procesie ich pasteryzacji...
Pasteryzacja to proces konserwacji, który daje nam w efekcie produkt przetworzony, nie jest on naturalny, a innymi słowy... jest to produkt  "martwy"!!!

Zagadnie zachowania żywych składników w każdym produkcie tak bardzo pochłonęło naukowców firmy CaliVita, iż postawili sobie za cel wyprodukowanie najlepszego na świecie produktu z owoców noni - POLINESIAN NONI. Zastosowano do tego celu najnowocześniejszy obecnie proces przygotowania najlepszych produktów - liofilizacji. Oryginalny Polinesian Noni sok oraz kapsułki, na rynku polskim oraz w całej Europie posiada wyłącznie CaliVita International [więcej ]. Aby uniknąć zniszczenia składników podczas pasteryzacji, aby wyprodukować najlepszy, silnie energetyczny produkt, skorzystano z prac naukowych fizyków kwantowych, lekarzy i żywieniowców m.in. prof. Fritza Alberta Popp, profesora medycyny i biofizyk - Aleksander Gurwitsch, Erwin Laszlo, dr Joanny Budwig, dr F.K.Bellokossy, których zdaniem:

"tylko żywa materia może żywić Życie"

Więcej na temat aktywnych suplementów tutaj >>>

Co dla Ciebie oznacza naturalność owocu noni przygotowanego w postaci liofilizatu?

Bogactwo roślinnych enzymów, protein w naturalnym owocu noni, to nic innego jak wspaniałe roślinne chelaty. Moc bioenergii w surowym owocu, wzmacnia dodatkowo działanie poszczególnych składników.
Zadaniem chelatów jest dostarczenie cennych składników leczniczych i odżywczych do wnętrza organizmu. Po  wykorzystaniu tych składników leczniczych rolą chelatów jest oczyszczanie i odtrucie organizmu -  wyprowadzanie na zewnątrz z Twojego organizmu składników ubocznych przemiany materii, martwych grzybów, bakterii, toksyn i np. metali ciężkich - chelaty wspomogą procesy oczyszczania w  komórce.
Teraz już wiesz - pasteryzacja niszczy struktury protein i enzymów roślinnych, a zatem giną również chelaty.
Aby zachować 100% naturalność składników, nie można stosować wysokiej temperatury. Robi to większośc firm susząc owoce noni lub pasteryzując je w wysokiej temperaturze!
Takich soków pasteryzowanych jest ok. 95% na rynku (łatwo i tanio można je wyprodukować) i musisz bardzo uważać na to, jaki sok lub kapsułki kupujesz dla siebie lub najbliższych!!!
Ich moc działania jest ściśle związana z tym jak zostały one wyprodukowane i czy zniszczono w nich bogactwo enzymów w tym bardzo cenną prokseronazę lub bogactwo protein w tych cenne chelaty..
Zatem gwarancje 100% naturalności owocu noni daje Ci wyłącznie technologia liofilizacji>> -  liofilizowany owocu noni to sok POLINESIAN NONI oraz jako kapsułki!
Na etykietce  Polinesian Noni wyraźnie jest napisane: "liofilizowany owoc noni".
Zapewnia to unikalny, wielokierunkowe spectrum działania na Twój organizm, bez skutków ubocznych jak w przypadku stosowania "martwych" produktów - leków syntetycznych.
>

Kilka  firm  prowadzi  kompleksową  kontrolę  zbioru owoców noni. Wiele z firm ma kontrolę ograniczoną, a inne z kolei nie mają żadnej polegając wyłącznie na opinii maklerów od których owoc kupują.
Jeśli nie masz pewności co do pochodzenia, sposobu  zbioru  i  przetwarzania owoców noni, szukaj firm spełniających najwyższe w tym względzie normy swoich suplementów zdrowotnych, potwierdzone certyfikatem
  Good Manufacturing Practice czyli GMP  - co oznacza najbardziej surową kontrolę na każdym etapie produkcji oraz oznacza, że masz najlepszy produkt o najwyższej jakości!!!

======================

Wstęp - PIERWSZA LIGA WŚRÓD SUPLEMENTÓW>>>

1/ Zbiór owoców noni  - "roślinny bioenergoterapueuta"

2/ Przetwarzanie:>>>

a /  metoda "tylko sok"
b /  przecier z tartych owoców noni
c /  tabletki i kapsułki
d /  metoda soku z proszku
e /  pasteryzacja
f /  liofilizacja jako najkorzystniejsza metoda wytwarzania soku oraz kapsułek z noni

Podsumowanie wniosków>>> (str. 4    5 )


Oryginalny Polinesian NONI  - liofilizowany owoc noni w postaci soku najwyższej jakości, polecamy zakupić tutaj:

  Sklep Internetowy SUPLEMENTY-ONLINE>>>   lub    Klub CaliVita + zapis>>>
 

     Opracowanie i konsultacja  mgr Renata Zarzycka             Zobacz jak stosować Polinesian Noni

1   2   3    4    5

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej

UWAGA!
Serwis www.noni.com.pl ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy. Celem jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać  - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat >>>  Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od mieszkańców wysp Polinezji Francuskiej, gdzie odbyłam w tym celu podróży w 2007 roku.  - przedstawiają mój osobisty pogląd w sprawie - autor tekstów serwisu: mgr Renata Zarzycka.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) -  zapytaj specjalistów w zakresie suplementów tutaj >>>